Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 25.04.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Странно............нови [re: *FENlKS*]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано21.06.08 01:19



Има страхотен магазин на "Етро" в Солун, все на него попадам!



Иначе серозно по въпроса, случвало ми се е нещо подобно във Венеция, но беше среща с един човек, имали сме една интересна връзка, но е прекалено лично за разказване. М/удругото само там по света, където съм пътувала се чувствам като в къщи, атмосферата е.....няма думи с които да го кажа, дано се сещаш за какво става на въпрос.

Ти си суеверна.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Странно............нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано21.06.08 01:34



Някой, докато е шофирам и мислел в/у темата с пеперудите самоубийци (те летятт свободно, от бързата скорост "минаваш" през тях, не се блъскат сами

) яко се е напушил.

Иначе и аз съм съгласна, че най-великото творение след самата природа е "вярата в БОГ". Тотална атеистка съм, но пък от друга страна съм чела много за религиите, интересни неща можеш да намериш. Не ме кефи манипулативната им политика, но това е друга тема. И на проповед на секта съм влизала, дори там не успяха да ме "аднат" към идеята, мисля че се дрогират яко....може би им е безплатна дрогата, за да ходят толкова хора.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Странно............нови [re: Ginger.]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано22.06.08 10:38



М/удругото само там по света, където съм пътувала се чувствам като в къщи, атмосферата е.....няма думи с които да го кажа, дано се сещаш за какво става на въпрос.
-ЪхЪм и някак фри. Обожавам да сЪм на ново/дори и познато/ място и да не познавам хората-не че тук познавам всички

, но е различно-друга култура, друг език, други нрави-изобщо сЪм на друга планета всеки пЪт, когато си покажа носа навЪн и това адски ме кефи. Не знам-може би тук всичко ми е писнало-като почнеш от пейзажа, хората, манталитета им, атмосферата та стигнеш до взаимоотношенията. Просто там/независимо кЪде е това там извЪн Бг/ сякаш дишам и се усещам как се скапвам вЪтрешно всеки пЪт като се прибирам.

Ми няма я там тази изтормозеност в хората--> и атмосферата е по-приятна/за обстановката да не говорим/.

Принципно пЪтуването е единственото, което си заслужава според мен всички жертви на ежедневието и най-приятният начин да се обогатиш изобщо като личност.

Бон воаяж.



Тема Re: Странно............нови [re: *FENlKS*]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано22.06.08 11:56



Абсолютно съгласна, няма какво да добавя! Мерси

.

ПП: Случва ли ти се да ходиш на едно и също място и всеки път да отркиваш нещо ново и все по-интересно?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Странно............нови [re: Ginger.]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано24.06.08 13:55



[image][/image][image]://www.pic4ever.com/images/shrk.gif[/image]http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_31.gif[image][/image]



Тема ТЕ СА ЧАСТ ОТ ЖИВОТА МИнови [re: *FENlKS*]  
Автор deltongo ()
Публикувано26.06.08 22:01



Няма нищо случайно,дори и съвпаденията.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.