Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 28.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Зад усмихнатите лица често прозира само завистнови  
Автор Serenity. (magic)
Публикувано17.07.08 19:37



"Никога не съм виждала толкова много егоцентрици, нарциси и високомерни хора. "
Дж. Р.

и аз мисля като нея...
само че за едно друго място






Тема Re: Никой не се ражда тоталеннови [re: Serenity.]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано17.07.08 22:44



егоцентрик, нарцис или високомерен-вместо да се отвращавам на подобни-обратното предизвикват интереса ми, това са хора с богато минало, хора с необикновени истории, хора чешити, станали такива в резултат на интензивен и интересен живот, а иначе всички малко или много сме егоцентрични, нарцистични и високомерни задници-просто някои не го крият и си вярват, че са нещо друго, за разлика от други. В личната ми колекция от образи, чешити и характери /да се разбира познати, приятели, близки и далечни хора/ подобни заемат едни от пЪрвите места в качеството си на човешки уникати и знаеш ли когато общуваш по-дЪлго с тях-виждаш, че не са толкова черни, колкото изглеждат на прЪв поглед-просто повече време са прекарали в житейската чернилка и това е техният начин да оцелеят и да се сЪхранят-все пак не всеки робува на мита за добрият самарянин, но това не означава, че всеки различен от този образ не заслужава добро отношение-напротив-те го заслужават най-много, защото за да стигнат до тук именно това им е липсвало-човещината в другите. Така че хайде да не сЪдим, а да разбираме, а успеем ли да разберем-ще ни е по-трудно да сЪдим, знаейки причините за резултата.

Има един лаф: "Който разбира-той може да прощава".





Тема Re:БТВнови [re: *FENlKS*]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано17.07.08 23:03



ако някой се облещи на думите ми с мисЪлта "Тази какви ги плещи" ще поясня: влюбена сЪм. Адски влюбена като ученичка в един мил, тъмнокос, атлетичен, много мЪжкарски и манекенски / вЪншно и вЪтрешно/ Водолей.

Хора, любовта вЪзвисява човека- неслучайно казват, Любовта ще спаси света, както винаги ме поздравява един приятел в "ДЪ войс" преди да изпее някоя готина песен.



Тема Re:БТВнови [re: *FENlKS*]  
Автор Serenity. (magic)
Публикувано17.07.08 23:12



личи си, че си останала без акъл


като си мълчеше по-ме кефеше



Тема Re: Зад усмихнатите лица често прозира само завистнови [re: Serenity.]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано17.07.08 23:58



я па тая



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Минови [re: Serenity.]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано18.07.08 01:42



проблемЪт си е твой.



С акЪл или без -заставам зад думите си абсолютли сириЪз.



Тема Re:БТВнови [re: *FENlKS*]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано18.07.08 02:15



Ооо Водолей, ако пак заговорим за зодии и чисто женски лудости и ако има вярно в тези неща, то това са едни от най-големите мъжкари и лично за мен, страшно интересни мъже.

Няма да пиша по темата, защото е сериозна, а аз изобщо не съм в такова настроение (туко що се прибирам от морето и шофирах аз, пфу), а и не ми отива на имиджа, знаете....ще проспусна

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Никой не се ражда тоталеннови [re: *FENlKS*]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано18.07.08 10:49



един гений го е казал с две думи
Битието формира съзнанието





Тема Re: Да,нови [re: ЦУПO интePтaймeнт]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано18.07.08 11:26



но това се преодолява при добро желание и аз сЪм жив пример, за което.





Тема Re: Зад усмихнатите лица често прозира само завистнови [re: Serenity.]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано18.07.08 18:53



Редактирано от Hитo знaм, Hитo мora на 18.07.08 18:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.