Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 24.09.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ако бях жена, ако бях мъжнови  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано24.04.08 23:22



Можете ли да се поставите на мястото на противоположния пол?

Аз, очевидно съм мъж. Но ако бях жена, пфу, щях да ходя без гащи...

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: Ако бях жена, ако бях мъжнови [re: Sam]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано24.04.08 23:26



Както един приятел казва :

Ни можем да отказвам на ядене, ни на пиене ,
та ако бях жена, се на уй щех да седим !



Тема Re: Ако бях жена, ако бях мъжнови [re: Sam]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано25.04.08 01:02



To пък съвременните прашки са големи..гащи



На чешмата видях едно дете да пие от шепите си ...... захвърлих чашата.

Тема Re: Ако бях жена, ако бях мъжнови [re: Sam]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано25.04.08 01:16



Харесва ми да съм жена, ходя си на токчета постоянно.....пфу и мразя фитнеса, там само някакви мъжкарани....е ходя, за да се фръцакам нещо и да зяпам мускулести типове.



Това лято за дамите препоръчвам да залагат на роклите.

ПП: И все пак ако бях мъж, щях да излизам от колата и да ги бия дразнителите, а не като сега заключена да им показвам неприлични жестове.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Жената мъж и мъжът жена :)нови [re: Sam]  
Автор милeйди (злодейка)
Публикувано25.04.08 01:27



Aз съм си мъж....само дето не ми личи по външен вид, полови белези и сексуална ориентация

.........

Иначе всичко друго ми е мъжко та дрънка.....




(+Н)(+ФЛ)

Are you talkin' to me? A R E you talkin' to M E ????

Тема Re: Взех ,че се замислихнови [re: Sam]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано25.04.08 02:07



ако бях мЪж щях да бЪда някаква странна комбинация от побойник, рали-сЪзтезател или пилот на самолет - изтребител, Дон жуан, и гангстер.

Нямаше никога да се женя- щях да юркам нон-стоп мацките /все пак има толкова риба в морето/ , а като реша да имам дете-щях да си взема някоя готина манекенка да ми го роди и да го гледа, щях да чупя носове и крайници наред /на всеки който не ме кефи или си го проси/ , да си сЪздам собствен клан /като на КрЪстника-моят любимец/ -изобщо щях да бЪда голям дивак и все пак, добре че сЪм жена, защото да ти каж под сикрет - вЪпреки всички минуси-хич ,ама хич не е лошо да си жена.

В крайна сметка- нали всеки мЪж носи в себе си и женско начало и всяка жена носи и мЪжко такова /според една теория/ -та... общо взето разликите вече са предимно в пЪрвичните полови белези-в мисленето - можем да бЪдем каквито поискаме. В този ред на мисли понякога сЪм по-мЪж и от повечето мЪжове /но не в леглото-в живота/.





Тема Re: Ако бях жена, ако бях мъжнови [re: Sam]  
Автор lullaby ()
Публикувано25.04.08 02:19



Аз когато чета текст, писан от мъж /на песен, пр./ усещам нещата от неговата гл. точка, т.е. разликата е в ролята, която играем. Оттам костюма, мисли, жестове - вярваме си.
Та мисля, че мога да се поставя на мястото на противоположния пол - да.





Тема Re: Взех ,че се замислихнови [re: *FENlKS*]  
Автор_ADZ (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 07:01



"ако бях мЪж щях да бЪда някаква странна комбинация от побойник, рали-сЪзтезател или пилот на самолет - изтребител, Дон жуан, и гангстер. "

По-вероятно е да беше някой инженер с очила с рогови рамки бакенбарди в стил "Да ни е честита новата 1978год." Да речем по ....органична химия. С бяла ризка от неква синтетика, тиха вратовръзка и куфарче от изкуствена кожа подарък от чичо Вася от командировката му в Улан Уде.
Еби му майката как така всички спонтанно словесно мастурбират като требе да се превъплътят в някой! То като с преражданията - "ах бех на врачка и ми излезе, че в предишния си живот съм била мъж представяш ли си. Барон Уй дьо Незнамсикойси и съм биииииил..... или не, май бях куртизанка".
Кака така никой дет' го избива толкова на средновековие не се оказа прост селянин роден в калта с висше постижение в живота, че веднъж е целунал гъза на коня на третия прислужник на шамбелана? Това преди да умре - в дълбока старост на 47 години с окапали зъбалаци и гной в ставите. Примерно...

Аз ако съм жена, по цял ден ще гледам с оня особен женски поглед, дето само някой жени го умеят. Знаете го, оня невинно злобен и леко отегчен поглед дето казва "ясен си ми".



Тема Re: Взех ,че се замислихнови [re: _ADZ]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано25.04.08 08:35







Тема Re: Ако бях жена, ако бях мъжнови [re: Sam]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано25.04.08 08:35



Ако бях жена щях да се продавам за пари






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.