Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 01.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Е не е истинанови  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано29.05.08 20:46



днес пропЪтувах маршрута София-Сл.бряг-София и през цялото време ме мЪчеше един вЪпрос- камикадзета ли са разните сапунерки от 66-та, които се влачат с часове зад някой камион, но щом ги набкижиш да ги изпревариш се изтрелват пред теб в лявата лента и те принуждават да натиснеш такива спирачки, че сливиците да ти се качат на челото?

Не говоря за единичен случай, а за традиция.



Тема Банка ДСК - яЯянови [re: *FENlKS*]  
Автор Mohammad is Jesus (♥)
Публикувано29.05.08 20:50



...





Тема Re: Е не е истинанови [re: *FENlKS*]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано29.05.08 21:09



типично българска логика - пътуваме с един приятел и тои си кара със 100 и едно бмв почва да ни изпреварва и веднага следва реплика - тоя пък какво се напъва и натискане не газта.....щях да му плясна един шамар....

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: Е не е истинанови [re: *FENlKS*]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано29.05.08 21:24



Е чи,и аз караме Москвич,ама го пердаша със 180 по надолнището,щото със със новите тазове и калобрани и съм ербап.Много ясно че не мож ма мина,аз нема 1 час да дишам след камиона,пък ти ша проявиш малко колегиалност и ще ме изчакаш,кво токлова,пускаш си оная голяма стрелка на климатр и ме чекаш,аз требва да отпущам смукача и такива други разни процедури.Вий кат сте крали да купите тея западни коли,ся няма ви цепим басма я,,,ние пък сме бабаити и пием по 17 мастики бряяяя



Тема Е па наистина е истина...нови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано29.05.08 22:35



Също както и тея с лъскавите коли смятат, че не е редно като видят някой да изпреварва да го изчакат на нормално разстояние а непремнно трябва да застанат на има няма и педя от задната му броня и ако са бабаити да бипнат или да мигнат. Селнията не знае бедно и богато.
Или може би е по-законно да се кара в авариината лента със 180 и да е простено само шото е ноф мудел бракма.

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.


Тема Re: Е не е истинанови [re: *FENlKS*]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано30.05.08 01:52



то аз заради тия порове спрех да карам по магистралата мотора.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: И по-добренови [re: te3is]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано30.05.08 10:53



иначе направо се очистваш, заради някой олигофрен-те и мигачи не дават-направо се изстрелват и понеже ме нервират-после ги гонкам плЪтно докато не се приберат в дясно. Това за мен са някакви комплекси-Цайко е прав-един вид: "Може да си с по-хубава кола, ама не си по-луд от мен"-аз така си го обяснявам.

Баси-винаги на магистралата още отдалеч като видя, че някой се е залетял с яка кола зад мен -ми сама му правя пЪт и после минавам зад него-като бЪрза и му е по-мощна колата -да минава, понякога пЪк сЪщите тези като ги пусна минават вдясно и пак ги минавам, но това е друг вЪпрос-мисЪлта ми е, че няма като някои идиоти-да карам пред някой -само за да сЪм пред него-има и такива-кара си с 120 в лявата лента и не ти дава пЪт и това е-при вЪзможност такива ги изпреварвам от дясно.Дразня се на това, че няма етика-а все пак на магистралата грешките са фатални, веднЪж се случва и си до там-не е като на градско-малко са шофьорите, които спазват такава-а иначе много се кефя на подобни.



Тема Re: И по-добренови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано30.05.08 10:59



Да ти имам и етиката да се залепиш за бронята на някой... Те така с олитата дето ти засичат пътя щото им се забиваш в бронята ще си циклите докато свят светува. Колко е трудно единия да махне с ръка и да направи компромис...

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.


Тема Re: Абсолютно си правнови [re: caiko]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано30.05.08 11:04



чувстват се провокирани да се докажат.



А вчера видях баси катастрофата-значи отстрани на пЪтя има канавка, след това поляна с дЪрвета- колата беше паркирана идеално между две дЪрвета, сЪс дЪлбоко забита предница в едното-обратно на посоката на движение-как е станало това-направо не си го представям.

Другата подобна беше на магистралата- новата част- колата изкочила от пЪтя, прескочила един канал от бетон и седи на рЪба пак обратно на посока на движението -а вЪтре 4 хлапета седят и мигат глуповато като лимони. Поне бяха живи и здрави и точно някакЪв /явно техен приятел/ спираше да ги натовари като се пукаше от хилеж при вида им.



Тема Re: - яЯянови [re: Mohammad is Jesus]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано30.05.08 11:04



ЪхЪм






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.