Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 27.04.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Антисоциален ли съм?нови  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано29.07.08 12:02



Олееее как се изнервих вчера . Къде в последно време да намера няколко свободни часа си е направо бинго, къде вчера като намерих и къде да ме заведат-на детски рожден ден.В сладкарница. Е нямаше как - не можех да развия теорията си , че децата ги обичам единствено когато са 16 годишни момиченца. Ама айде на рожден ден. За пръв път видех струпани толкова много бивши курви ,родили от своя страна бъдещи такива. С едната майка навремето се бяхме яздили , но сега чинно стоеше в строй до плешивия смешник , който беше имал благоразумието да я напълни. Продуктът на техната любов беше една 4 годишна уличница, която по някакъв начин беше запомнила трите си имена-имато,презимето и фамилията и като някой от другите мазници я питаше как се казва-декламираше, а ония почваха-ауууу,колко е сладка,което даваше повод на майка и и татко и да се споглеждат гордо. Явно майка и е забравила, преди години като я наредих на Светльо Схемата,на Емо,на Гюров и на Оги за една нощ.Но,то беше много отдавна.По едно време майка и се скара-Кате, ама не се лигави с тоя сок-гълтай какво плюеш? Изпуснах, се и с усмивка на уста казах-То и аз едно време те съветвах същото!Настана малък смут, но той беше съвсем за кратко.
Другите момиченца си играеха около мен -противоположно на жестоката скука, която изпитвах. Накрая реших да си поговорас момиченцата:
-Слънце, знаеш ли , че по теб има нещо , което след време вссеки месец ще почне да кърви по цели 5 дни, но няма да умре?
-А кое е то?
-Като порастнеш,ще ме потърсиш да ти покажа.

За съжаление мойта дама ме чу ,дори както си дъвчеше и беседваше с останалите гости -за миг замръзна.После извъртя гривата си, за която още не разбирам защо дадох 60 лева, като същата подстрижка прави и Вили фризьорката за 7 , но както и да е, и ме скастри: Голям си изрод!!!Тя е още дете,бе!!!Престанах да се занимавам с децата , то е ясно и се заслушах във възрастните. Един бил успял вече да обзаведе апартамента, друг си уреждал евтина нафта, трети не знам си какво. Настъпих 2 пъти мойта половинка , което значи: Айде да се махаме, че ще убия някой.Горката!!! Гледах я и хем ми беше жал за нея,хем беше толкова перфектна, че сърце не ми даваше да я зарежа. Сбогувахме се и си тръгнахме.
После в колата ме овиниха че съм антисоциален. Според Вас , такъв ли съм?

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)

Редактирано от te3is на 29.07.08 12:02.



Тема Re: Антисоциален ли съм?нови [re: te3is]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано29.07.08 12:11



щом имаш приятелка , значи явно не си (освен ако не е с тебе само заради общата любов към изкуството с лика на Бенджамин Франклин, Томас Джеферсън и компания ).Аз от своя страна определено съм , което ми носи само негативи ,но човек е по добре да бъде себе си или да не бъде изобщо


Es fickt mich nicht

Редактирано от Federer на 29.07.08 12:12.



Тема Re: Антисоциален ли съм?нови [re: te3is]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано29.07.08 12:32



Засрамен от вчерашното си поведение , спрямо 5 годишните момиченца реших да направя бнещо добро, за тва им разработих тази песничка, която се надявам да наизустят. Нека песента , носета заглавието : "ХЕИ-ОК" да се принтира от майките - клубарки и те да накаат своите дъщерички да я научат на изуст,отделно мисля, че е редно материялда аегне в обучението на всяка забавачка. Ето и песента:

Случва се да сбъркаш ти,
с наркотици, алкохол и секс с други жени.
Но когато прекалиш
ставаш пристрастена курва
и трябва да решиш.
Ти можеш, само реши,хей?
В ръце се хвани и живота промени ти,ок?
Не се продавай на хероина ти
бездомничко, не духай за пари.
следвай моя план и кажи :ХеИ?
Че то било лесно,ок
Вместо"гъз" ще казваш "дупе"
"целуни ми дупето' и "ти си дупе'
Вместо "лайно" ще казваш "ако" ти
"акана работа" и "акано",нали?
Също не казвай "к' в "кучка"
така ще звучи повече като "уча"
И най не казвай думата "еба",
защото няма по-лоша дума от това.


(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Антисоциален ли съм? [re: te3is]  
Автор zwerfster ()
Публикувано29.07.08 13:30



не - напротив много си толерантен
ако ти бях леля 6те6е от ранна детска възраст да си нау4ен 4е на рожденни дни, купони както и при други мероприятия се стои до като ти е кеф а не докогато е написано на поканата или докато настъпи неотложна необходимост за убийство в състояние на афект

пс малко анти реклама си си направил с тоя пост но тя е в 4астта за Сутенйорството - ако има не6то по гадно от жена истери4ка то е мъж комплексар пък от мъж комплексар по гадно е само мъж сутенйор



Ekл.1.18 Защото в многото мъдрост има много досада; И който увеличава знание увеличава и печал.

Тема Re: Антисоциален ли съм?нови [re: zwerfster]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано29.07.08 13:40



то преди да ме научиш - щеше да трябва аз да ти декламирам уроците по граматика от ранна детска възраст, като гледам.

Иначе си права-гаден характер.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Антисоциален ли съм?нови [re: te3is]  
Автор zwerfster ()
Публикувано29.07.08 14:08



щеше да трябва аз да ти декламирам уроците по граматика от ранна детска възраст, като гледам. - И краш курс по конзертиране на ЯВЕРТЪ з АЗЕРТЪ ще ;и свърши работя

гря;ятикятя ;и е добре - ко;пютърнятя ;и негря;отност е дрявнещятя з случяа

Иначе си права-гаден характер- гаден???? - по-скоро нормален

Ekл.1.18 Защото в многото мъдрост има много досада; И който увеличава знание увеличава и печал.

Тема Re: Антисоциален ли съм?нови [re: te3is]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано29.07.08 14:10



Не си антисоциален, но си труден



П.П. Мен бившата ме прееба... Тъкмо хващах пътя за Пловдив и тя взе, че ми предложи работа в една хубава фирмичка на една хубава заплатичка... Какво съм и направил на тая жена, че ме мрази толкова

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Re: Антисоциален ли съм?нови [re: zwerfster]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано29.07.08 14:11



Сега изчезвам-крия се от ХЕИ. Пипнал е някаква болест от няква курва и понеже му се подигравах , е решил да ми отмъсти. Източил си е заразена кръв в една спринцовка и ме дебне да ми я инжектира в бузата.

За граматиката-завършил съм спортно училище и то до трети клас.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Антисоциален ли съм?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано29.07.08 14:12



демек си пак в софия?

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Антисоциален ли съм?нови [re: te3is]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано29.07.08 14:17



В 16:30 съм на интервю, но щом ми се е обадила предполагам, че ставам за работата, защото тя ми знае силните и слабите страни. Та май ще оставам. Да не казвам пак голяма дума де, че ще ми омръзне тоя карък



First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.