Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 21.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мнения  
Автор ZENOLA (milady)
Публикувано13.04.08 12:46



Хайде малко да ми помогнете с експертни мнения

кажете ми луксозен спа център в София, но наистина да си заслужава. Интересуват ме масажи и спа процедури, глезотийки разни . Моля Ви неискам разни салончета за красота в които на 100 кв.м са пльоснали 1 сауна и го рекламират тва за спа..... Искам някакъв готин, най-добре комплекс, в който наистина да работят професионалисти с висококачествена козметика?
Дори и да не сте имали възможност да го пробвате, ще сте ми полезни и само като инфо.....



Тема Пусни тема в клуб Козметиканови [re: ZENOLA]  
Автор tor (Бранко)
Публикувано13.04.08 13:33



Именно в този клуб преди около 4 години пунсах втората си тема в clubs.dir.bg. Първата ми беше "Фитнес маниаците са комплексари, шкембелии и дребнопишковци" с ник Епилиран би пич в клуб Културизъм. Именно тези теми ме изтреляха директно в Шампионската лига на дира.
В козметика запитването ми беше абсолютно сериозно, като се интересувах къде и на каква цена се прави фотоепилация и информация за нея като цяло. Само, че както навсякъде така и там клуба беше наситен с работници и се обидиха от молбата ми "да не ми отговарят, че е скъпо, защото за тях може да е скъпо, а за мен нормално". Само че тогава бях все още изтормозен и неграмотен борец и вместо скъпо написах "скапо". Тогава разни целулитки решиха да се правят на гимназиални учителки и бяха достойно нахранени!!!

Е, скапо ли ти е



Тема Ето това енови [re: tor]  
Автор ZENOLA (milady)
Публикувано13.04.08 15:41



другото заради, което не пуснах и там темата. Не ми се четат обяснения скъпо и т.н., а и последните 2 г. ми прави впечатление, че няма свестни хора въобще там, само некви никви


Написала съм ясно ко търся, ако някой от тук, уж сме класни някои от Нас , знае ще каже.........ако не аз съм чувала за 1-2 уж на ниво тая седмица тръгвам да ги тествам



Тема Re: Най-голямата уелнес глезотиянови [re: ZENOLA]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 18:15



е тук:







когато реша ходя само там, тук по софийските кимизарници изобщо не стЪпвам -най-вече ме е гнус. Иначе за сауна и масажи-комплекс Макси и Спартак, за солариум само Бюти студио. Колкото до масажите- има един частен-много добЪр кинезитерапевт-може да си го повикаш в кЪщи, може и при него на място /през свободното си време е фитнес инструктор-така че може да ти е полезен с индивидуална -фитнес програма, която сам изготвя/ -тел:0899956376 -Калин.



Тема Re: Мнениянови [re: ZENOLA]  
Авторbluefan (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 18:26



crystal palace хотела, бармана е сравнително компетентен и знае повечето от специфичните шопландски коктейли



Тема Re: Това уелнес онли фор мен ли е?нови [re: bluefan]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 18:34





Иначе Зенолке, като толкова тЪрсиш инфо-има гугЪл все пак.



Тема Re: Мнениянови [re: ZENOLA]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано14.04.08 01:10



В България ми харесват СПА центровете във Велинград, но ако говорим за София само....аз си ходя в UPI Beauty and SPA в Изток, но защото си правя всичко там и ми е удобно. Кажи каква процедура искаш и ще ти препоръчам място?!
В Грийнвил не е лошо.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Най-голямата уелнес глезотиянови [re: FENlKS]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано14.04.08 01:13



Перфектен! В София....какъв СПА да има....общо взето пародия, но се намира нещо задоволително.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Мнениянови [re: bluefan]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано14.04.08 01:15



Масажистките там са курветини

. Абе всички мъже ли ходите там?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Искам да е в София /или околността/,нови [re: bluefan]  
Автор ZENOLA (milady)
Публикувано14.04.08 16:01



за да се ползва когато реша и наистина да е КЛАСНО!!!

По курортите е ясна работата....
Гугъла ми даде нЕкви резултати, но аз тук питам за вашия опит фениксче




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.