Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 27.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какви ве6тества употребявате?нови  
Автор Fry ()
Публикувано28.03.08 06:05



Скъпи хора от клуба,
След дълго отсъствие от тия форуми погледнах тук и ми дойдоха хими4ни въпроси. За пореден път има някакви истерии и истории, об6то-взето всеки "едно си знае, едно си бае", ама положението стряска като отсъства6 задълго. И така - какво друсате?

Въпросът ми е предимно насо4ен към кореняците, които от студентските си години са приятели с ли4ните си лекари и заедно са друсали етер и хап4ета. Колегите от софия винаги изненадват с интересни отговори :)

Не искам да 4увам не-централни отговори като "ди6ам лепило", "6мъркам разредена кока, неясно с какво и колко". В дне6но време тревата е навсякъде а коката стана едва ли не национален еталон за благополу4ие, съответно всякакви изпадналяци 6мъркат не е ясно какво. Трябва да се вземат и други не6та, и то не само 6тото някой друг го прави!

В 4ас ли сте с хап4етата? Има страхотни пинизи и всеки може да те нау4и на не6то - от съу4ени4ките нау4их за паркизана, някои жени на 40 си обменят информация и са я на валидол я на белергамин. Как се ме6ат тия не6та? Върви ли примерно валидолът с гуарана и паркизанът с кафе и коняк? Девойките от морето - как се казва6е онова дето го вземате преди изпити и с което се помни вси4ко? 6те ви кажа как се нари4а онова от което ни6то не помни6 - рохифенол (намира ли се в България?) Нали сме клуб на куподжиите, не спестявайте ни6то, все пак трябва да си имате л*бима химия

Гъби, амфети, хап4ета, антидепресанти (признайте си, моми4ета!), природосъобразни продукти, "билкови 4айове", т.н. Какво, по колко, как и какво правите като го вземете (филми ли гледате, отивате ли на парти или на колело в парка). Ако не употребявате ни6то, кажете и това, така 6те знаем 4е сте 4исти и непоро4ни ду6и



Тема Re: Какви ве6тества употребявате?нови [re: Fry]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано28.03.08 07:12



Сезони ром по една кутия на ден.




Тема Re: чиста и непорочна душанови [re: Fry]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано28.03.08 11:56



1 брой /за протокола/ -единственото ми прегрешение беше Пирамем преди изпити-вярно помниш всичко с това-на изпит си разгрЪщах страниците на лекциите мислено и вЪзпроизвеждах дословно.





Тема Re: чиста и непорочна душа [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано28.03.08 12:02



Я дай подробности, че ми хареса това






Тема Re: Какви ве6тества употребявате?нови [re: Fry]  
Автор милeйди (lady in red...)
Публикувано28.03.08 12:19



Аз съм си друсната по рождение

....
Ако зема и допълнителни средства да ползвам,ще зема да летя като Карлсон с перката...
А по принцип обичам да чувствам земята под краката си и да владея положението

ALL roses have nasty THORNES,but NOT all thornes have ROSES

Тема Re: Пирамемнови [re: The Fallen Angel]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано28.03.08 13:09



е лекарствен продукт, който стимулира познавателните процеси като способността за заучаване, паметта, вниманието, умствената работоспособност без психостимулиращ ефект.
При умерена употреба и нужда /както е при изпитите и зубренето/ има мног добЪр ефект, а като цяло е почти безобидно и без странични ефекти /изключения хората с проблеми на черният дроб/, та тогава говорих с много хора от директорка на училище до мозЪчен хирург и се оказа, че те самите са го пили по време на следването си, сЪс забележката да не прекалява и да не сЪчетава с ударни дози кофеин и енергийни напитки, че тогава може да ти изпушат бушоните от напрежение -все пак и двете стимулират мозЪчната дейност.



Тема Re: Какви ве6тества употребявате?нови [re: Fry]  
Автор lullaby ()
Публикувано28.03.08 16:03



ми да ти кажа аз нямам нужда от такива работи щото някак естествено си ми идва..... настроението


даже пейн-килъри избягвам да употребявам при необходимост.



Редактирано от lullaby на 28.03.08 16:05.



Тема Re: Какви ве6тества употребявате?нови [re: Fry]  
Автор TeaZer™ (cookie)
Публикувано28.03.08 16:48



Redbull дава крилаааа!





Тема Re: Е това е истинатанови [re: TeaZer™]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано28.03.08 17:54





Преди имаше едно "еректус" и много ми действаше, но откакто има ред бул без захар-това е моето питие за .......крила.



Тема Re: Какви ве6тества употребявате?нови [re: Fry]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано28.03.08 18:05



Пробвала съм бял прашец още от гимназията, там си беше нормално, почти нямаше човек който да не шмръква. В Южна Америка изпитах това, което е истината в комбинация с дъвчене на листа от кока, които се продават свободно. Отварят ти се белите дробове и много по-лесно дишаш на 5000м височина, за тях там е нормално. Пих и такъв чай, ободрява и понасяш жегата по лесно.
С тревата не съм много на "ти", пушила съм няколко пъти преди години, сега пак направих няколко добри опити, не знам каква е била, но ми хареса и успявам да заспивам по-леко и по-рано...с този моя гаден режим. Но не съм й голям фен. Оказа се, че се предписва за болезнен цикъл, пробвах и о, чудеса ДЕЙСТВА!!! Сигурно е по-безвредна от гадният аулин от който повръщам.

Антидепресанти и хапчета по принцип не пия, гадни са ми, винаги получавам страничните ефекти. Алкохола не ме кефи, рядко пия червено вино и коняк, когато съм на ски. Цигари не пуша, миришат гадно.

Получавала съм инжекция с някакво успокояващо, ама не знам какво, явно бяха объркали дозата и спах почти 24 часа, беше ужасно

.

Това е от мен!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.