Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 10.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Припомних си детството  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано04.05.08 19:51



днес в парка- както си тичкам безгрижно с кучето и се кефя на хубавото време изведнЪж по незнайно каква причина ултра малоумният ми пес решава да мине за по напряко през краката ми, при което с пЪлен устрем се блЪска в глезените ми, а аз се оказвам в следващият момент на асфалта по капачки и длани и седя 3 минути на земята броейки свитките пред очите ми. Както и да е докуцах някак до вкЪщи /бях забравила колко боли анцуга да се тЪрка в ожулените колене/ и промих раните, но ме безпокои тази болка в капачките-като сЪм изправена, като ходя адски ме болят-може ли да сЪм им направила нещо повече от натЪртване?



Тема Re: Припомних си детствотонови [re: *FENlKS*]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано04.05.08 20:10



ква марка ти е песът? не че има значение де





Тема Re: Припомних си детствотонови [re: *FENlKS*]  
Авторlullaby (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 20:12



предполагам, че не си, но ти най-добре усещаш кое точно те боли - ако се притесняваш иди да ти направят снимка, но не вярвам да има нещо сериозно - ти си лекичка, сигурно не си и супер висока, че да си паднала от 2 метра, а и си олекотила удара и с ръце. като деца всички сме падали и нищо ни няма



ето например на мен най-"интересното" ми падане беше като стъпих върху една топка в движение с обувки с токчета е, няма такъв филм- повече от болката ме притесняваше обаче факта, че бях с къса пола и на всеки ставаше ясно каква смотла съм била по бримките на чорапите ама голяма блейка съм - хората играят футбол и аз си зяпам нанякъде и бам върху топката...



Тема Ми според мен,нови [re: *FENlKS*]  
Автор *Жap-птицa* (пиле на грил,бе)
Публикувано04.05.08 20:53



ако те боли до 4-5 дни е нормално.Обаче ако и след това болката не отшумява - по-добре иди на лекар.

Дано да не си като мен, щото аз много мразя да ходя по лекари.Правя го в много крайни случаи.





Тема Re: Баси хоратанови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 21:43



аз пиша, че адски ме боли, той ме пита каква марка ти е песа-това ли беше пЪрвият вЪпрос, който ти хрумна като прочете написаното?





Тема Re: УФ и твоето е билонови [re: lullaby]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 21:45



гадничко.

Тенкс.



Тема Re:Тенк юнови [re: *Жap-птицa*]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 21:46



ще позачакам да зараснат раните и после наистина ако не минават ще отида на лекар за пустите капачки. И аз мразя да ходя по лекари и за това най-често го правя чак като опре ножа до кокала.





Тема Re: Баси хоратанови [re: FENlKS]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано04.05.08 21:52



еми то псето сигурно и то се е уплашило,ходи да му лееш куршум

,,,



Тема Re:Тенк юнови [re: FENlKS]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.05.08 22:00



Е, защо да чакаш?!
Вече е късничко, но за охлузеното, много помага Оксикорт-ефект на замръзяване и болкоуспокояващо.Ползвам го от години.Дано да няма нужда от ортопедична помощ!!

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си ...... захвърлих чашата.


Тема Re: Припомних си детствотонови [re: *FENlKS*]  
Автормapдyk (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 22:22



е па жалко, че не сме си играли на "чичо доктор"

.......ама не е късно все още.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.