Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 03.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Бе кво да права?нови  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано24.03.08 20:17



Хахахахахаха. Нема такъв цирк.Моя бивша възлюбена днеска иска среща с мене.
Кандидатствала за работа при нас.Светослав не я е удобрил и така и останало.Обаче се хванала с някъв и нещо не им провървяло с бизнеса, та сега той бил амбициран да си купат бус , с който да извършва превози,срещу заплащане.За целтта обаче той ще трябва с неговата работа да погасява задълженията по лизинга за буса , а с това което тя изкара , да си преживяват.Иска да почне при нас,защото и харесвало заплащането, а и още преди докато сме имали любов , знае колко държа на служителите си.Естествено дежурните молби и гаджето и да не разбира,какво е било.Казах че утре ще и съобщя решението си , каквото и да е то ,препоръчах и да каже на гаджето си , че да изкарва подобни пари с транспорт му трябват минимум 8-9 буса и сега съм в размисли.Е понеже искам да чуя още мнения ви давам възможност вие да се произнесете.Да или не?



Тема Re: Бе кво да права?нови [re: te3is]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано24.03.08 20:32



Аз на моята биваш й знам качествата и недостатъците и има някой длъжности на които бих я взел без да се замисля и такива на които просто ще й кажа, че не търся хора


Много зависи как сте се разделили и дали смяташ, че може да се справи с работата... На мен лично бившата не би ми пречило да работи при мен, ама нещо не ме кефи това да не знае новия... Не, че ще тръгна да плямпам наляво-надясно, но пък ония ако земе, че разбере ще вряка сигурно

П.П. Ако пък случайно имаш още някакви съмнения за чувства към нея - бягай като дявол от тамян



Тема Re: Бе кво да права?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано24.03.08 20:38



А бе чувства нямам.Аз ако съм имал да е с мене не с некъв превозвач.Все ми е тая, единственото което ми е тоя да не се налага да му избивам зъбите.


П.П Търсиш ли ми ти служители , бе патенце?



Тема Re: Бе кво да права?нови [re: te3is]  
Авторвив (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 20:42



в никакъв случай не я взимай! ако сте все още приятели и държиш да й помогнеш, опитай по друг начин...препоръчай я някъде или нещо такова, но не и при теб!
това по въпроса, а иначе искам да ви поздравя за готиният клуб. не вярвах, че още има такова свежо и приятно място в дир-а





Тема Re: Бе кво да права?нови [re: вив]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано24.03.08 20:47



а бе ще препоръчвам-да не суъм пансион за кръгли сираци?

Плюс е че знам че е съвестна



Тема Re: Бе кво да права?нови [re: te3is]  
Авторвив (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 20:51



ми, като не си пансион и нямаш такива терзания, въпросът ти отпада. за какво изобщо питаш? или те е развълнувала срещата с бившата и имаш нужда да го споделиш?





Тема Re: Бе кво да права?нови [re: te3is]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано24.03.08 20:51



Зависи, ако ще ти върши добра работа (ама не под бюрото), вземи я. Ако държиш на нея като човек. А ако искаш да издевателстваш в/у нея....пак я вземи

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Таралеж в гащитенови [re: te3is]  
Автор ZENOLA (milady)
Публикувано24.03.08 20:51



е това





Тема Най-големитенови [re: вив]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано24.03.08 20:53



сме тук в клуба

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Бе кво да права?нови [re: Ginger.]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано24.03.08 20:54



Абсолютно ми е все тая,честно казано.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.