Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 22.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ръкопяскания за жените.нови  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано31.03.08 14:26



За пръв път да похваля български жени и то манекенки.
Пускам тази тема с известно количество надежда, че ще можеме да продължиме една прекрасна идея, похваната от НСА в лицето на Владо Илиев и с безценната подкрепа на Бултрако, които предоставиха 2 чисто нови мотора CRF250 за нуждите на школата.
По повод предстоящото световно първенство по мотокрос от НСА се опитаха и до голяма степен успяха да направят сериозна школа по мотокрос за жени. От явилите се на контролния изпит първоначално идеята беше, че 4-те момичета с най-добри времена ще заминат за Севлиево и ще получат усилена подготовка на полигона, на който ще се ссътои световното. Последно се оказа, че момичетата ще са само две.
От Българска Федерация по Мотоциклетизъм отпуснаха средства, но недостатъчни за да могат тези нахъсани момичета да продължат подготовката си и след отпадането си от контролното състезание и да продължат с участие на състезания от националния ендуро и мотокрос шампионат.
Държа да отбележа, че голямата част от момичетата не се бяха качвали на мотоциклет. За два месеца пред очите ми израстнаха до ниво, за което никой не предполагаше че могат да достигнат. В момента голямата част от тях преминават в добро темпо целия мотополигон "Мало Бучино" - повечето от вас знаят колко тежко е трасето, особено в кални условия.
Тренировките бяха почти ежедневни, момичетата - изключително упорити и сериозни карат с огромно желание. Става ми криво, като след всяка тренировка не знаят дали ше отпуснат средства за следваща. Дават всичко от себе си, защото не знаят ще има ли следващ път. А най-основното го има - Бултрако предоставиха мотоциклетите.
Няма пари за бензин, за нафта на караваната, за елементарната екипировка (3 момичета вече са контузени поради липса на такава), за треньорите, които се раздават кажи речи за чест и слава.
Пожелавам успехи на всички които не успяха и мога да им кажа само :Горе главата!





Редактирано от te3is на 31.03.08 14:33.



Тема Браво !нови [re: te3is]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано31.03.08 14:44



Много обичам борбените и силни жени....
Браво на момичетата !



----------
"Усмивка !".. - и снимката е готова

Тема кандидат-донорки!нови [re: Beчep]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано31.03.08 15:20



на органи.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: кандидат-донорки!нови [re: ABe]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано31.03.08 15:39



е по дое да киснат у кръчмите и да се лигават купи ми купи ми и после да се чудат как да седнат на чижда пишка

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: кандидат-донорки!нови [re: ABe]  
Автор omphala (+БГ +ВКС)
Публикувано31.03.08 15:47



То и да си съпруга на алко си е също толкова опасно.Ай стига сте гракали срещу хората дръзнали да осъществят мечтите си.Кефят ме такива момичета дето не влизат в стереотипа.Много успехи им пожелавам!!

Търся си кучкар...


Тема Re: кандидат-донорки!нови [re: omphala]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано31.03.08 15:54



Момичетата ги познавам , дори Ивето от моят отбор я признавам-работи като луда,сама си поправя мотора,изскача и ги бие.Дори и да не стане 1ва на световното,в мойте очи тя е вече шампион.То е малко като с оценките-не е проблем от 5 да изкаращ 6 , а е проблем от 2 да изкараш 3.А тя от 2 изкара 6.
Тва е шампиона.Всички дето се издържаме с мотокрос , правим само това по цял ден,докато те работят и правят невъзможното да си купуват части и да плащат скъпите си лагери.В мойте очи те са по - големи шампиони от нас.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Браво ! [re: Beчep]  
Автор spaska_ (непознат )
Публикувано31.03.08 15:55



Браво, но вече се отчаяхме :(
Всяка тренировка караме до сцепване, защото като попитаме "кога ще караме пак" ни отговарят "не знам ДАЛИ ще карате пак" ... и така... Треньорите и те дават всичко от себе си, но като ги гледаме и те колко са се обезнадеждили и ни увяхват амбициите...
Днес имаме разговори с шефа на катедрата в НСА, ще се мъчиме да убеждаваме спонсори и така...
Ако някой има желанието да помогне, ще го приемеме с отворени обятия



Редактирано от spaska_ на 31.03.08 15:56.



Тема Re: Браво ! [re: spaska_]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано31.03.08 16:03



Иваче ще се уредят нещата , споко.Сигурен съм е пичовете от НСА които винаги са били толерантни към новите сортове ще дадат всичко от себе си.
Дано и Богдан се обади тук-там.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: кандидат-донорки! [re: te3is]  
Автор omphala (+БГ +ВКС)
Публикувано31.03.08 16:07



Ами то от това идва удовлетворението,като знаеш,че си постигнал всичко сам и си благодарен само на себе си,а не на някой който ти е вдигнал кракта и те спонсорира.Дано да упеят да си извоюват победа,въпрки че в тъпата действителност не ми се вярва.

Търся си кучкар...


Тема Re: Браво ! [re: te3is]  
Автор spaska_ (непознат )
Публикувано31.03.08 16:17



Дано, ама какво рядко лайно е и той... като гледам как се толерират определени личности и как нищо от това което каза не стана точно така реално..
Каза че ще купи екипи... купи, ама .. ай няма влизам в подробности. Е, да все пак отделиха някакви средства, но 3 девойки се контузиха... С трици маймуни не се ловят.
Момчетата от НСА направиха каквото можаха, но с тази "съпричастност" от страна на БФМ ти се досира от кеф...
По света тоя спорт се издържа със спонсорство... много малко хора, та ако щете и в Хамерика, успяват да издържат състезател на една заплата...

Редактирано от spaska_ на 31.03.08 16:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.