Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 30.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Понеже не можех да влизам в клуба  
Автор bluefan (Бивш спортист)
Публикувано22.05.08 21:25



заради проблеми с дир.бг и чак сега успях да се логна искам да кажа нещо по темата със цивренето от Сам. 3-те теми, в които се дискутира това са зарити от мнения и спам и за това пускам нова тема въпреки,че предпочитах да се изкажа в другите ама са станали прекалено големи.


1. По темата на барон Тетрис, че повечето от пионерите на този клуб сме твърдо ЗА сегашният модератор и не искаме да се слага никакъв друг служебен. Ако това стане аз напускам този клуб моментално и съм сигурен,че много хора ще ме последват. Не ни е проблем местенето вече го доказахме.

2. Бамби - просто и глупаво момиче, отишло да еничарства в Италия и избягало от селския и тотално изостанал от мегаполисите София и Варна - Пловдив. Нормален е изборът ти да забегнеш в жабарската държава и да се ожениш за средностатистичен жабарски дребнопишковец (как иначе да останеш там) пред алтернативата да продаваш динии на пътя между Пловдив и Харманли до края на дните си. Всичко това не е проблем за мен, нито за някой друг от този клуб предполагам. Проблема обаче идва,че едно такова елементарно и психясало от бачкане създание като тебе решава да се прави на интересна и да създава ненужен хаос в клуба. От какъв хуй не си гладиш белите ризи за утре ами си тръгнала да пишеш на бележки до Киро и да правиш мръсно на сегашния модератор?! И от какъв хуй той ше ти дава обяснение на тебе защо изтрил това или онова ?! Ти си абсолютна параноичка и малоумна селянка. Да не говориме,че си мислеше,че аз съм ти трил някакви неща преди 2 седмици...Предлагам ти да ограничиш писането си в клубовете на дир.бг защото за някои хора това не е здравословно и води до сериозни психички изкривявания. Примери колкото щеш. Де да знам като си на вълна изперколясване почни да превеждаш Библията или се запиши в някоя секта или ходи да катериш планини в Индия ама недей да ставаш причина за осирането на един приятен и спокоен (до скоро) клуб.


3. Лулаби - в началото наистина привличаше внимание със циркаджийските си номера. От един момент насам обаче стана жалка. Не знам тоя момент дали беше, когато си сложи айтоският селянин в сигнатурата или беше след като почна да се сваляш на ХЕИ и на тетрис аджеба ти го сложат в свободното си време...ако ги излъжеш. Не ми обяснявай,че не просиш внимание защото ако беше така,нямаше да пускаш цела тема до сам защо ти изтрил некакво си въображаемо мнение или не. Има бележки за тия неща, даже ако искаш давай и ти като оная кретенка Бамби и пиши директно до Киро да се оплачеш,че тамошния модератор е фашист!!!!!!!! Не се учудвамч,е клуба те е кефел повече като беше зарит от флуд и безсмислени теми щото ти немаш какво друго смислено да кажеш. Съветвам те да се преместиш в някой сайт за запознанства където те чака твоят мечтан дребнопишковец, с който да водите безсмислени чатове и да се убеждавате взаимно,че лоя и свинската мас са всъщност много полезни за организма, противно на медицинските заключения. Най-добрия вариант за тебе е да направиш една свирка на Ванката от Мюзик Айдъл (или по-скоро лулаби АЙДЪЛ,нали ти е личен идол) и той като благодарност,че те е напълнил ще ти даде примите на некови най-добри приятели от Айтос за да може да си намериш некой пъпкач най-накрая и да спреш да ни занимаваш с глупости От толкова клубове в дира точно тука ли намери бе майак му стара. Няма ли форум за стари чанти в дира? Ако няма утре влизам в клуба за предложения и събирам подписка за създаване на такъв, а ти ще си модераторка и няма да има от какво да цивриш. Не ми благодари.

