Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 28.04.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема I see death peopleнови  
Автор *FENlKS* (fire in ice)
Публикувано26.08.08 03:25



everywhere.



В сЪщото време живите и те носят дебилски маски, за да не бЪдат разпознати от зомбитата. черупка в черупка се удрят, маска с маска се среща и това го наричат "комуникация".
Енви, джелЪси и простотия до шия-дЪржавата ли да сменя- как да се спася и аз не знам. Живея си в свят сЪс стЪклен похлупак, но миризмата пак прониква в моето си кЪтче. Да вдигна рамене с едно пренебрежително "Хмх-к'во ми пука" нЕкак си ми е невЪзможно-освен просто да се разконцентрирам в нещо приятно за всяко неприятно -демек да си зария главата в пясЪка или по-точно в нещо друго-ароматизирано, стерилизирано, нереално и вЪображаемо.
А най-тЪпото, е че идиотската среда те преврЪща в идиот-бавно, сигурно и методично-да, за да те разбере един идиот трябва да му говориш на идиотски-аналогично за да те разбере китец-трябва да му говориш на китайски или инглиш-та... не че ми се удава идиотският език и маниери, мЪ нещо не ми идват отвЪтре-обаааче ако идиотите разберат, че не сЪм идиот-ще ме обезкостят, изкормят и изядат на момента-така че какво ми остава-освен или да се усЪвЪршенствам в идиотизирането или да бЪда изядена.......или да ги превЪрна в човеци. НЕ, НЕ Е ДЖУНГЛА-там животните се изяждат от глад- ние се изяждаме за кеф-има огромна разлика. Изяж, за да не бЪдеш изяден или просто умри. Метанията за промяна на света останаха в детството-остана само или да променя себе си или да променям средата си-кое от двете е по-трудно и аз не знам-май и двете еднакво.
"Защото, понеже, обаче, нали разбирате, много се извинявам, но май ще се наложи да Ви изям-нищо лично-просто оцеляване".



Тема Re: I see death peopleнови [re: *FENlKS*]  
Автор Cвeтлo yтpo/Mpaчнa нoщ (двулика)
Публикувано26.08.08 07:36



Ами - промени себе си. Научи се да гледаш позитивно. Навсякъде има мъртви хора, докато искаш- ще ги виждаш. Освен това позитивизмът е заразен... предава се по въздушно-капков път...



-------


Тема Re: I see death people [re: *FENlKS*]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.08 09:48



Не се впечатлявай и вживявай чак толкова от мръсотията наоколо, просто я отчитай като факт, но не я класифицирай психологически. Доколкото не можеш да я промениш, няма смисъл да се вживяваш, а дори и да можеш, пак безпристрастният подход е най-добрият. Това не означава да я пренебрегваш - просто заобикаляш локвите и продължаваш напред. Човек нито да се стъписва от локвите мръсотия, нито да гази в тях, просто да ги заобикаля.



Тема I see death cowsнови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано26.08.08 10:06



Гледай позитивно на живота.
И около мен има всякакви, сигурно и аз съм гаден на моменти, но се опитвам да ги свеждам до минимум и да се исмихвам повече и да виждам хубавото навсякъде. Иначе се обричам да ми е вечно гадно.

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.


Тема Re: I see death peopleнови [re: *FENlKS*]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.08.08 10:57



тъй, тъй, така се чувстваме всички. Чела ли си '451 по Фаренхайт'?



Тема Нещо си ...нови [re: *FENlKS*]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано26.08.08 14:24



шилиш перото, май... Какво стана с онова повествувание за майката и дъщерята с подобните имена?

Моят град:


Автор:Mr.Anderson

Тема Re: I see death peopleнови [re: *FENlKS*]  
Автор cardigans (Deux ex machina)
Публикувано26.08.08 17:02



твойта лесна , аз като виждам летящи розови мечки какво да кажа , а балъче ?

бех малко на ваканция , ето ви снимки



Редактирано от cardigans на 26.08.08 17:03.



Тема Re:българският народ е идиотски народнови [re: *FENlKS*]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано26.08.08 17:26



Идиотският бг народ поставен в условията на див капитализъм се самоизяжда един друг. Капитализмът като световна престъпна система основана на печалбите комбинирана с животинският манталитет на българският народ води точно до това което ти пишеш. Хората са си идиоти не само по рождение, но и самата система ги е направила такива.



Тема Re: мхм и това и още нещо ...нови [re: Фиш]  
Автор *FENlKS* (fire in ice)
Публикувано26.08.08 19:27



2 В ЕДНО

-ми ....права си-като че ли изведнЪж ме достраша да продЪлжа и сега рисувам като щура, когато не работя, но да, права си-ще се наложи да се превЪзмогна и да си я продЪлжа, за да си удовлетворя напЪните творчески-ако не за друго-някак е тежЪк сюжетЪт и ме натоварва-може би за това го захвЪрлих в ЪгЪла.



Тема Re: Страннонови [re: The Fallen Angel]  
Автор *FENlKS* (fire in ice)
Публикувано26.08.08 19:30



току що прочетох на рЪкава на пижамата си /поспах си следобед в жегата

/ следното: enjoy your life every day..... Прав си-чашата или ще е вечно наполовина празна или ще е вечно наполовина пЪлна-пЪк аз ту така - ту иначе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.