Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 19.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Рейтинг в клуб на купонджиитенови  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано26.03.08 01:30



Във връзка със зачестилитенедоразумения между стари и нови клубари,както и разрастването на форума , предлагам да сложим титли са рейтинг.
Рейтинга говори за съответното ниво на интелигентност и образованост на даден клубар.Видове;

1.Модератор(М)-неприкосновен,трие,банва,мести теми ако се наложи.Най-висшо ниво.акъв есамои единствено САМ

2.Турбо манекенки(ТМ) - Хора с дфългогодишен опит като клубари.Титлата ТМ се дава чрез гласуване , като съответният кандидат трябва да и9ма минимум 1 година стаж в клубовет и мунимум 1000 мнения.Турбо манекенът може да ползва всички налични теми ,да ги цитира , без да посочва източник , да се изказва неподготвен в чужди теми , както и да променя насоката на темата. Клубарите с титла Турбо манекен (+ТМ) да отбележат някъде на ника си че притежават съответната титла-знакът е (+ТМ).Турбо манекени са:Феникс,Блуфан,ХЕИ,Джинджър,69,Джими Хоуп,Цайко,Сула лъки,тор.

3.Банда гъзари(+БГ):Банда гъзари са потренители , с над една година стаж,пуснали по минимум 10 мнения на седмица.Те могат да използват целия ресурс на клуба,като посочват източника,Да кандидатстват за (+ТМ) , като за това трябва да ги препоръчат минимум 2ма (+ТМ).Като съответно могат да отнемат рейтинг (+ТМО)-ако 12 (+БГ) единудушно се изкажат , че някой не заслужава титлата (+ТМ).Такива са:Жоро Хубавеца,ЗЕНОЛА,Бамби,лайлъби,никтеа,Фолин енджъл,верс,Цупо,иосариани др.Титла (+БГ) може да бъде дадена веднага на нов клубар от потребител със статус (+ТМ).

4.Бивши спортисти(+БС) - Това са хора с над 1 година стаж , с над 1000 мнения , с над 20 поста , свързани със спорта и прудружаващите го теми.(+БС) си е отделна титла и не служи за изграждане или сваляне на рейтинг.

5.С право на легитимация(+ПЛ) - Това са хората,който се познават с поне едион клубар в реала.Такива са Феникс,Тиха вода,никтеа,Фаил099.тор,тетрис,верс,ЦУПО,Джими Хоуп,ХЕИи др.

6.Виден клубен сваляч(+ВКС).Клубар с над 1 година стаж , 1000 мнения,активно включващ се и участващ в авантюри ,свалки,закачки на бележки,скаипове и подобни.Тук вече всеки ще каже сам за себе си.

7.Мюзик айдъл(+МИ) Клубар с над една година стаж , с над 1000 мнения , който активно е поздравявал форума със свежи музикални парчета.


Може да имате по повече от една титла!!!


Като поставяте и отнемате титла моля правете го в тгемата,с обяснение,в противен случай титлата е невалидна.

Новите клубари да се обозначат сами с титла(+Н), демек новак.

Отбележете титлите си в мястото за тест сле поста ви-така във всяко мнение ще се вижда що за компетентен клубар отговаря.

Нека обсъдим и всеки от старите клубари да наслага титлите си по най-бърз начин.
Мерси за разбиранетоо!!!



Тема Примернови [re: te3is]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано26.03.08 01:35



ето така

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: te3is]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано26.03.08 01:52



И вече няма да съм "глезла" ли? Ще си сложа титлата зад това....става, нали?
Влизам в няколко категории, но основно съм ТМ, така че залагам на това!



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: te3is]  
АвторZeljko R. (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 01:53



отлична идея, браво. Само да попитам титлите къде точно да се слагат? В загалвие на тема или в началото на мнението...

ПЛ ова са хората,който се познават с поне едион клубар в реала-имаш предвид в целия дир.бг или конкретния клуб ?



Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: Ginger.]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано26.03.08 01:54



става много ясно-но си и +ВКС + МИ + БС

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: Zeljko R.]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано26.03.08 01:55



Еми в клуба , че да има стимул да се извоюва титлата.Е с тебе от кога се срещаме

Иначе ако искаш си наслагай титлите там дет са мойте.Ако разбира се не ти пречат на другите клубове и писането там.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: Zeljko R.]  
Автор Ginger. (глезла (ТМ))
Публикувано26.03.08 01:56



Ейй блондинката тук съм аз

. Слагаш си го зад името бейби!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: Ginger.]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано26.03.08 01:56



ахахахаххахахаха манекенка а бе турбо манекенка

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: te3is]  
Автор Ginger. (глезла (ТМ))
Публикувано26.03.08 01:58



Ох верно съм и +БС, ама това за свалячеството не съм бе

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: te3is]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано26.03.08 01:59



nema problem. she si pisha s bluefan tuka.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.