Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 24.09.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: За Джинджнови [re: The Fallen Angel]  
Автор loverrock ()
Публикувано30.04.08 17:06



I az taka, daje H&M niama



Тема Леле. Чанти!!нови [re: Фиш]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано30.04.08 17:14



Обожавам! Ето моите предпочитания!







И още една на Ферагамо с едни дзвери по нея, ма сега не я откривам.



Тема Re: А ето и визуализация:нови [re: te3is]  
Авторsmeq se (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 17:14







Тема Re: За Джинджнови [re: loverrock]  
Автор Гoтин Пeпepyдчo (Бивш спортист)
Публикувано30.04.08 17:17



Уважаема госпожо Иванова,

След тежък работен ден в месокомбинат "Трибуните" се прибирам и случайно попадам на вашето мнение в клубс.дир.бг. Преди всичко искам да ви кажа "Добре Дошла" в нашият работнически форум или както би казала една потребителка тук "Benvenuti".
Бих искал обаче да ви обърна внимание върху факта,че СААБ се счита за кола според 6.6 милиарда души (световно население,шопландски владения+околията). В защита на моята теза ще ви кажа,че имам честта да познавам може би най-известните модни експерти в България-окръг Обеля 2 и производители на пчелен мед район Доспей. И двамата са на твърдото мнение,че няма дрехи с марка СААБ. Това не е ГУСАЧИ нито спортна линия Булдозер.
СААБ е кола, това го знае всяко хлапе.


Очаквам с нетърпение вашето становище по създалото се недоразумение.

С Уважение,

Доцент Владимир Кокалянски-зооинженер


на черното море с русалка в ръце


Тема днеска ще се яденови [re: Ginger.]  
Автор Гoтин Пeпepyдчo (Бивш спортист)
Публикувано30.04.08 17:20



за утре имаме 3 кокошки, носете секира,че я конфискуваха при последния "преглед" на Лебеда.







на черното море с русалка в ръце


Тема Ъ, дръжки.нови [re: Bambi*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано30.04.08 17:24



Нищо се не вижда.

Нищо, де - вече неколкократно съм споделяла какво ми харесва, стига ви толкоз.



Тема Re: А ето и визуализация:нови [re: loverrock]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано30.04.08 17:36



Хайде камиона е натоварен и е време за чаша първак и виртуална среща с колегитее от другите отдели.
Виждам че си се запознала и с владо - единственият с висше образование в Арома. Въпреки че колежките , както и тези от съседната шивашка фанрика харесват повече мен , тъй като в характера ми има много голяяма смелост и дързост и често товаря палети БЕЗ КАСКА-В такива времена живееме момичетата си падат по лошите момчета.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)



Тема Re: А ето и визуализация:нови [re: te3is]  
Автор Гoтин Пeпepyдчo (Бивш спортист)
Публикувано30.04.08 17:44



Все още не съм сигурен,че искам да разширявам тесният си кръг от познати и то с хора без елементарни познания за мода и коли. Дето се вика ние само пасти сме яли докато се утвърдиме в Арома. Е така на готово ни е паднало просто...


на черното море с русалка в ръце


Тема Re: За Джинджнови [re: Гoтин Пeпepyдчo]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано30.04.08 19:10



Г-н Кокалянски,

това, че само Вие сте с висше образование от нашият скромен колектив Арома, не трябва да Ви навежда на мисълта, че сте нещо повече от нас. Леко съм обидена, защото сте използвали твърде официален тон като обръщение към младата дама от автосалона на СААБ.

Искрено Ваша тайна обожателка,

Moli, aka Ginger.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: днеска ще се яденови [re: Гoтин Пeпepyдчo]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано30.04.08 19:11



Това си ти с карираната ризка, познахте по красивите мъжествени ръце

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.