Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 01.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Моите децанови  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано01.06.10 19:26



Днес си говоря с едно пиче - сервотьорка в Мууд. Въпреки,че 95% от разговора беше за мен и всичко свързано с мене (моят бизнес, моите планове, моята фигура, моите интереси и моите познати) нещата така се завъртяха, че зачекнахме темата за децата или по-точно ако аз хипотетично я направя моя жена (да бяхте видяли замечтания и поглед като че ли наистина го повярва за някакви секунди) и ми роди 2 момченца какви биха били те.

Тя предположи,че ще искам да ги правя напомпани и татуирани типове като баща си, но аз веднага я контрирах - моят син ще бъде СКРИТА ЛИМОНКА.

Искам да бъде от тия хора, които срещаш понякога в парка - слаби, яко жилави и забързани, загащени до гърдите, нереално блуждаещ поглед, затворнически татуси (ония долните зелените). Тия дето може и да не ги усетиш как ше ти минат в гръб и ше те наръгат след което спокойно ше си продължат. Тия хора, които могат да те дебнат в храстите 3 дни и пак да те наръгат без да разбереш.Хора като победителя в Сървайвър ако се сещате - онова слабоумното момче.

От друга страна синът ми ше бъде нещо като част от хората на Брендо - руснаците от алфата. От тия дето са невзрачни на вид ама влизат дирекно през стената нали се сещате? Синът ми трябва да бъде нинджа. От ония тип хора дето ше го напсуваш е така или ше кажеш "тоя ако му вкарам 1 шамар и ше умре" и след това просто да сбъркат човека ако се сещате.

Като един познат треньор по винг чун - на вид ше кажеш ЕБАТИ ЧИЧКАТА с 5 метрово шкембе пред него. Ше го подцениш и ше ти обърне главата 3 пъти преди да разбере кво става. От тези СКРИТИ ЛИМОНКИ говоря.


Другото дете разбира се ще бъде анаболна горила, с много татуси и злато по себе си - ще наследи старата Г класа на баща си (не оная крадената Г400 дето взехме в Италия на далавера преди 3 години, която с Горублянския не знаехме,че е крадена въпреки,че я взехме от най-големите нашенски крадци там и ни я даваха и кажи речи за без пари) и ще се движи по улиците и зиме и лете по къс ръкав за да се подчертава огромния му синтолов бицепс.

Сега въпроса е как да накараш скритата лимонка да стане скрита лимонка. Ако от малък го заведа на бокс, джудо и винг чун ше ги намрази много бързо - винаги така става децата ако ги караш нещо насила не става. За това имам друг подход. Като ги водя на китайски или в КФС едното дете (анаболното) ше му купувам МНОГО от всичко, а другото ше стои на 3 крилца за 2 лева от промоцията и минерална вода. Едното винаги ще получава много и лъскави подаръци, другото винаги ще бъде пренебрегвано. На едното ше му бия винстрол всеки ден, на другото ше му ограничавам яденето и няма да го пускам над 50 килограма тегло дори и да е дългуч. Така ше създам чайлдхуд демиджа много по-лесно и когато почнат да го тероризират и от училище (дори ще подкупвам деца да го малтретират допълнително; отделно брат му ше направи няколко уж неуспешни опита да го изнасили в миг на пиянство или друго) тогава малкото дето САМО ще пожелае да го запиша на минимум 10 бойни спорта още на другия ден.
Така само ще стигне до извода, че трябва да стане скрита машина за да не понася повече унижения. Всичко това ще ескалира рано или късно и синът ми ще е от този тип деца, които един ден просто си тръгват от училище тихомълком след последния час, а на другия ден се връщат с автоматичното оръжие и избиват всички.

Искам синът ми да е скрита лимонка и това и го обясних много ясно и точно.


Довечера ще правя секс със сервитьорката, която уж се направи,че е потресена от историята ми само и само да ми се подмаже и да получи кожения сладолед.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 01.06.10 19:43.



Тема Re: Моите децанови [re: bluefan]  
Автор ici_1881 (непознат )
Публикувано08.06.10 13:08



Грешен подход е! Децата трябва да се глезят и да им се дава всичко наготово; трябва да демонстрират високия си стандарт на семейството пред съучениците си, като по този начин показват на ошмулените даскали и техните интелектуални любимци, че това, че си умен не променя факта, че си беден и грозен и също така, че няма да видиш манекенка или фолк певица, пред която да докажеш, че освен всичко ти е и малка пишката.

Децата трябва да ползват стероиди(въпреки че малко ще пречи на употребата на алкохол), за да имат анаболни фигури, но нищо повече. Бойни спортове не трябва да се практикуват, а да се наблегне на стрелбата и да имат лично оръжие.
Имах един приятел боксьор, който развиваше теория, че аз докато си извадя пистолета вече ще ме е нокаутирал 11 пъти. На едно кръстовище обаче се сдърпал с някакъв бивш, който отивал на работа като нощен пазач и вероятно му е хрумнало да си приложи теорията. Погребахме го в затворен ковчег!



Тема деба и тор изтрили са ми великия никнови [re: bluefan]  
Автор тor (непознат)
Публикувано08.06.10 13:11



после що клубовете им загиват, а единствените дето са пълни са гзс, където пишат сексуално и емоционално незадоволени работници, на които единственото нещо общо със секса са им урологичните и геникологични проблеми



Тема Re: Моите децанови [re: ici_1881]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано08.06.10 19:12



Благодаря за компетентния отговор. Относно боксьора обаче не си никак прав защото много си зависи. Аз с нож, той с патлак на 5 метра разстояние ше го нарежа 20 пъти докато го извадиш тоя патлак ако се сещаш (и то аз с моите лежерно-непукистки движения; кво да кажеме ако си си боксьорче-нинджа. Стрелбата е най-лесното нещо, което може да се извърши и от анорексичен работник на 300 лева заплата като касиер в кауфланд. Оръжието е задължително, но близкия бой няма как да се пренебрегне щото не сме и в Тексас и все още стрелянето по работници се води (незнайно защо) престъпление.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 08.06.10 19:23.



Тема Re: деба и тор изтрили са ми великия никнови [re: тor]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано08.06.10 19:15



е ние като не пишеме как нема да умре тоя дир

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Моите децанови [re: bluefan]  
Автор тor (непознат)
Публикувано08.06.10 22:56



Оръжието трябва да се носи с мотото- "Аз живота съм си го изживял и не ми пука от затвора"!
А когато разчиташ на бойни умения трябва да вървиш с кисела физиономия и да пресъскваш "след 2 години ще ме изкарат от затвора, ама ти цял живот ще си инвалид".



Тема Toва ли енови [re: bluefan]  
Автор Mclain (web designer)
Публикувано14.06.10 22:19



сервитьорката от Мууд?



Умри млад , да си красив труп .
Господ знае кога и кой да прибере , няма ненаказано добро .




Тема Re: Моите децанови [re: bluefan]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано01.07.10 11:03



А ако са момичета?



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Моите децанови [re: Ginger.]  
Автор ПpeпoдoбниятЦУП ()
Публикувано01.07.10 17:27



ето първата манекенка се появи

Как си ва Джиджооо





Тема Re: Моите децанови [re: Ginger.]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано03.07.10 12:49



Ей, Джинджифилче, знаеш ли колко ми липсваш, Гадинке


Много целувки

Говори ми ... умирам за глупости....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.