Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 08.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тази е винтаж  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.01.10 02:06



Не си скубе веждите.





Тема Re: Тази е винтажнови [re: бeзпътeн]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано12.01.10 12:23



100%-ов такъв.Добро попадения.Веднага заминава в база данни.



Тема Re: Тази е винтажнови [re: бeзпътeн]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано12.01.10 16:02



Веждите й ги почистват.Погледнал си и други снимки на г-жа Президента на Аржентина, нали?

е заедно със съпруга си- бившият президент.Той не впечатлява..май



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано12.01.10 16:19



Брях, доста дъртичка била...

По-дърта и от майка ми. Нищо, че се старае да се поддържа, което е похвално разбира се - гравитацията си е гравитация, няма начин...

Но си личи, че на млади години е била добро пиче, настоящата бабушкера:





Тема Re: Тази е винтажнови [re: бeзпътeн]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано12.01.10 18:14



Скии боди ленгуиджа на дясната снимка(устни,ръце,тяхната конфигурация)



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор mayiah (grey)
Публикувано12.01.10 19:13



да му са ни види!!! и аз туй забелязах



They don’t screw classically, They babble commonly
And bluster nobly

Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано13.01.10 11:09



Искам да обърнете специално внимание на очите на Ел Президенте-едното гледа налево,другото надесно.
Става ясно че иде реч за човек-хамелеон.
И после-било глупост това за рептилите и как управляват света.
Глупости-друг път...

А за лелката-да не би да свършиха осемнайсгодишните пичета,та почнахме по бабички да залитаме?



Тема Re: Тази е винтажнови [re: бeзпътeн]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано13.01.10 12:01



Мдам, нормално е ако си на 20, майка ти да е на 40, а не на 57.Макар и това да стана нормално

Или пък да си на 40, а тя да е на 52

Аржентинците са особена порода- падат си по жени- лидери.Може би, ако някой говори испански може да порови из техни сайтове за нейни снимки от годините, когато е била в Патагония(провинция Санта круз).Но пък си я представи в ролята на тъща, м?



Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано13.01.10 12:07



Хм, разбрал си какво имам предвид неговия външен вид.Но все пак за станеш президент на 42 млн. е може би по-важно да ти щрака пипето и да те подкрепя, който трябва, отколкото да си безумно красив.

Понеже не съм мъж, бих те попитала дали по някакъв начин не е по-престижно да свалиш една такава мадама ( с положение и пари, хайде нека е по-млада), отколкото някакво гладно дългокрако пиленце?



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано13.01.10 12:17



Външния му вид е перфектен!
Тва ако говориме за некой който живее на Мадагаскар и си сменя цвета на кожата в зависимост от обкръжаващата среда.
Там подобни умения с очите са не само секси,но и са задължително условие за оцеляване в един суров свят.

Престижно е да имаш Г 55 АМГ,двайсе кила бело в дрешника,21 метрова лодка на Марина Диневи и 300 милиона в банковите сметки.
Това е престижно.
Пичките са некаква даденост при това положение от там нататък сичко е въпрос на личен вкус,мое да шибаш и старици ако те дърви...



Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано13.01.10 13:34



Ти нали го нямаш?Имам някакъв блед спомен, че нямаш мерцедес?За другото хич няма да питам





Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано13.01.10 13:37



Е аз ти казвам кво е престижно,не казвам аз кво имам.
Ге класа имат Любо Пенев и Блуфен,аз карам обикновена джипка.
То аз и яхта немам още,ма работа по въпроса, не съм скръстил ръце дет се вика...



Затва ти казвам че към настоящия момент предпочитам 18-23 годишни пичета,като стана ГОЛЕМ тогава и старици мое да почна да стържа,нищо не се знае...

Редактирано от El Capitan на 13.01.10 13:39.



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.01.10 17:16



Разбрах, че имала дъщеря, може да е близо до моята възраст, така че теоретично би могла да ми е тъща.

Разбира се, ако дъщерята прилича на майка си на млади години (сега не ми се търсят снимки или информация за дъщерята).

А ако зетят е понадрусан и доста пиян (или пък просто временно изперкал), може дори тъщата да го отнесе. Ей така за разнообразие (хората що мислиш, че са изобретили разни занимания от рода на нестинарство, бънджи скокове, сърфинг и т.н., та една тъща ли да не може да го отнесе).



Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано13.01.10 22:09



Капитане, по-кротко, де

Аз не съм разни особи с розови никове, които се впечатляват от такива декларации.Ти като че ли дъщеря имаше, м?Сметни колко години й оставта до 18 и си помисли дали ще ти е гот, ако разни без ге класа, яхта и самолет й налитат

Ти какъв капитан си като нямаш яхта?Да не си военен?Защото този чин получават 35 -годишните шапкари.
Ай, не се ядосвай, мисли за яхта



Тема Re: Тази е винтажнови [re: бeзпътeн]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано13.01.10 22:30



Разби ме с намирането на връзка м/у езически обичай, преглътнат от християнката църква в България и екстремните спортове.Реалността и художествената измислица доста пъти са вкарвали тъщи и зетьове в грях

Но пък от сърце ти пожелавам такава засукана тъща



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор mayiah (grey)
Публикувано13.01.10 23:47



Понеже не съм мъж, бих те попитала дали по някакъв начин не е по-престижно да свалиш една такава мадама ( с положение и пари, хайде нека е по-млада), отколкото някакво гладно дългокрако пиленце?

Отговорът и на двете части от въпроса е там

- мен финала много ме кефи - Алфи: *имам свобода, ама нямам душевно спокойствие*

They don’t screw classically, They babble commonly
And bluster nobly

Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано14.01.10 03:26



Аз тъща не си пожелавам, щото няма и да се женя. Естествено. Не и само за една жена.

Иначе, и сърфинга, и бънджито са взаимствани от езически обичаи.



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано14.01.10 10:55



и си помисли дали ще ти е гот, ако разни без ге класа, яхта и самолет й налитат

Еми МНОГО ЯСНО че ше ми е гот!
Ако пич на 21-22 години кара Ге Класа,има яхта и самолет,значи нещо е фундаментално погрешно с него и в 99 от 100 случая иде реч за абсолютен келеш.
На тая възраст достойните за уважение младежи карат М3 двувратка и Хонда ЦБР. Такива са истински стойностен материал за по-нататъшно развитие и си заслужава дори да се инвестира в тех.

А ти правиш ли разлика между лодка и яхта?Май не. Яхта е над 17 метра (21-23 в идеалния вариант).Всичко под тва е лодка и в този смисъл,не,немам яхта, ма пък имам планове и съм амбициозен...





Тема Re: Тази е винтажнови [re: mayiah]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 15:35



Благодаря за препоръката.





Тема Малко за бънджито и сърфинганови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано14.01.10 15:37



Ето едни линкове в уикипедията, където съвсем повърхностно са обяснени историите на сърфинга и бънджито - в обществата, от които произхождат, те не са били първоначално замислени като екстремни спортове, а са част от религията (впрочем имаше по Viasat Explorer един филм, озаглавен "Екстремни ритуали" и там беше показан и бънджи скокът като такъв, практикуван на остров Вануату):




Та в това отношение и бънджито, и сърфинга си приличат с нестинарството (както и с много други древни ритуали) - това са все древни езически практики, чиито първоначален замисъл не е бил преследване на удоволствия от екстремни преживявания. А преминаване в определено състояние на съзнанието.

Редактирано от бeзпътeн на 14.01.10 15:39.



Тема Re: Тази е винтажнови [re: бeзпътeн]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 15:57



Ако ти се пише, отбележи каква е връзката м/у езическото и тези 2 кефа - сърфинга и бънджито.

И м/у другото девойката Флоренсиа Кирхнер е на доста подходяща възраст- тази година е на 19:

Няма да коментирам как изглежда на снимката, защото мисля, че майка й има намеса от хирурзи, но не съм чела и само си мисля
на Цветито



Тема Re: Малко за бънджито и сърфинганови [re: бeзпътeн]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 15:59



Благодаря!

Само не разбрах какво точно имаш предвид за нестинарството-кой го практикува за кеф?

Редактирано от Фиш на 14.01.10 16:01.



Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 16:06



Ама виж как без да правя тази разлика ти пожелах по-хубавото

Да ти кажа, аз съм една гадна потребителка - въобще не се интерисувам от техническите подробности

И да станеш истинско капитанче- 20.б.р.тона стигат ли?



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано14.01.10 16:08



Снимки на Цветито

Трагедия!

Горката-жива да я ожалиш,ма така става при смесване на генетичен материал на човек и влечуго...

Виж кво нещо е живота...



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано14.01.10 16:10



И да станеш истинско капитанче- 20.б.р.тона стигат ли?

Е,защо е необходимо да се ограничаваме?

Неведнъж съм казвал че единствените стойности който са реални са нула и безкрайност,не бива да си поставяме имагинерни лимити...



Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 16:14



Тя е за безпътен

Ти защо така говориш за детето



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано14.01.10 16:17



Защото ми е мъчно за нея.
Ти представяш ли си колко и е терсене като се нареди на опашката за Гранда и охраната да и вика:чшшшш,алоооуууу,кАде ма,гаргатаааа? Зоопарка е нагоре по Симеоновско,объркАла си се нещо...
Еми не и е лесно,съчувствам и просто.

Да,и представи си какво е да живееш цел живот с мисълта че тея дето те свалят се домогват САМО и ЕДИНСТВЕНО до парите и общественото положение на родителите ти.
Тва сигурно е бахти кошмара...

Редактирано от El Capitan на 14.01.10 16:19.



Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 16:26



Ох, не ме карай да чета неща, които едва ли ще ми потрябват.Познавам доста к.п.д. (не коефициенти за полезно действие, а капитани далечно плаване) и те в качеството си на такива приежават дипломи от Морското.Ако ти си преминал възрастта за кандидатстване, не виждам как ще придобиеш квалификация да караш мноооого голям кораб


Гледай какви моми са се навъдили:


А и като станеш неприлично богат, все ще се намери кой да ти управлява яхтата!



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано14.01.10 16:28



Е,аз и сега не се оплаквам ако се сещаш...



А на кой пък му е притребвало да кара голем кораб?За танкерите и траулерите си има хора дето са учили за тва,пък и честно казано не можеш да паркираш танкер на марина Диневи,макар че така като се замисля ше е ЕБАТИ ПОЯВЯВАНЕТО и ше те запомнат форевър...

Бахти...даваш ми идеи.....

Мисълта ми е че една 23 метрова е съвсем достатъчна за веселба до зори по Средиземноморието цело лето,какво повече му требва на човек...

Редактирано от El Capitan на 14.01.10 16:31.



Тема Re: Малко за бънджито и сърфинганови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано14.01.10 16:33



За нестинарството не съм писал, че се практикува за кеф. Дадох го като пример за екстремен ритуал (шегувайки се относно евентуален секс с тъща).



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано14.01.10 16:35



Хм.





Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано14.01.10 16:37



Аааааа, неееееее.

Престижът и парите не са толкова важни за мен в края на краищата.



Тема Re: Малко за бънджито и сърфинганови [re: бeзпътeн]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 16:49



Браво!Много яко сравнение!Съжалявма, че не включих навреме





Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 16:57



Да си здрав!Затова те харесвам, защото не се оплакваш!



И аз си представям как си седят хорицата в кафенето с крачета, зарити в пясъка, попийвайки си разни неща и хоп- хоризонтът се пълни с танкер.Може би вместо бургаско пристанище, японците трябваше да издълбаят Марината



Тема Re: Тази е винтажнови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано14.01.10 17:12



Глупости!

Харесваш ме защото съм красив,умен, имам купища пари и света е,общо взето, мой.Дай да не се лъжеме...



Тва е то:да сме здрави,сичко останало се нарежда!



Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор mayiah (grey)
Публикувано14.01.10 19:00



аз тая фотка си харесах - кожата на места е приела причудливи форми

They don’t screw classically, They babble commonly
And bluster nobly

Тема Re: Малко за бънджито и сърфинганови [re: бeзпътeн]  
Автор mayiah (grey)
Публикувано14.01.10 19:08



тоя филм за оригиналните скокове беше мноо поучителен- само се чудя що вместо да скачат и да удрят чело в земята не ползват бейзболна бухалка - ша им отмести положението на съзнанието 100 процента - па тъй некои си одят непреминали в *определено състояние на съзнанието*.

They don’t screw classically, They babble commonly
And bluster nobly


Тема Re: Тази е винтажнови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 19:18



А, сега, де!Остави ме спийчлес, дет се вика

И да си красив и да имаш купища пари, аз това не мога да го ползвамЩе се наслаждавам само на чувството ти за хумор

Едно за твое здраве!



Тема Re: Малко за бънджито и сърфинганови [re: mayiah]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано14.01.10 19:50



Не си удрят челото в земята, а главата им спира на сантиметри. Скачат с главата надолу. Това е някакъв ритуал на плодородието, който се провежда в точно определен сезон от годината, а въжетата и тяхната здравина също зависят от сезона. Има, доколкото помня от филма, само един регистриран смъртен случай и той се дължи на това, че е правен скок извън сезона, защото английската кралица посетила острова и пожелала тази атракция, та въжето не издържало и човекът си разбил главата в земята.

Т.е. единственият смъртен случай се дължи на желанието на кралицата да погледа малко шоу.



Тема Re: Относно бънджитонови [re: бeзпътeн]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано29.01.10 17:39




по мои спомени в топ 10 на най-нелепата смърт е скок с бънджи с въже по-дълго от необходимото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.