Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 30.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Дали да я уволня ? М ?нови  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.03.08 17:00



Една от мацките, които бачкат за мен (секретарка) , нещо почна да ме дразни, дали да я уволня ? М ?
Живее в "околностите на София" , Петърч май беше и като постъпи преди година беше ангелче. Преди 10 минути ми звъни и ми казва , че и трябвал печата за завеждане на едни документи, а заместника ми не и го дал, защото документите били "особенни". Та тя ми вика " Айде ела тук, не си идвал 2 седмици" ..... ебаси отношението към мен


Иначе умре да ми прави кафета и да флиртува с мен, а сега почна и да ми се кара. ..... май ... май ще я уволня :(



Тема Пълни глупости.нови [re: _69__]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано20.03.08 17:03



Щом си й позволил да се държи така с тебе, какво сега мрънкаш? Щял да я уволни. Ако е способен служител, си преоцени поведението спрямо нея, и й постави някакви ограничения, защото най-важното нещо - в която и да било фирма - е качественият човешки ресурс.

Редактирано от Bambi* на 20.03.08 17:03.



Тема Re: Дали да я уволниш, май ти се исканови [re: _69__]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 17:05



да я наебеш първо!
А, гълъбе?



Тема Re: Пълни глупости.нови [re: Bambi*]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.03.08 17:06



Чакай ся, тя само завежда входящи номера, подрещда документите и вдига телефона. М збравих и ми прави кафе. Как може такъв човек, да ми повишава тон ? М ? За първи път се случва и аз съм потресен. Нарочно ги оставих 2 седмици сами и още една ще ги оставя, за да видя на кой ,какво и защо им плащам.
Просто метаморфозата, от невероятно ангелче, което беше супер притеснително и свенливо, да стане отворена кака е много странно. Уф знаех си че моми дето не са от София , а от околностите правят само главоболия :( Е верно може да ме оплюе някой, ама това е моето виждане.



Тема Re: Дали да я уволня ? М ?нови [re: _69__]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано20.03.08 17:06



Не й вдъхваш респект. Или вече си спал нея.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Дали да я уволниш, май ти се исканови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.03.08 17:07



Хаха, мани майтапа и за това ти казвам под секрет, че ми се иска да. Ама нема казваш на никой. Също под секрет ти казвам, че няма вариант да збъдна моя блян, парите са ми по важни.



Тема Re: Дали да я уволня ? М ?нови [re: Ginger.]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.03.08 17:09



Много съм "мек" с нея, за това. В смисъл имах едно усещане и се държах нормално, защото както казах ми се стори добър човек, но ми се качи на тиквата явно, селси манталитет


Не съм спал с нея, няма и да го направя.



Тема Re: Дали да я уволня ? М ?нови [re: _69__]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано20.03.08 17:12



Каква е твоята позиция и каква нейната? Пряк шеф ли си й?

Стани "твърд" и я оправи, както искаш го разбирай

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Дали да я уволня ? М ? [re: Ginger.]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.03.08 17:14



Ми моята позиция е човека, който дава заплатите на останалите, а те с труда и държанието си към мен, ме предрасполагат да им ги увеличавам.
И да уволнявам я, като отида след седмица ще и го съобщя, ама май няма да е само тя.



Тема Пак глупости.нови [re: _69__]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано20.03.08 17:14



Аз не съм от София, а от Пловдив, но ме поканиха на работа в София, без връзки. Не прави такива генерални умозаключения. Смотаняците се пръкват навсякъде. Не можеш за един подобен случай да уволняваш хора. Всъщност, можеш, но това би говорило за нивото ти. Не забравяй, че хората са изтъкани най вече от емоции, и трябва да имаш поне няколко подобни изпълнения, от нейна страна, както и достатъчно минуси при представянето й, като служител, за да предприемеш отстраняване.

Интересно ми е, когато тя ти е държала такъв тон, ти как си реагирал?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.