Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 01.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ЕДНО УТОчНЕНИЙЦЕнови  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано12.04.08 17:57



Ако случайно, евентуално, някога си при някакви си обстоятелства реша да си тЪрся друг мЪж- повярвайте ми-нета ще е последното място на земята, кЪдето да се огледам.



Тема Re: ЕДНО УТОчНЕНИЙЦЕнови [re: *FENlKS*]  
АвторПeшo Дaпa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 18:31



Арнаутито е мястото.



Тема Пожелай менови [re: *FENlKS*]  
АвторПyтин (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 18:48



и ще те направя принцеса, стига да не се превърнеш в топка лой и цици любеници паднали на пъпа.





Тема Re: ЕДНО УТОчНЕНИЙЦЕнови [re: *FENlKS*]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано12.04.08 19:55



Е това май важи за всички тук, или ако не за всички за 80-90 % от народа.
Ма за кво е тая тема всъщност ? Самореклама ?





Тема Re: ЕДНО УТОчНЕНИЙЦЕнови [re: XEИ]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано12.04.08 20:10





Че как ей Феникс ще се дърпа, ама може да склони и ти ще я приемеш, само при положение, че наистина се докаже като манекенка.



Тема Re: На баба ти фЪрчилотонови [re: _69__]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано12.04.08 21:08



самореклама- не, просто е такива като теб да са наясно.



А тези 80-90 процента незаинтересовани не знам откЪде ги извади и как ги пресметна, но дЪлгият ми престой из нета говори точно обратното- кой какво тЪрси-пЪрво тук се мята, да не говорим, че гоооляма част от хората ползват главно нета за запознанства и срещи.
Обаче аз лично сЪм повече от отвратена-пияници, наркомани, ебачи, недоклатени, катили, селяци, олигофрени, откровенно луди, дечица някакви- бе просто от кол и вЪже.
Та.....за какво ми е да се саморекламирам на гореспоменатите би ли ми обяснил, че не сещам?

Ако пак не си разбрал - чети пак докато ти светне.


п.с. По-смотан от твоят нет-образ честно не сЪм срещала. Дали е нарочно или си ти идва отвЪтре-не знам, но нЕма такова дЪрво като теб.



Тема Re: чичо Кенииииииииинови [re: XEИ]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано12.04.08 21:09



айде наслука с манекенките.





Тема Re: Е какво ще ме правиш [re: Пyтин]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано12.04.08 21:11



принцеса, като аз вече сЪм.





Тема Re: На баба ти фЪрчилотонови [re: *FENlKS*]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано12.04.08 21:50



Ми кой каквото иска, това вижда. Аз лично не мисля че повечето тук пишат, заради запознанство с някой. Аз също като повечето, не пиша за да се съвокуплявам с някой местна форумка.

Относно мен ... е кво да правя ... дърво съм ... смотаняк съм ... такъв съм си !
ВАжното е обаче, че има светли личности като теб, да ни крепят и да са ни за пример. Хора със страхотно чуство за хумор и минимално его . Ей такива хора като теб обожавам ....





Тема Re: Е какво ще ме правишнови [re: *FENlKS*]  
АвторПpoдaн Typyka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 21:54



няма да прайм принцеса, на село траа са бачка, да са пасе и дои добитъка, да са пере, готви, чисти, ко са разглезихти гражданята, остайхте на село да педерастеем с ортака




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.