Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 04.07.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Имам въпросче!!!нови  
Автор omphala (+БГ +ВКС)
Публикувано12.06.08 15:02



Как се справяте с досадниците,които ви тормозят.Пълен изнор ли им слагате или им набивате канчетата,че да им дойде акъла в главата?Какви са вашите методи за разправа?

Благодаря предварително за компетентните мнения!!



Търся си кучкар...

Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: omphala]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано12.06.08 15:15



Игнор. Другото е обръщане на внимание, което по никаквъ начин не е заслужено.



First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: omphala]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано12.06.08 15:17



Не знам само кой ми правеше забележка, че не съм му пращал бележки и кой ме караше да му пиша постинги в негова възхвала!Така че не знам кой е досадника!



Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: File99_]  
Автор omphala (+БГ +ВКС)
Публикувано12.06.08 15:19



Не ми пиши в постинга щото ше ме баннат за обиди към клубар!!!

Търся си кучкар...


Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: omphala]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано12.06.08 15:21



Не искам да те банват, просто си казвам мнението.



Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: omphala]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано12.06.08 15:25



Игнор тотален. Въпреки, че понякога се настървяват така повече. Тогава следва бой от баща/по-голям брат/приятел...!

Изпрати ни досадника тук, Тетриса и ХЕИ ги оправят бързо

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: Ginger.]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано12.06.08 15:49



Тя има в предвид Фаила и даже тези дни го навестих , пропътувайки 30 километра, с цел хем малко да разнообраза скучния си живот , хем да сбъдна мечтата на Фаила да се пробва в ръкопашен бой с мен,хем да вида ко става аджеба.От сега искам да изръкопляскам звучно на Фаила , че слезна и дойде , дори ме последва в тъмната уличка, която бях набелязал. За пръв път ми се случва такъв педагогически ако мога така да го нарека , бой или опит за такъв. Предложих 64573 пъти на Фаила да се почваме , но той ми каза , че няма сми защото"между нас има вече диалог". Това не го разбрах,но както и да е. Държа да отбележа и , че въпреки че всички ме хранат, даже един приятел ми предложи да си лекувам агресията, реално съм ударил Фаила само веднъж по сериозно-в гърдите и то защото викаше , а това ме изнервя,просто силните шумове са ми табу. Понеже Лонгура беше с мен , като изрично го бях помолил да не се намесва и ни свършиха цигарите та ходих да взема и пак се върнахме. Нови 65478 въпроса ще се биеме ли, че бързаме за мача, но Фаила каза , че няма смисъл. Опитах да започна бой като леко му замахвах , но установих , че Фаила не умее да се пази и с тази цел му показах как да държи обикновен гард.Той обаче не ме слуша, явно ми няма доверие и като тръгна да му амахвам пак си разперва ръцете напред като по този начин открива важни органи като-брада , черен дроб слепоочие. Куца му и Уоу кика-пази се от него с ръце.Никакви ескиважи,никаква динамика.Това е компетентното ми мнение по тематика "Свободни двубои с дупета"

Съветвам фаила това лято да извършва поне по 3 побоя на седмица , за да придобие елементарни навици на пазене и положение на тялото спрямо заобикалящата го среда.Неща , които се изграждат в практиката на много улични боеве. Като навърти 100тина побоя да ми се обади , за да му покажа някой друг ключ.А бе ако ме слуша 2010 ще мога да го нарека "бияч', дори може да се пробва при аматьорчетата на свободните боеве.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: te3is]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано12.06.08 15:53



Да, интересна среща беше и се радвам, че се срещнахме. Ще спазя съветите ти относно гардовете. Нямам никакво намерение за конфронтация с теб изобщо. За мен ти си приятел и аз не се бия с приятели.



Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: File99_]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано12.06.08 16:01



Съветът ми към тебе е да практикуваш повече побоищата , защото както ти показвах допускаш много празни места в главата си. Особено , ако бях гадина и те бех нацелил как си трябва в брадата, щеше а припаднеш гаранция, то за това гледам да не удрям вече така, щот после си гълтат езиците и от жалост като тръгна да ги вада ми нахапват цялата ръка.
Въпреки това ти стискам ръката,, че слезна и се изправи срещу мене, а не да се криеш като путките.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Имам въпросче!!!нови [re: te3is]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано12.06.08 16:05



Е, отиваш и почваш с бой без приказки или просто наистина водите диалог. Все пак мисля си, че ако Владо иска може да води Файла на бокс с него и да получи важни уроци.

Друг интересен момент би бил, ако мацките на клуба се съберем и нападнем Файла (нещо напълно лишено от смисъл), ще го скубем и ще му увисваме на гърба....аз никога не съм се била

.

И накаря, не приключи ли цялата тази драма с дамата от Пловдив и господина от Бояна (не филмс)?!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.