Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 30.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фейсбук-боклуци!нови  
Автор tor (Швабиш Хал)
Публикувано28.10.09 11:43



Поредното неоспоримо доказателство, че тоя сайт се ползва само и единствено от хора с тежък пубертет, които не се котират в сайтове като Елмаз и Гепи, където аз съм крал!
Четири пъти си качвам снимки на месото и ми ги трият, като триенето винаги става няколко дни след качването, а не веднага. Това означава, че няма модератор, който да одобрява снимките при самото качване, а триенето им става по сигнал на сексуално травмираните бабички, които са ми в приятели, въпреки че профила ми е видим за всчички, защото искам целия свят да разбере, че нямам пишка, а бебешко краче в гащите. Изобщо не ми е никакви 235мм, а поне едно 27см и нито милиметърче по-малко!

Докато на мене ми показват цици и путки по камери и снимки, те влачат щайки с ябълки в някакви изгри за малоумни като Фармвил!



Тема Re: Фейсбук-боклуци!нови [re: tor]  
Автор Heшko (Хайде,Нешко!)
Публикувано28.10.09 13:55



Първото нещо което ще направя с милиона ми от Файл е да затворя фейсбук! Там отрепките са по-долни дори от тия в сайт за запознанства! И кво трият профилите на хора с асоциални прояви (свастики, лозунги от типа "На сапун,на сапун..") все едно само виртуалната сивоч има право да си праща сърчица и прегръдки в нета! Тая пасмина така ли не разбра ,че не всички са еднотипни и не всичко става като в реклама на Туборг. И какво като некоя бабичка има 12000 онлайн приятела след като пак си търка мръвките сама?
Отвартителен въпрос ми е "имаш ли фейсбук"? Пффф ,мърша,трябва да ти е ясно, че Нешко прави виртуални приятелства и контакти само в дир.бг и то пак не е сигурно ,че ще си мръдна задника за да си направа среща с тресавища извън пределите на Младост, Фреша и Ягото! Колкото повече скайпове ,фейсбуци и сим карти има даден субект ,толкова по-голямо житейско тресавище е. Тия работи са създанени ,за да не се групират хората по интереси в реални живот ,защото това рано или късно би довело до реални действия, сътресения, недоволство. Колкото повече нижтожества си пращат виртуални прегръдки, петиции и подписки във фейсбук толкова повече се притъпява чувството за им реалност. Някакви интернет герои си мислят ,че са свършили кой знае какво , само щото са кликнали на призив "Да спасим Иракли". Защо ми е да подписвам такава щуротия щом нямам дори палатка и не съм хипар?



Тема Re: Фейсбук-боклуци!нови [re: Heшko]  
Автор tor (Швабиш Хал)
Публикувано28.10.09 17:06



Ненормално пиян съм деба тор. Отивам да изям 7 лъшици не птича, а как се казваше оная тор меда- пчели да.



Тема Re: Фейсбук-боклуци!нови [re: tor]  
Автор .Фeя (+БГ)
Публикувано28.10.09 20:38



Честно казано там прекарвам прекалено малко време, за да ми прави впечатление какво се случва. Ползвам го предимно служебно, защото се оказа, че специализираните счетоводни сайтове са пълни с голяма сволоч неразбираща от нищо, а по-добрите форуми са слабо посещавани. Налага се някои въпроси да ги задавам там като във форум един вид, защото повечето ми колеги кесят там по цял ден.
Сайтовете за запознанства ползвам хаотично и всеки път се учудвам колко много идиоти има, готови на какви ли не гаври само за да си боднат месото.
За сега нямам нужда от подобен род допълнителни контакти от мрежата.

Абе защо всички обърнаха тоя нет на ебане и малко за работа?



Тема Re: Фейсбук-боклуци!нови [re: Heшko]  
Автор .Фeя (+БГ)
Публикувано28.10.09 20:38



Поклон - точно в десятката, както винаги





Тема Re: Фейсбук-боклуци!нови [re: tor]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.10.09 21:21



Тия "социални мрежи" са създадени да печелят от суетата, самотата и комплексираността на хората.

В бъдеще ще се създават много по-добри сайтове за конкурси примерно за: най-красив пенис, най-красива путка, най-красиви цици, най-красиви крака, задници, лица, тела, прически (в т.ч. и интимни) и т.н. За да са обективни анкетите, трябва да се гарантира и това, че само един човек гласува, примерно чрез отпечатък от пръст, чрез който ще се регва и гласува на сайта.



Тема Внимавай с фейсбука!нови [re: tor]  
Автор Kirinlchiban ()
Публикувано30.10.09 07:25



Вече има осъден потребител от Фейсбук. Всичко, което качиш там, дори кура си, може уж да се трие, но всъщност се запазва някъде, от някой, и този някой работи съвместно с ФБР.
Като едното нищо, могат да ти направят номер, да те обявят за педофил, и оттам нататък ще ти се наложи да си намериш адвокат да те измъкне от ситуацията.

Осъденият потребител на Фейсбук е жена. Осъдена е на затвор, заради някакъв "контакт" друг потребител на фейсбук, който после решил да я натопи на ченгетата.

Профилът ти във фейсбук е като досие, тъй че внимавай какво пишеш, и какви снимки слагаш. Най-добре си джиткаи Фармвил-а, да си нямаш проблеми.



Тема Re: Внимавай с фейсбука!нови [re: Kirinlchiban]  
Автор tor (Швабиш Хал)
Публикувано30.10.09 13:57



Много ясно, че ще се запазва- няма нормален мъж, жена или куче, които да ми видят пениса в ерекция на снимка и да я изтрият. Не само, че ще я запазят ФБР, но и след 600 години туристите в америка ще посещават пещери и бизнес сгради, където върху огромни парчета скали вместо Мадарския конник ще има барелеф как съм седнал и онанирам! Именно това ще бъде и културния символ на САЩ, макар и несправедливо откраднат от музея на Горубляне. Също така за него ще претендират и държави като Македония, Сърбия и Румъния!

За педофил няма как да ме обявят, тъй като потребителите и децата изпитват полова наслада от това да ме гледат гол, а не аз от тях!



Тема Re: Внимавай с фейсбука!нови [re: tor]  
Автор te3is (новак)
Публикувано31.10.09 02:34







Тема Re: Фейсбук-боклуци!нови [re: tor]  
Автор Heшko (Хайде,Нешко!)
Публикувано31.10.09 16:18



Хаха ,току що един от тия къде поставят изолации и бабичките им режат въжетата....как се казваха деба и ръмпели...та спусна се с въжето от горния етаж и минавайки през моя ме виде как онанирам! Ебати късметлията сталкер!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.