Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 02.07.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Абе....нови [re: *Жap-птицa*]  
Автор Zeljko Raznatovic (Бивш спортист)
Публикувано13.05.08 17:32



Да ама под свобода на словото аз разбирам някой да изкаже мнение по въпрос или актуална дискусия. Не става дума дали другите са съгласни или не. Аз не казвам, тия дето мислят различно от нас да ги банваме и триеме. Но мнения от автори с ник милият или някакви числа, които съдържат по 3 думи в тема и след това още 30 отговора флуд (в същият тон) определено не са интересни на никой. Надявам се,че някои от вас не гонят болни амбиции да изравняваме други клубове по мнения и за тва дай да викаме евала на спамът за да се похвалиме колко нови теми имаме на ден. Ще стане така,че накрая няма да има смисъл да се влиза тук и то заради некакви мишоци пак казвам.


Добре дошъл Вили !

Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (Бивш спортист)
Публикувано13.05.08 17:34



Аз зад моят ник анонимен ли съм? Или тетрис, или ХЕИ или ти или Бамби или Феникс и т.н. ? Изобщо не е същото. Тука не говориме за свобода на словото просто защото слово няма...има някакъв чат на 15 годишни пубери


Добре дошъл Вили !

Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано13.05.08 17:43



Абсолютно правилно ! Най-малкото като много клубари дето искат да вземат отношение по наболял въпрос , като видат оная с несвързаната реч и теми със заглавие "АААААААААААА" и с текст " АААААААААААААААА" нема се включат. Аре без тия.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: :)))))))))))))))))...нови [re: Up amp; Down]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 18:31



нали уж тукъ щеше дъ има свобода нъ словото ... демек демокрация
ми не прави аналогия с Барби, щото ако действието се развиваше там -никой нямаше да "дава предложения" и да пита останалите за мнението им-дали или не да се затвори за нерегнати, а направо щеше без предизвестие вече да е затворено.

Все пак оцени факта, че се иска мнението на останалите -а това дали ще се подкрепим по-старите срещу по-новите е вече друг вЪпрос.



Тема Re: :) ...нови [re: lullaby]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 18:36



защо скачаш някой като изкаже своето-защото просто защитавам моята гледна точка, която е противна на неговата-а именно, че ако ще си играем на КЛУБ трябва да се подкрепяме, да не говорим, че ми е пределно ясно за мотивите на дирника-не са свободата на словото на 100%.





Тема Прав си.нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор *Жap-птицa* (пиле на грил,бе)
Публикувано13.05.08 18:37



Аз понеже винаги съм се опитвала да бъда с всички великодушна, но ти си прав - НЕ това е свободата: да пишеш някакви безмислени думи, само и само , да пишеш.





Тема Re: Клуб на Купонджиите - само за регистриранинови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор ЦУПO Глyпaви (The Black Adder)
Публикувано13.05.08 18:51



Все пак у клубната концепция написана идално от баронъ и гласувана и одобрена от всички немаше залегнато резването на нерегнатите



ако требе да се прави нова концепция- изменение и допълнение на старата версия
май пак ще требе да се прегласува- ама тва пък вече не е купонъ а пародия на ония изроди от Народното Събрание...



Тема Re: btw ...нови [re: Up amp; Down]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 19:02



спомням си, че когато се повдигна вЪпроса за мод пак настанаха полемики, пак свободата на словото и прочие -еми направи ретроспекция на изминалото време и ми кажи Сам ограничи ли на някой свободата на словото и не си ли спази уговорките за ненамеса-даже се налагаше понякога ние да го тЪрсим-сега пак сЪщото -това че ще си регнат не отнема ничие право на мнение, но сЪздава някакви условия да се запази облика на клуба и да се попречи на ентусиастите да го скапят тотално.



Тема Re: btw ...нови [re: *FENlKS*]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано13.05.08 19:06



Абсолютно.Както и сега мисля че не се е намесил, щото никой не му каза да се намеси.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: btw ... [re: te3is]  
Автор ЦУПO Глyпaви (The Black Adder)
Публикувано13.05.08 19:14



а мислиш ли, че тия нерегнатите след като се регнат ще престанат да флудят или да дразнят тоя или оня?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.