Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 01.07.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови  
Автор Zeljko Raznatovic (Бивш спортист)
Публикувано13.05.08 02:01



Дами и господа,

Клубът е заприличал обществена тоалетна. Някакви знайни и незнайни мишоци, анонимни дребнопишковци флудат като малоумни. Тва прилича на някаква чат стая от ранните времена на "Лавчето" в дир.бг. Сред цялото това сране от анонимници се губят малкото останали смислени теми. Разбирам поне тия мишки да пускаха нещо интересно или забавно ама тва тяхното е най-долнопробен флуд. Това го казвам аз царят на флуда, от който навремето админите бяха пропищяли след 30 страници всекидневен флуд в доста форуми. Ама тогава беше поне забавно. Аз пишех "кур за цска", а чорбарите пишеха против Гунди и така. Тоест дори и за флуд не стават тия балъци, да ме беха питали на бележки как се разсипва клуб като хората...ебати жалките аматьори. Дори някакъв плъх ми написъл,че съм комунист и не знам си още кво... хахах поне кажи кой си от футболните форуми бе урод защо не се представиш ?!
Забелязвам и някакъв краен пациент, който отговаря безсмислени неща, които не само,че не са по темата ама изобщо не са по никаква тема =)) Ебати тва е клуб на манекени, купонджии и пичове каквито сме ние-основателите му (може да не сме го предложили ние да го има, ама ние го раздвижихме за да е весело и това е достатъчно).
Може ли да ни се натрапват некакви психари, комплексари, смешници и тотални дебили ?!

Призовавам Сам да вземе нещата в ръце и да направи клубът САМО за регистрирани потребители. А тия дето си регват ник и продължават да флудат просто да бъдат баннати. Ако нямаш време баце-ще си избереме и втори модератор, който да ти помага ама в момента клубът е ебати ямата...явно некой не си върши работата.


Добре дошъл Вили !

Редактирано от Zeljko Raznatovic на 13.05.08 02:05.



Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано13.05.08 02:05



Просто ми взе думите от устата ,мислех да пускам тая тема. Просто много претрупано стана и основно от олигофрени.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: te3is]  
Автор Zeljko Raznatovic (Бивш спортист)
Публикувано13.05.08 02:08



Аз от кога говоря да те направиме тебе или ХЕИ за модератор в тоя клуб и да се сложи некакъв ред!!! Ебати бълхите, поне да беха забавни...


Добре дошъл Вили !

Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: te3is]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано13.05.08 02:10



Баси отявлен спамер като 998 , някак му се губат темите.Иначе Сам си е супер,ама ние трябва да си решиме остава ли така или не и да му кажеме , като под внимание новите няколко глупака и техните мнения не се взимат.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано13.05.08 02:13



Мод баце няма да бъда и според мен ролята на Сам като такъв е прекалено достатъчна-просто не сме му казали , не е взел мерки.Ето казваме му - мисля че ще го уреди светкавично.Според мен клубът няма нужда от разните нерегнати глупаци.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: te3is]  
Автор Zeljko Raznatovic (Бивш спортист)
Публикувано13.05.08 02:17



Бе като е модератор да ги изтрие, заключи или нещо такова. Тва в кой друг толкова посещаван и следен клуб го има ??? Вече е очевадна нуждата ни от втори модератор. Нямам против Сам ама и аз да имах 20 клуба да модерирам и аз нямаше да смогвам.Предлагам да се решат 2 основни неща в следващите дни.

1. Избор на втори модератор в клуба, който е някой по-редовен участник във форума от сегашния модератор и да може по-често да контролира безразборният спам. Също така да закача и откача темите за играта, не само темата с творбите, но след това и тази с класирането. Всеки кандидат за поста трябва да представи писмено удостоверение за генетична шопландска линия до 3 поколения назад...

2. Да се забрани писането на нерегистрирани лайна. Това е крайно наложително.


НЕКА СЕ ГЛАСУВА. Аз мисля,че втората точка е ясна, а първата трябва да се определи кой да бъде човекът. Нуждата е очевидна и няма какво да се коментира за мене.


Добре дошъл Вили !

Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано13.05.08 02:25



Лично аз мод не искам да бъда , но ако толкова държите на втори мод-нека Феникс стане такъв. Предимствата са , че:

1. Гарантирам че е образован , млад човек.

2. Има доста опит в клубовете.

3. Безпристрастна и проявяваща разбиране към всеки е.

4. Гарантирам, че хване ли се с нещо - прави го до края.

5. МАНЕКЕНКА

6. Повечето се познават с нея , макар и виртуално.

7. Жена е - така дамите няма да могат да кажат че Сам защитава някой от "мъжка солидарност"

А бе само плюсове.АКО се наложи втори модератор - това е тя , според мен.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано13.05.08 02:48



Зад ник, пак оставаш анонимен. Да не говорим, че някои хора правят по 100 нови ника, баси забавното

.
Кой и как ще решава кой да бъде баннат? Нали идеята на клуба беше да си пишем каквото искаме.....

Пациентката ме кефи мен.

Каквото и да решите клуба съм зад вас.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Тенк ю за доверието и добрите думинови [re: te3is]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 03:16



но мисля, че Сам ще се справи- както каза не сме поискали-не го е направил. Така че лично аз предлагам като крайна мярка единствено да се затвори клуба за нерегнати-прекалено много станаха мишките, които се крият зад нерегнати никове с цел да досаждат на регнатите и старите клубари.
А ДжинджЪр не е права-с ник никой не е анонимен и дори и да пише с няколко ника се разбира много бЪрзо-така че е за предпочитане да са регнати.
Колкото до Сам -когато има нещо ето на бележки или в тема-винаги ще ни обЪрне внимание-сигурна сЪм, а когато останем само регнати едва ли ще му се налага толкова често да се намесва-ако сега не го прави-то е защото такава беше уговорката в самото начало.
Та...гласувам за:
1.Един мод и
2. Клуб само за регнати.





Тема Re: Тенк ю за доверието и добрите думи [re: *FENlKS*]  
АвторMoapeйн (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 06:18








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.