Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 24.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нека да изкажем мнение  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано01.04.08 21:05



В клуб Войната по пътищата има тема, в която бачкатори с голф 2 говорят как ако някой им дава къси-дълги на цариградско те не се махат, а карат с 80 за да дразнят ЕС класата, която е зад тях.

Дали да им изкажем мнение по въпроса ?




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Нека да изкажем мнениенови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано01.04.08 21:13



Изказах.
Моля те ако познаваш някой селяк от там-мини вземи един чук и му го дай сам да си ковне 3 пирона в капачките да не се разкарвам аз.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Нека да изкажем мнениенови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.04.08 21:25



Аз изясних моето мнение там... Мисля, че няма да има изненадани от него






Тема Re: Нека да изкажем мнениенови [re: The Fallen Angel]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано01.04.08 21:36



и аз



Тема Аз няма да изказвам мнение тамнови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор tor (Бранко)
Публикувано01.04.08 21:59



Нямам намерение да вдигам акциите на разни жертви на прехода с появата си в клуба им. Голяма част от работниците-скапаняци на пътя са изградили идеология "Може да нямам хубава и скъпа кола, но за сметка на това пък съм добър шофьор"!!
От друга страна ги разбирам, защото с 80км на 5-та предавка малолитражката има най-нисък разход на гориво!

Ако някой от вас не го е срам да си пише с тия, ги питайте защо статистиките сочат, че най-голям процент от загиналите на пътя са с евтини и почти негодни технически автомобили и също, че най-много катастрофи(леки) в София стават от:
1. "шофьори" от провицията
2. жени
3. млади шифьоре



Тема Re: :)))))))))))))))))))нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 22:47



сега очаквам яко комплексарско включване след моето компететно женско изказване.





Тема Re: :)))))))))))))))))))нови [re: *FENlKS*]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано01.04.08 22:53



аз ти се включих. очаквам отговора ти





Тема Re: Най-големитенови [re: tor]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 23:01



шофьорски издЪнки са шофьорите от Стара Загора-преди да направят новият пЪт -нямам едно минаване през града на пЪт до морето без някой лумпен да не направи някоя адски неадекватна маневра и другите са шофьорите на камиони-е тия от "Дом на камиона" нямат равни по кретенизЪм-за тях няма странични огледала, а леките коли са само за засичане- най-фрапантният случай-на пЪт за морето в тунела -аз сЪм отляво и малко преди края на тунела без мигач тЪпака в камиона решава да мине в моята лента при което аз в един момент на 120/след този тунел винаги има полицаи и се кара с 80, но аз реших, че точно този ден няма да има/ се оказвам с лице срещу лявата врата на цистерната-как успях да спра тогава -не знам-още благодаря на Господ, че се разминах с челен удар в профила на шофоьора-после след тунела го задминах и задминавайки го му показах малкият си среден прЪст, последван от типичният жест, обозначаващ живущите на 4-ти километЪр-ако бях мЪж щях да го бия честно.



Тема Re: Баси и сЪклубаранови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 23:08



що не ме подкрепяш бре или заформяш опозиционна агитка. Ей го на един вече ме прокле.





Тема Re: Нека да изкажем мнениенови [re: te3is]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано01.04.08 23:17



хахах тая тема ше стане сеир. Виж как един ни кълне нас двамата като разбра кво караме =) Чакаме Джинджър и нека не пропусне да спомене за аудито си за да умрат евентуално от яд или поне да не спят 2 дена.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Редактирано от Zeljko Raznatovic на 01.04.08 23:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.