Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 23.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re:Тенк юнови [re: Фиш]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 22:24



това не го знаех-промих ги с реванол и сложих някакво прахче-антибиотик и марля отгоре. Утре ще пробвам с твоето лекарство.





Тема Re: Псето е щастливонови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 22:26



докато бях на земята подскачаше весело около мен, предполагайки явно, че ще играем на нещо, а после виновно ми гризеше палците на краката в нас.





Тема Re:Тенк юнови [re: FENlKS]  
Авторsulla (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 22:51



Добре си направила.Реванола за прясна рана,особено като е утарен и кокал е много добро решение.Бяха ми казвали чудеса дет прави,но аз понеже съм си малко тома не верни....Веднъж се изтрясках жестоко в един тренажор по средата на хола ми,малко под капачката.Освен жестоката рана ,кракът ми така се наду ,че стана двоен.5м не виждах нищо от болка.Сложих марля обилно напоена с реванол и за огромна учудване на сутринта нямаше и грам оток ,а раната се беше затворила.
Много кофти,че си си ударила точно капачките

Дано не започне да събира вода коляното.по добре още утре иди на лекар,колкото е по рано може и да има някакво значение по рания преглед.Иначе и аз много ги мразя и в твоя случай сигурно никаде нямаше да отида,докато не стане наложително.



Тема Re:Тенк юнови [re: sulla]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.05.08 23:21



Да не забравяме, че реванолът има много кратък срок на годност и трябва често да се подменя, а и това лекарство, което препоръчах на Фениксчето, има точно риванолов цвят, та може и такова да съдържа.

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си ...... захвърлих чашата.


Тема Re:Точно и азнови [re: sulla]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано05.05.08 00:34



това сЪм чувала за водата в коляното, че се получава от удар по капачките.

И аз така си казвам "Дано да не..".



Тема Re: Припомних си детствотонови [re: *FENlKS*]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.05.08 02:51



Отиди да те видят. Аз от такова падане (на ски де) си направих проблем, защото не отидох да ме видят на време. Но сигурно нищо сериозно не е.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Псето е щастливонови [re: FENlKS]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано05.05.08 14:06



Еее,горкото псе,накарала с го да чувства угрезения....много мила и истинска картинка е тва когато някое животно ти съчуства за нещо.Аз примерно помня една картинка,когато нещо се бях ядосал на моето и тръгнах да го гоня с доста ярост,обаче се подхлъзнах и паднах доста зле(май си бях пукнал реброто) и изпаднах в почти в шок от болката превит на земята.После хайвана дойде и почна да ме ближи и гледаше едно такова виновно и състрадателно.Нещо ми се е запечатала тази картинка...макар че има и много тъпи кучета де.....имал съм си работа с такива типири

,,,,дресировка дресировка обаче породата също си казва думата



Тема Re: Псето е щастливонови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.05.08 15:30



Ротвайлера ми научи всички команди за един месец, по дисциплинирано куче не съм имала!
Брат ми сега гледа питбулка, много е сладка, обаче няма такъв идиот- при нея боя е игра! Не слуша изобщо! На него му е смешно, радва й се, но не знам след година дали няма да почне да се хвърля на хора, освен на други кучета

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Припомних си детствотонови [re: *FENlKS*]  
Автор Xep Флиk (GESTAPO рулзз)
Публикувано05.05.08 15:43



Ти ако видиш моите коленца на какво приличат,нема място без белег...Обезобразих ги без време.Тва що бех много кротка и ама въобще не играех с бандитите от махалата....



Но отдавна не ми се е случвало да падам,май успях да си стъпя здраво на краката вече...

Промий ги добре с ривалнол и им сложи немабицинова пудра,много бързо хваща коричка...и нека седят на въздух ,а не ги облепяй с лейкопласти.Според мен е натъртено и ще мине до няколко дена- няма място за излишни притеснения.Ако обаче все пак не мине,потърси някой ортопед.


(+Н)(+ХФ)

...и грешната Мадона с големите бомби...

Тема Re: Какво ти се случи на тебнови [re: Ginger.]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 17:03



та ...проблем?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.