Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 22.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СТРОГО СЕКРЕТНО !!!нови  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.05.08 20:46



red]Строто секретно!!!- Извадено от дневника ми(без редакции!)!


Писано е през декември 2006та година!(заклевам се във всичко!)
Представям си следната изключително интересна ситуация – вместо аз Тор подава обява за сериозно запознанство в края на април в клуб Адам и Ева и не пише глупости и обиди за жените в клуб Любов. Станислава веднага отговаря на обявата му и установят двустранен контакт по същият начин, по който този контакт се установи с мен. Срещата се състои в края на юни или началото на юни месец, защото Тор има много повече свободно време от мен и не е зает с изпити. Как протича тази среща? Тор паркира огромният си луксозен мерцедес пред Централна автогара, Станислава се появява и двамата веднага се харесват от пръв поглед. Тор е точно до думите на самата Станислава неин тип – висок почти 180, с член 22 см точно колкото тя иска, с тъмни очи, тъмна коса и направо идеално лице. От своя страна Станислава е достатъчно сладка, за да се хареса на Тор. Тор я качва в мерцедесът и я води директно в Ягото, където Станислава първа започва темата за секс и понеже срещата не се състои на 12 декември тя не е в цикъл. Тор и отправя предложение да я води у тях или на хотел и тя се съгласява. Следва умопомрачителен секс между двамата, Станислава му прави и свирки и остава много доволна от размерите и външността му. Тор също е много доволен от новото си страхотно гадже и го изпраща обратно до Централната автогара. После какво следва? Продължават да поддържат контакт и през юли месец Тор заминава с мерцедесът си за Пловдив, където отново за втори път правят още по-страхотен секс и Станислава още повече го харесва. Получава се една страхотна връзка и Станислава се влюбва в Тор най-вече поради перфектният му външен вид и огромните му размери. Това би бил идеалният вариант и за двамата стига Тор да беше достатъчно адекватен и да умее да се възползва от шансовете си и да предполагаше за каква мацка става на въпрос. Вместо това аз се срещнах със Станислава в напълно неблагоприятен ден, когато тя беше в цикъл, тя не ме хареса на външен вид и на размер и логично след 20 дни ме отряза без изобщо да допусне втора среща. В крайна сметка всичко опира до външен вид и до това двамата партньори да се харесат един друг, за което трябват и късмет и адекватен подход и от двете страни. Впрочем няма абсолютна никаква гаранция, че този среща няма да се осъществи по описаният сценарии след известен период от време. Като види Тор на външен вид Станислава веднага ще забрави, че той я е нарекъл селянка.

29.12
5 часа писане на Търговският закон в Word общо 37 страници като стигнах до 365 страница. По принцип утре трябва да завърша писането на Търговският закон и други ден на 31 да започна реактивното му прочитане поне по 6-7 часа дневно на кофеин и цигари четене с дълбочина и разбиране. В първият работен ден на 2007 година трябва да сляза до Софийският Университет и да видя кога е датата по Търговско право, за да знам кога да платя за индивидуален протокол и да уведомя Мишо. Също трябва да разпитам администрацията как става прехвърлянето при Герджиков и ако имам правото да се прехвърля и датата му е след тази на Калайджиев трябва да имам готовност за второ явяване през януари.
Схемата за завършване е следната – сега през януари се явява по Търговско право при Калайджиев и ако имам възможност и при Герджиков, което зависи първо от това датата на изпитът му е да е след тази на Калайджиев и второ администрацията да разреши. Април месец явяване по Търговско право при Герджиков и Граждански процес, юни месец отново по Търговско право и евентуално по Граждански процес. Но ако до края на юни месец изпитите по Търговско право и Граждански процес не бъдат взети подавам молба и документи за преместване във Великотърновският университет като е възможно да пътувам до Велико Търново, за да разговарям по въпросът с тамошният ректор. Ако тази вариант се осуети по един или друг начин си запазвам като последен коз да си извади медицински документ и да се отложа с още една година като е пълна загадка дали в този период имам право да се явявам на изпити? Такъв вариант има и ако се преместя във Велико Търново и там се окаже, че изпитите също са изключително сложни. В крайна сметка трябва да положа всички усилия, за да завърша Право независимо дали в СУ или във Велико Търново като за целта трябва да увелича дневният учебен процес поне на 8 часа с плътно използване на кофеин за опресняване на мозъка. 8 часа дневно учене по предмет трябва да бъдат постигнати през следващите дни и поддържани до края на следването.





Тема Re: СТРОГО СЕКРЕТНО !!! [re: FileO99]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано05.05.08 21:15



I ,Robot.....



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: СТРОГО СЕКРЕТНО !!!нови [re: FileO99]  
Автор Жopo Xyбaвeцa (+БГ)
Публикувано05.05.08 21:30



По всичко личи че скоро си се срещал с ей тоя, ам?






Тема Абре, Хубавецо!нови [re: Жopo Xyбaвeцa]  
Автор *Жap-птицa* (пиле на грил,бе)
Публикувано05.05.08 21:37



Отдека я изкара тая физиомутра?!

Рзасмях се с глас ....:)))))))))))))))))))





Тема Re: СТРОГО СЕКРЕТНО !!!нови [re: FileO99]  
АвторBilqna (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 20:43



Ти си едно болно същество и трябда да те затворят час по скоро!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.