Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 06.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Баси PR-анови  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.12.09 15:36





Докъде стига PR-ът, не стига, че всички медии в България и обърнаха внимание за това, че яла малко бой, ами сега и призовавала Бойко и Цветанов...

Което и потвърждава - жените не трябва да се бият, защото по този начин егото им се ласкае, побоят ги кара да се чувстват "значими". А тази курветинка със сигурност е много хитра в изкуството да привлича внимание към себе си и да пробутва на обществото своята "важност". Заради което и заслужава донякъде, макар и малко перверзно, възхищение.



Тема Re: Баси PR-анови [re: бeзпътeн]  
Автор D.A.R.A. (of Amber)
Публикувано04.12.09 01:23



тъкмо 6тях да пи6а на Хана - циганката, дето пу6и лула - да земи да ми направи реклама, да не и пи6а фал6иви некролози и да си правя сама реклама, ма тя те е експедирала, да се занимае6 с праблемъта



4еки малко да ти обясня преди да съм си забравила мислата .... е късно е 4едо забравих .... все пак батето като ви показва как си мие зъбите и като ви разказва как се пробвали да уморят *бабата не го прекъсвайте де!!!! - Батко ми е не само Валя жена му е родена на 11.05 уто4нение за Янките- ма не за ямболските лиси4ки и тронки ми за хамериканците дето тати и 6уменлий4ито с пари4ките в торби4ките ги оставихА без 4иста4ки - датата е единадесети май - на 4ист български батак- ма не като клане а като утайка - аз, миро дето искали да го кръстат марко салвадор лудиа/ дали-ев и про4е вокзалная свола4 дето я събирам - нали краля за това ми е бил телеграма - да спретна не новия йерусалим той си е ве4е нали4ен за тия дето виждат а за новия вавилон - De limburgers heeten u Welkom! - Limburger = wereldburger -> kosmo/ruskite seriali sa na moda - B-word/ - poli/e po skype wi bih telegrama kude tryabwa da wnimawate -zelenookite sa mnogo cenni8 da ne im izbodete izumrudite ey - t Plamene kak shte e wremeto za Werchter 2010 ?

ps Stas -*iyolku otrubil* -> probiw w sistemata ili koz na sudbata/troeven van de natuur/ - kamera ot Murmansk nyamashe no puk pisheshe za brakonierite na borcheta i elhi4ki/kakto i za BB ot Vilvorde//* basi kiriz zadrystwaniata okolo Grimbergen!!! napraoo mi ideshe da propusha ama nyamashe - cigarki/suave/ */- az sym ne po malyk kleptoman - shti otkradna edno ot zubicata, koyato svurzwa Houthalen - Oost s Opglabbek ako zakusash za elhi4ki / tannenbaumen




You gotta get high before you taste the lows

Тема Re: Баси PR-анови [re: D.A.R.A.]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.12.09 02:01



Нека позная: полудяла си, щото никой не ще да те набие, нали?





Тема Re: Баси PR-анови [re: бeзпътeн]  
Автор D.A.R.A. (of Amber)
Публикувано04.12.09 02:21



м да вси4ки сме 4ели тихия дон все пак! полудяла съм 6тот никой НЕ СМЕЕ да ме набие - садист към мазохист *няма пък да те набия!!*

те мъжете по принцип са така- дето плуйят - после не лижат! пък и аз къвто съм тритон и лизането ми се разминава

ай де сега отгатни кво пи6емежду редовете
за целуването на задници говора де!!

Skliroza - Ikarrus e zna4enieto na frazata

Тема Re: Баси PR-анови [re: бeзпътeн]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано04.12.09 10:30



малко и е боя



Veni, vidi, vici

Тема Re: Баси PR-анови [re: мapдyk]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано04.12.09 10:33



Къв е тоз боклук,че как толкоз внимание?

Говори ми....Умирам за глупости



Тема Re: Баси PR-анови [re: бeзпътeн]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано04.12.09 10:44



Тва да не е Маджо пак,който пишеше с ник от сорта на Лорейн или подобно?
ако е..пак е почнал с клаулудите и е спрял прозака мама му стара



Тема Re: Баси PR-а [re: мapдyk]  
Автор D.A.R.A. (of Amber)
Публикувано04.12.09 16:12



глад бои и стригане - > перфектното ку4е убиец - по добре ку4е 4е ина4е като ги хване дъртозата лъвовете стават за смях на ку4етата

Skliroza - Ikarrus e zna4enieto na frazata


Тема Re: Баси PR-анови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.12.09 16:17



Маджо, тоз мишок мръсен, преди спамеше в клуба с ник "Моарейн", а сегашният му ник е D.A.R.A. Баси дрогирания перко.



Тема Re: Баси PR-анови [re: The bad reptile]  
Автор D.A.R.A. (of Amber)
Публикувано04.12.09 16:19



бок-лук нали знаи6 кво зна4и на 4ист български ..... - та боклука е един такъв редък и мнооо хлъзгав - та внимават да не се подхлъзнат

и за обелката от банана с фъстъци/французойката както аз му викам/ трявба да се озъртат 4е ако настъпят мазната опа6ка, мойте 6утки си стават живо *бане - нали знаете - тез майтапи на гол г*з кво са - пандис4ийски к*р с лагерни съ4ми

пс кво е съдържанието на линка? нали, знаете 4е си говоря, колкото да не задрема - пък и фотографа каза да си говоря , *не му пре4а* а един друг от фен клуба пък все повтаря, 4е правя гре6ки от кито не го *бе

Skliroza - Ikarrus e zna4enieto na frazata


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.