Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 29.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема I phone на APPleнови  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано27.05.08 10:26



Преди като излезна тоя телефон си взех един -беше с 4 гигабайта памет и беше некъв абсолютен тор.добре че на един мой клиент жена му като го видя и каза : Аууууууууу! Искам! , та оня се принуди да ми го плати , щото немаше още в Бг. Оня ден обаче , па друг мой френд си беше взел явно някаква по-нова версия и направо ме шашна като ми показа възможностите му. Какви ли не работи имаше-е верно че аз ще го ползвам само да съм гъзар , ама то не мога да бъда гъзар като хората , бе да са му включени всичките там торове. Деба да беше кола...... ама не - телефон. Та ме интересува някой има ли такъв телефон дами каже за кво иде реч по-подробно -демек да си взема или не?


Моля за мнение на хора дет имат или са имали такъв телефон-не някакви препратки към други сайтове, щото къде нищо не вдявам , само ше се напрягам да чета.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)

Редактирано от te3is на 27.05.08 10:55.



Тема Re: I phone на APPleнови [re: te3is]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано27.05.08 10:40



телефона си заслужава ако не те пресняват габаритите
иначе екстрите са му впечатляващи особено визуализацията
- картината се мести в зависимост от това в какво положение е телефона което си е всъщност една голяма лигня


имах такъв за около 6 месеца - донесаха ми го от USA за 400 usd и след тва го продадах щото ми беше много голям а и аз освен да говоря по него за друго не го ползвах така и не разбрах нищо от екстрите му...иначе го водят като революция в GSM-те моя приятел каза че в щатите се редяли на опашки за него ама те американците са си по истериите и за play station-ите беше така навремето....

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: I phone на APPleнови [re: caiko]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано27.05.08 10:49



добре де , цае, а дали ще имам ядове -понеже в сърбия прекарвам доста време-там дали ще ми работи? Сегашният ми тел работи идеално там , обаче имам и приятелка дето бачка в сръбски мобилен оператор и вика че там не е пуснат.Теб ти работеше с български сим карти викаш , без да се разкодира?

Кажи какво си заслужава-става дума , какво ще ми предложи повече от обикновен телефон, щото някак да дам сумати пари за музикален плейър, при условие , че слушам муизика в колата и в нас някак не ми е оферта.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: I phone на APPleнови [re: te3is]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано27.05.08 11:01



никъв проблем нямаш с тоя телефон в българия освен ако не е взет от някои мобилен опертар на промоция - тогава е кодиран
честно казано тва е тийнеиджърски телефон - много е голям и неудобен за носене не ти го препоръчвам

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Този телефоннови [re: te3is]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.05.08 11:01



е суетна хава. Ако толкова го искаш, поне изчакай да пуснат версия, която поне има bluetooth.


Аз съм се ориентирала към това:
,

но в момента съм супер доволна от това:




Тема Re: Този телефоннови [re: Bambi*]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано27.05.08 11:05



това първото с многото клавиши е толкова грозно , че ако ми сложат на една площ него и Вечер , ще взема Вечер.


как мое те кефи нещо с толкова бутони и торове по него.

Колкото до второто дет сега ползваш- и то не ме кефи. пак ми е некво грубо.

То не че ми треа телефон де , ама пуста гъзария.....

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Точно - голям и тежи.нови [re: caiko]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.05.08 11:05



На един приятел от Пловдив гаджето му му подари такъв, пак донесен от Щатите, за същите пари. Супер ефектен, но супер тежък. Ако ще е ефектен телефон с тачскрийн, същата работа върши и това, и при него снимките се сменят по същия начин, макар че едно е LD, а съвсем друго - Apple:




Тема Re: Точно - голям и тежи.нови [re: Bambi*]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано27.05.08 11:06



кое?

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Корекция:нови [re: Bambi*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.05.08 11:06



LG, а не LD.



Тема :-))))))))))))))нови [re: te3is]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.05.08 11:09



Виж сега, в момента приказваш, все едно си женско. Знаеш ли колко ми дреме, ако ми върши суперска работа? Вече видях какво значи бързината на берито, и дума не може да става за друг телефон, а с тачскрий си е жива лиготия и трябва деликатност. Няма време за такива неща, браточка!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.