Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 19.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво харесвате и не харесвате в мен!  
Автор tor (Швабиш Хал)
Публикувано03.11.09 19:54



Моля бъдете обективни и не пестете критиките и болезнените истини!
Ще се радвам да ми отговорят колкото се може повече хора и да изкажат адекватните си мнения!



Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: tor]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.11.09 21:11



Всъщност харесването и нехаресването са смърт за обективността, защото изхождат от предразсъдъците/комплексите на конкретния човек, т.е. изцяло субективни, никаква обективност.

А човек е динамична система, не е някакво замразено състояние, със строго зададени в някакви рамки характеристики. Така че вкопчването в определени характеристики е всъщност вкопчване в илюзии. Никой никого не познава, "познаваме" само вярванията си, представите, предразсъдъците.

Всеки от нас е едно нищо, ти също си нищо. Как мога да харесвам или да не харесвам едно нищо.

Представите изпълват тялото/съзнанието с напрежение.



Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: tor]  
Автор Bruce. (пич)
Публикувано03.11.09 22:04



ухаа, обичам да се изказвам като последна инстанция и няма да пропусна.

харесвам и нехаресвам е силно казано, но ми допада, че правиш някакви уточнения към детайли от живота или това, за което пишеш, които много хора пропускат. допада ми и, че пишеш граматически вярно, което много малко хора в интернет го правят, а това си говори за интелекта на човек, колкото и да се опитваме да не издребняваме. третото е, че като пишеш некви простотии звучи все едно е на майтап и е забавно. не ми допада това, че ако е насериозно значи не е измислено творчески с цел да е забавно, а изглежда в моите очи такова заради абсурдността си. не ми допада и когато някой се държи надменно с хора, които явно не разбират от майтап, приемат се насериозно и се получава некъв грозен спор, в който едната страна просто не може да ти отговори адекватно и е жалко, щото има реален човек от другата страна, който все едно е хамстер, който тича в ония бягащи пътечки за мишки. според мен от конфликт има смисъл само с равностоен противник, а ти не подбираш.




Live Free or Die Hard.

Редактирано от Bruce. на 03.11.09 22:05.



Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: бeзпътeн]  
Автор бял зaek (۞)
Публикувано03.11.09 22:04



кефи, че пишеш АДСКИ забавно
не кефи, че си леко неграмотен - но тва напълно ти е простено с тия яко култови теми





Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: tor]  
Автор Heшko (Хайде,Нешко!)
Публикувано04.11.09 01:29



Не съм съгласен. Ще уморите мама Венка! От къде накъде сульовци и старци ще сипат тук суперлативи с един ник, а после както винаги ще избиват комплекси с друг в темите на такъв интелектуалец и великан. Но при положение ,че половината са психично болни и пишат в клуб Психоанализа, където темите на тор предизвикват гърчове , не виждам защо сега с "нормалните" си никове да не измият петното като изразяат вече трезви преценки тук. Успех!



Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: tor]  
Автор te3is (новак)
Публикувано04.11.09 20:08



Че когато ти си лежал по затворите,останалите са скачали на ластик пред блока.

Че наеба жената на слепия(Орхан Мурат) в тоалетната на Кошарите.

Че колкото можеш да лежиш -те не могат да те осъдат на толкова.



Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: tor]  
Автор Mclain (web designer)
Публикувано05.11.09 19:17



Mисля, че предлагаш един нетрaдиционен пробив в духовнaта и интелектуална грaвитация. Това е едно излитaне в трансцендентното, чрез което човек преоткривa себе си. Не мога да съм напълно сигурен, но мисля, че е вярно...







Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: Bruce.]  
Автор Cтpинa 3лaтa ()
Публикувано06.11.09 14:29



това сякаш аз съм го писала!


Харесвам хора с чувство за хумор, не ми харесва, когато хуморът на хора с чувство за хумор не е хумор.



Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: tor]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано06.11.09 17:21



може да си боклук, но най-важното е да си гениален



Тема Re: Какво харесвате и не харесвате в мен!нови [re: tor]  
Автор FEN!KS (непознат )
Публикувано07.11.09 20:31



:))))))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.