Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 30.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема "Днешната младеж"нови  
Автор милeйди (sugar baby)
Публикувано18.04.08 21:56



Какво става със съвременните тийнейджъри?

Питанка с главно П !! ???

Особено с тези момичета от 12 - 18 г! Чудя се и се мая. Напоследък имах доста поводи да пощъкам из София пеша,което не ми се беше случвало отдавна и имах възможност да наблюдавам подрастващото поколение.

То са едни дебеланки,то е едно чудо...и тая мода със смъкнати дънки,сланините им изхвръкнали от всякъде,коремите им висат с барабар пробития пъп.Ниски дупета,бричове- но за сметка на тва 2 пласта разкрасители по лицето им. Като по шаблон изляти,масово. По-слабичиките и те отпуснати-без никакаъв контур. Какво става с тез "деца".

Явно нямат елементарна физ.култура и в часовете по физическо се пушат цигари и се ядат кроасани и други въглехидратни набухватели

Никакви изградени спортни навици.

Хич не ми хареса гледката....Поколението дет расте е толква по-различно,затлъстяващо и тъпичко

Апел към тийнейджърките(и в частност тийнейджърите):

Я веднага марш във фитнеса вместо да ми правите балони от дъвки,да ми пиете бира и да ми пушите цигарите пред комповете и да си убивате мозъчните клетки дет са още в зародиш!

Че след като на 15 сте така увиснали,кво ли ще става по-нататък.Баба ви ще задяват по улиците ,не вас.....напоследък като водя детето на училище и ме закачат некви пишлеменца от прозорците...какво доживях




(+Н)(+ФЛ)

...too much sweet can make you SICK!!!

Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: милeйди]  
Авторпитaнka c rлaвнo П (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 22:05



Путка



Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: милeйди]  
Авторsulla (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 22:13



не ти вярвам.Дай та видим.че хич не ми се вързват глупостите дет дрънкаш



Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: милeйди]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.04.08 22:37



За съжаление е така. Разликата (в мненията ни) е, че не са само момичетата, а и момчетата. Освинили са се яко.

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: милeйди]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано18.04.08 23:15



Винаги е имало такива и винаги ще ги има. Има и други , които не са пълни.Не само при тинейджърите е така.
при големите също.
Аз не съм спортувал от да кажем ....... 10 години, само цигари, на волана, на бюрото, а съм имам нямам 80 кила.



Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: милeйди]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано18.04.08 23:23



Човек предразположен ли е, никакъв спорт не може да му помогне. Докато аз за 2 години "залежаване" съм качил само 5 кила, които с един месец ежедневно коремни и лицеви ще ги превърна в мускулна маса, то има хора дето 2 години спортуват да свалят 5 кила, които за месец мързел ще се върнат пак като сланина... Ама си е верно, че и мързела е плъзнал масово и кича също... Само по-възрастни ми хващат окото с малки изключения





Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: The Fallen Angel]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано18.04.08 23:25



Само по-възрастни ми хващат окото с малки изключения

Ей герентофил такъв, по каки ще се заглеждаш ? М?



Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: _69__]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано18.04.08 23:31



Те всички геронтофили да бяха като мен да се заглеждат по 24-28 годишни





Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: The Fallen Angel]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано18.04.08 23:39



Ейц , плейбой си ти ... ах ти ....
Слушай бе, тия лицеви опори и тая маса дет се каниш да правиш, що не ги заместиш с ебане , а ?



Тема Re: "Днешната младеж"нови [re: _69__]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано18.04.08 23:47



За ебане трябват пари... Аз пари за ебане нямам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.