Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 24.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Enjoy the silence/корекциянови [re: lncg]  
Авторlumbles (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:02









Тема Шемет..нови [re: lncg]  
Автор Maймyнa ([балък])
Публикувано05.05.08 20:03



..говоря за физическа НЕвъзможност.. дори съм го болднал, за олигофрени (без Ь), като някои..
Но и средствата са фактор, който не трябва да се пренебрегва..



Тема Re: ООООООО яяяяя по-кротконови [re: lncg]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:11



ако обичаш по вЪпроса с децата и обобщенията изобщо, става ли?
Нито развЪждам кучета -имам едно и го гледам, защото го обичам, не защото искам да го подчинявам

а тази логика защото обичате да тренирате нещо, което да ви е подчинено и да зависи от вас!"-ще ме прощаваш е по-приложима за децата реално погледнато и е житейско кредо на повечето родители, което естествено не одобрявам. Казвала сЪм и друг пЪт ще си осиновя дете, за да му улесня живота с каквото мога-така и така вече го има на този свят и се мЪчи, но ще стане, когато реша и си намеря подходящо детенце.
Сега за тази с кучетата -не ми преписвай ако обичаш музикални вкусове, каквито нямам /чалга не слушам/, нито поведение на чалгаджийка, щото нито ме познаваш, нито ме знаеш , за да ме обобщаваш и категоризираш-

ЯСНО ЛИ ТИ Е ТЪПА шУНДО?!?!?!?!?!?!?



Тема Re: Ама какво общо имат средствата..нови [re: lncg]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:18



много си тЪпа- за какви породи говорим изобщо-колко ти трябва да изхраниш един френски булдог, а? Много ли? Ми нещо си в грешка. А и за ротвайлерите пак не трябват "много средства" , гледала сЪм и такЪв и пак сЪм отделяла средства за дрешки за някой дом, вЪпреки че не си "развЪждам " деца.
Баси каква тЪпотия-не е истина. Няма нужда да те "правят на идиот"-ти сама се справяш прекрасно, хейтЪрка такава.

Освен това Маймунката беше права, ми ако не мога да имам деца????? Тогава схващаш ли колко още по-тЪпо звучи постинга ти? Едва ли - прекалено си тЪпа, за да го направиш.



Тема Re: Шемет..нови [re: Maймyнa]  
Авторlncg (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:25



само ако не намекваш, че си стерилен?
и това не е оправдание, стига да не си балък и маймун



Тема Re: Ама теб какво те бЪрка ....нови [re: lncg]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:30



кой какво има???? Какво ти влиза в работа кой как ще си живее живота и какви кучета гледа и има ли деца или няма ??? Ти нямаш ли си с какво да се занимаваш, че си трЪгнала на другите акЪл да даваш? Най-умната ли си? Най-вЪзвишената и добрата ли си ? Каква си ти изобщо, че си трЪгнала да ми обясняваш какво да "развЪждам"? Това да не са "животни" да се развЪждат само не разбирам. Аз така като те чета, ми горките ти дечица- като гледам каква си изтормозена истерчика, представям си как ги "развЪждаш" и вЪзпитаваш. И какво ми подскачаш на класова основа и социален статус-трябва нещо да се чувстваме виновни, че имаме вЪзможности ли, защото еди кой си друг нямал?!?!? Ми това е ултра -тЪпотия, щото точно с тези с вЪзможностите имат вЪзможност да помогнат на някой без и познавам доста такива които го правят, обаче винаги ще се намери някоя тЪпа патка или сплескан хуй да си злобеят срещу "богатите" ей така за принципа и заради тЪпи обобщения от сорта "богатите са лоши, бедните са добри" - ми не е така - не може да слагаш всички хора в един кюп, заради материалните им вЪзможности-това е белег на хипер тЪпотия.

щото ще ти кажа, че не е до парите, а до човека и преди да познаваш някой човек -не се изказвай! Защото нито знаеш какЪв ми е бил живота, нито знаеш кому какво сЪм сторила, нито ме знаеш каква личност сЪм. Капиш?????



Тема Re: Не, не са олигофрени всичкинови [re: lncg]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:31



ами ти си ултра тЪпа.





Тема Надцених те..нови [re: lncg]  
Автор Maймyнa ([балък])
Публикувано05.05.08 20:31



По принцип да - за стерилитет намеквах.. Като част от многото други проблеми, които могат да възпрепятстват отглеждането на дете.. И да - има маймуни и балъци, които е по-добре да не отглеждат деца. И за тях и за хлапетата.. Сещаш ли се, кои?





Тема Re: Надцених те..нови [re: Maймyнa]  
Авторlncg (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:42



това въобще не е проблем


има толкова много изоставени деца



Тема Re: Надцених те..нови [re: lncg]  
Авторlncg (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:48



...хайде, че пак подхванах много сложна тема..
вярно, че някои не са способни качествено да гледат деца, но пък дали е по-добре вместо това да развъждат кучета? /просто питам - не знам отговора






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.