Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 29.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Феникса има навика да се намесва в чужди конфлнови [re: Serenity.]  
Автор sulla lucky (член)
Публикувано19.07.08 18:37



И Лили Иванова така казва ама.....................



Тема Re: Прави каквото знаешнови [re: Serenity.]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано20.07.08 01:08



казвам ти го сЪвсем добронамерено-не заради друго -минала сЪм през това.

Винаги, когато се обаждам да сЪветвам го правя на база опит.

Иначе Никога не се правя, че не забелязвам простащината - напротив, показвам я и другите да я видят!
-ок -аз точно това ти обяснявам- вместо да влизаш в безсмислени спорове използвай агресията, която ще излееш в спора в нещо полезно в реала-защото споровете и провокациите в нета-са ями без дЪно- напЪлване няма, а ти междувременно губиш ценно време от живота си в бесмислици. Разбираш ли-всеки един миг е безвЪзвратно отлетял-как ще го използваш зависи от теб и само от теб-щом ти харесва да се пилееш в посочване на чуждите недостатЪци-ок, давай, но не мисля, че това би придало повече смисЪл на живота ти.

Схващаш ли-избирай си битките и ги избирай умно-ако ползваш нет-а за да изпуснеш малко пара-има по-добри начини от това да четеш нечии щуротии и да превЪзпитаваш света.

А иначе не се кахЪри-ние тук всичко сме видели, не гледай, че е толкова тихо сега......



Тема Re: Прави каквото знаешнови [re: *FENlKS*]  
Автор Serenity. (magic)
Публикувано20.07.08 01:41



Напълно си права.

Но тъй като не знаеш подробности, а той естествено говори сега глупости...Но ясно личи, че за нещо ми отмъщава...
Но от болен човек какво да очакваш?
Но каках каквото трябва и ако се наложи пак ще го казвам - тоя е психично болен! Положението на такива се влошава и от залитане по разни "духовни учители", като някакъв индиец, който идва в Б-ия и те му повтарят думите като папагал...Но стига, явно не сте в течение, ние от другите клубове си го знаем.
Виж, важно е в тялото да ти се случат нещата, а не на друго място - това са едни от "бисерите" на оня индиец, които те като зомбирани повтарят...Та историята и по-дълга, защото го знам индиеца какво представлява

Но естествено, това не ми е смисъла на живота, имам си толкова много интереси в живота А пък за дъщеря ми да не говорим, на малкия пръст не може да й се мери и нищо от това, което казва не е вярно, а злобее Нито по красота, нито по интелект, нито по възпитние. Научен работник е и скоро се завърна от международна конференция, където също много са я харесали. Има и други интереси...
Че си има и много обожатели, е ясно...

А ако знаеш тоя само колко е тъп и ограничен...
На последната среща на клуба така отврати хората с просташките си приказки, че те спряха да пишат.

Да, срещали сме се първо по негово желание, а после и на 1-2 срещи на клуба. Но хората го опознаха и след няколко гафа с момичета от клуба (последната пострадала е амрита) - всички се отдръпнаха от него и някои въобще спряха да пишат тук.

Та така...

Редактирано от Serenity. на 20.07.08 02:01.



Тема Re: Прави каквото знаешнови [re: Serenity.]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано20.07.08 01:45



Що пробваш да баламосваш хората, изброй само за последната седмица клубовете (ако ги помниш), в които получи бан.



Тема Re: Ами поздравлениянови [re: Serenity.]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано20.07.08 02:22



за щерката и успехите й, а на Вас двамата мога само едно да кажа- не се е получило в реала-ок-разочаровани сте- но е кофти след това да се ядете в нета и да говорите един за друг. БЪдете над тези неща, защото е напЪлно безсмислено.

Иначе мен 10-на дни няма да има в нет-а-като се вЪрна ще се радвам ако не сте изписали форума с взаимни диагнози и епитети.

Не сте пЪрвите, на които се случва да не си паснат в реала, не сте и последните, но това не означава после да се гонкате като котка и мишка.





Тема Re: Ами поздравлениянови [re: *FENlKS*]  
Автор Serenity. (magic)
Публикувано20.07.08 02:31



Въобще не става въпрос за харесване или не и за пасване. Нямаме НИЩО ОБЩО!
А ти поиска подробности, затова разказах малко (но много малко...)
Можеш да погледнеш в клуб Любов в темата за приятелството между мъж и жена, където си говорехме спокойно, как днес започна с вулгарните обиди - и то преди писането му в този клуб тук!

Хайде, прекалино много време му отделих, но то е защото ти пожела да научиш някои неща. Не зарази клюка, а доколкото разбрах от добри чувства. Та затова си позволих...
Остави - няма да разбереш всички подробвности, но още от пръв поглед на непередубедения правят впечатление неадекватните му обиди!

Приятна вечер и лека нощ!





Тема Re: само да допълнянови [re: Serenity.]  
Автор Serenity. (magic)
Публикувано20.07.08 13:18



исках само да допълня:
че не съм чак толкова зла като него, но не си оставям магарето в калта,
заради това, което е говорил за мен и дъщеря ми обаче, кармата ще си го стигне
Коя съм аз? - има по-висша сила от мен да раздава справедливост

Редактирано от Serenity. на 20.07.08 13:27.



Тема Re:Ще кажа направо коя ми е неприятна!нови [re: File99_]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано21.07.08 15:02



Файло бъди малко по-обективен


Реално погледното Тийзъра те постави на място- доста тактично и деликатно...Щото тва с некролога беше идиотско както и да го погледнеш
И ти вместо да го вземеше тва на майтап- се настрои против нея, че даже я намрази

А и в случая с Феникс- ти също там мина една червена граница...



Тема Re: Прави каквото знаешнови [re: Serenity.]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано21.07.08 15:06



да не би този индиец дет не ти дава мира и те боде в гъза кат магарешки бодил да се казва Шибендо





Тема Нека да видим...нови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано25.07.08 13:12



Ти ме кефиш на моменти и ме дразниш на също толкова моменти, ако не и повече дори. Мисля, че сме се уточнили по темата.
Джинджър ме кефи, защото на никой лошо не е казала и има онази престорена русота, която ме радва.


Барона е готин щом успях да му влезна в ритъма на приказата - веселяк... Просто е забавно с него.
ХЕИ... Старая се да ми е безразличен.
Фиш, приятен човек с готини снимки от Варна
Сула, без впечатления и променливо.
Милото - Голяма уста
Бамби - сърничка.
Жар-Птица... без впечатления
Фантомчето и Зайбнето съм си казал отдавна, че са ми слабост
Към останалите по един или друг повод нямам изградено мнение.

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.