Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 27.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Злобарчетанови  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано28.11.09 20:34



Направих естествено профил на заведението във Фейсбук- безплатна реклама е все пак, а и най-добрата предвид това, че цяла София цял ден кеси вътре- с една единствена цел "С клик към оргазъм", следващата е рекламата и на последно място идват френдовете, които не можеш да видиш често, фермички, късметчета и прочие зарибявки за чувствителни души.
Пускам вчера снимка на една от хотелските стаи с поднос, на който се мъдрят бутилка шампанско, фруктиера "Версаче" и две чаши със следният ми коментар:
"Подарете си бягство от ежедневието и превърнете всеки ден в празник в стилна и комфортна атмосфера".
На което възпитаните хора просто реагират с палец нагоре, а злобарчетата почват да ми обясняват за кризата, за персонала, за портфейлите и за това как крадят праз лук от една градина за вечеря /което естествено е пълна измислица/. Оказва се , че единият търси работа, а другият е минал на пробен ден за работа, но не е одобрен.
Та.... питам аз- защо има толкова много злобарчета в тази държава?



Тема Re: Злобарчетанови [re: FEN!KS]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано28.11.09 20:39



Кризата предизвикана от американските евреи с цел да ударят едрият руски капитал остави милиони хора на улицата. Естествено това ще има ответна реакция на по-късен етап като се надявам на ядрен удар по Тел Авив от страна на Техеран независимо от последиците. Конкретно злобата на хората е съвсем законна и сега съвсем не е времето да се харчат грешни пари по заведенията, независимо от промоциите.





Тема Re: Злобарчетанови [re: FEN!KS]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.11.09 20:43



Подобни въпроси въобще не трябва да си задаваш, дори и през главата да не ти минават мисли за "злобарчета" и т.н. Обвързваш се емоционално с отговора, който получаваш, а това те прави уязвима. А добър отговор на нещо добро, пуснато от теб, не очаквай; може да получиш, но все тая, щом е нещо добро само по себе си, няма нужда да зависи от обратна връзка, особено пък от "прекършени цветя" (има един много добър филм с Бил Мъри с такова заглавие, ако си гледала).

И защо "бягство от ежедневието"? Това веднага предполага, че ежедневието на хорицата е толкова "тежко", че те имат нужда да "избягат" от него. Което пък веднага и трябва да те подсеща и да бъдеш готова да получиш всякакви лузърски отговори.



Тема Re: Злобарчетанови [re: FEN!KS]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано28.11.09 20:45



бе прати им барети....



Тема Re: Злобарчетанови [re: caiko]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано28.11.09 20:46



То за тези барети не е далеч времето когато ще си имаме доста сериозен разговор на четири очи и на живо с Феникса.



Тема Re: Злобарчетанови [re: caiko]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано28.11.09 20:53







Тема Re:смешно ти, но пишеш от вас!нови [re: FEN!KS]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано28.11.09 20:55



Засичането на точния адрес по ай-пито вече е елементарно и евтино. Чудя се какво ли ще ти стане когато ти намеря адреса??....



Тема Re: Прав синови [re: бeзпътeн]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано28.11.09 20:59



само че аз съм такава, че като правя нещо няма как да не се обвържа емоционално. Пр мен всичко е лично-което естествено е минус. В случаят съм наясно, че само лузъри биха се изцъкали така на снимката, но напоследък все повече и повече се натъквам на злбарчета, коментарите бяха просто капка в морето. Да не ти казвам как реагират простите хорица на руса жена-шефка, която ги кара да работят, а отгоре на всичко и не пуска на никой.


"бягство от ежедневието" защото и на бедни и на богати им е тежко-всички са под стрес, само причините са различни.



Тема Re:Е какво може да станенови [re: FilerO99]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано28.11.09 21:01



най-много да си кажем "Здрасти" и да обсъдим световната криза:)



Тема Re:Е какво може да станенови [re: FEN!KS]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано28.11.09 21:03



Ясно, не си злонамерена днес за разлика от преди. Това определено е добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.