Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 10.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Моля???нови [re: милeйди]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано27.03.08 19:25



Абсолютно-паленето на роб като тебе,ми помпа популярността и ми идва екстра.
Та не каза кой писа първи и сега не ми се оправдавай по какви причини си просила внимание-пресеше ли-просеше.Как се казвам не е нужно да знаеш,не заслужаваш както сама се опредеели за което ти стискам ръката.Тва за снимката па верно ме разсмива-как небрежно си я пусна и очакваше ахване-ама некак не ме кефиш.Като цяло имаш усет гледам си се нарекла пионка-ами такава си.На където те бутна натам отиваш.В момента виждам батъла да се докажеш или като моя голям бял негър или като форумния ми шут.И в двете обаче ми е трудно да си те представа-много пошла картинка

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Диваккккккккнови [re: te3is]  
Автормилeйди (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 19:25



Тва беше отговор за Бамбина...стига ми диша във врата и ме остави да си те обсъждам на спокойствие с жената.Твоят отговор е мааалко по горе,адресиран до теб.Чети си го.
Теб ти трябва усмирителна риза и една боксова круша да си изливаш яда и отрицателната енергия май.Толква първично същество отдавна не бях срещала.Е,имаш си чара- но само с чар не става...
И ако се видим наживо ще се сбием да знаеш,освен ако не решим да правим друго...А мен един шамар ми стига ме пратиш да пея в хора на ангелите,другото не ми се прави с теб,така че гледай да не се засичаме на живо !!!!!



Тема Re: Хахаха, а ветеран-лудите?нови [re: ZENOLA]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано27.03.08 19:26



Хахаха, а ветеран-лудите? [

Ти в ролята на каква даваш определение кой луд, кой съкат, кой наебан ? М ?

Като мислиш че има мнгоо луди, ти кво правиш в тоя клуб, па и даваш адекватно мнение.

Аш колсун , много моралисти се събраха нещо.



Тема Re: Диваккккккккнови [re: милeйди]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано27.03.08 19:33



Пффффффф ма ти още малко ще ми кажеш и къде да пиша-кво време доживех.Така ми се издигаш в очите -имаш смелост,ама ако си я копнала от стила на Бамби с цел да се запознаеш с мен си е друг въпрос.


Ми за първичното си права ,ама такъв съм си кво да се прави-доване.И майка ми е на същото мнение като теб бай дъ уей,ама характер.В моят мироглед нещата се решават такка-останалото е привилегия на жените.Връх е момента дето е такива като тебе ме заплашват с полиции , лудници и подобни.

Ако се видим божа работа-за момента виждам само един вариант-да ти дам 10 лева да ми измиеш мотора след някоя тренировка.нямаш представа какъв дефицит на такива кадри е, при условие , че такива като тебе па са баш за таа работа.
Фолин енджъл не го викам нарочно-сега да не ме обвините в избирателна пропускливост-п;росто той трябва да се научи първо да мие себе си и тогава да мие , нещо дето струва повече от цялата им фамилия.Деееба и робите сте толков забавни понякога.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)

Тема Re: Нищо нема да разберанови [re: te3is]  
Автормилeйди (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 19:34



Не съм хубава,грозна съм като баба Яга ,не видя ли?

А ти си гледай прекрасния снобарски живот,вечер си се гушкай с С класата,а на сутринта преди да тръгнеш не забравяй да си лепнеш една целувка в огледалото и да си напомниш колко много е щастлив света,че те има..


Милейди няма повече да ви удостои с вишочайшето си внимание Бароне..
Тя каза...


Иде ми да скочааааааа и да се целунааааааа





Тема Re: Нищо нема да разберанови [re: милeйди]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано27.03.08 19:43



Неква семпла си-ма ако кажеш имам едни френдове могат да те пипнат и да те направат фолк певица или манекенка.белким се доближиш до бате си.
Вкарваш нещп модно все пак,един фризор и си ток евентуално.Е Бамби и Джинджър , ако имат нерви да те светнат, че като гледам-ти го кръщаваш,то пърди....



Гледам си го много ясно - не бери грижа.Айде бягай да се стягаш за последният работен ден,после помоли шефа си да те пусне по-рано че да хванеш последния селски рейс - представи си какъв кеф те чака петък вечерта-ще можеш да си нарежеш салата с ракия в компанията на други селяни.А и тъкмо време да се застягате да затворите някаква зимнина.

Само ще те замоля да споменеш на вашите , че трудно се намира заден мост за лада-да не те товарат с компоти и туршия извън нормата.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)

Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: te3is]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано27.03.08 20:11



влизам, душата, ма от дъш на ветър:)
ша гледам да се замогна с повечко време..
а ти умната с тия каскади, че ми настръхва косата, все те мисля ..

Обичам те!:)


Тема Re: Рейтинг в клуб на купонджиитенови [re: ШEMET™]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано27.03.08 20:12



тва ти викам че беше по активна

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: (+ФЛ)нови [re: милeйди]  
Автор diplomatic_terrorist (член)
Публикувано27.03.08 20:23




все пак всичко се върти около ($) - Президент

ако (+ФЛ) е (+НБ) - Неотразима блондинка или (+ПБ) - Перверзна Брюнетка може да е ФЛ без + .. но задължително с уточнението ПХП - под хуя на президента .. това се означава със * (*ФЛ)



Тема Re: ($)нови [re: te3is]  
Автор diplomatic_terrorist (член)
Публикувано27.03.08 20:28



а какво е ПЛ БС и МИ ?




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.