4. Ако не някой не му харесва клуба или се чувства изтрит,редактиран или по някакъв начин недооценен - просто да затвори клубс.дир.бг и да излезе да разпусне напрежението в някой парк. Дорба идея би било да сподели мястото и часа на тази разходка за да можем аз,тетрис и ХЕИ да му дадем прощален букет и пожелания за всичко най-най от тук натам..там надолу!

В заключение ще кажа,че сега отивам да изям 10 кюфтета и след всяко едно погълнато ще се сещам за клуб Диети и манекенките там.


Обичам всичко да БЛЕСТИ (Шамара и Кобака)

Тема Re: Понеже не можех да влизам в клуба [re: bluefan]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано22.05.08 21:31



Наливам ти уиски, слагам ти фъртъци и те черпа.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Блуфен, [re: bluefan]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано22.05.08 21:46



писна ми от едропишковци, дето не внимават в час.

Патрик, пак бягаш по тъча. Лошо, батка. Лошо.



Тема Банда фурнаджийски лопати. [re: te3is]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано22.05.08 21:49



Ай сиктир.



Тема Re: Oт днес нататЪк се надявам [re: bluefan]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано22.05.08 22:19



някои женски сЪздания да си извадят нужните изводи за присЪствието си тук.



Тема Re: Понеже не можех да влизам в клуба [re: bluefan]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано22.05.08 23:41



Уелкъм бек

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Що не може?! [re: bluefan]  
Автор *Жap-птицa* (пиле на грил,бе)
Публикувано23.05.08 09:58



Да си приказваме просто приятно - без да се нападаме?!

Аз напоследък рядко влизам и не съм много в час, кой какво казал, ама разбирам, че има някакъв проблем.
Колкото до Сам - мисля, че той ни е достатъчен и предостатъчен, гледа си работата човека.

Честно казано, не схващам какъв е точно проблема.



Аз влизам в Дира, да се разсея, да се посмея - мисля, че и останалите така.


Ай стиснете си ръцете си всички и си пратете по една виртуална целувка!





Тема Re: Понеже не можех да влизам в клуба [re: bluefan]  
Автор ЦУПO Глyпaви (The Black Adder)
Публикувано23.05.08 11:21



Блу


Щеше ли пак да се кефиш на Сам, ако той ей така щот например не мое те понася те банва по навик или те трие...
Аз много добре си спомням как вие левскарчетата скачахте на мода на клуб ЦСКА- Любо Пенев, когато той ви влизаше в профилите и пишеше идиотии вместо вас- или ви променяше сигнатурите ви ей така за кеф

А що се отнася за Бамби- моето лично мнение е, че единствената грешка която тя направи е, че допусна че Киро ще обърне внимание на такъв принципен въпрос със някои пристрастени банвания на САМ

А колкото за лулаби -е що така й се нахвърлихте бря?

Люляби е много качествен човек. Аз все още влизам в българското виртуално пространство именно заради такива като нея каюествени индивиди...
Мисля, че не оценявате достатъчно факта, че има хора с различно мнение от вашето..
и че ако мислехме еднакво- клуба ще умре много бързо от скука

Сега зная, че ще бъда наречен мишка, дребнопишковец и путкопоклонник
ама си го местя



Тема Re: Понеже не можех да влизам в клубанови [re: ЦУПO Глyпaви]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано23.05.08 20:05



Щеше ли пак да се кефиш на Сам, ако той ей така щот например не мое те понася те банва по навик или те трие...

Въпросът не е до мен, това е очевидно, обаче случаят определено не е такъв. Не вярвам във вселената да има едно същество, което да се оплаче, че не го понасям (ей тъй на) и го трия и банвам по навик. Ако се оплаче - или лъже или е болно/болен/болна.

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: Понеже не можех да влизам в клуба [re: ЦУПO Глyпaви]  
Автор Гpaдckи (shin-akuma)
Публикувано23.05.08 20:12



ха тоя любо пенев яко е изнервил олигофрените, още се чудят на кой и къде да си го изкарат. баси пича...



лош сън за всеки убитак.

Редактирано от Гpaдckи на 23.05.08 20:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.