Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 28.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-красивата жена  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано14.03.08 17:54



Е поне в моите очи де.Надявам се да има естети, които да ми благодарят че споделям,а и Бамби да си вземе поука как изглежда една млада жена.

ИВА КХ

Митичната Ива Кх - лидер в бг мотокроса и фристайла , спечелила редица състезания от световна величина,наградена неведнъж от българската федерация по мотоциклетизъм,Ред БУл.ЕКС Геймс и други.
Възпитаник е на две школи -На Хасковските кросаджии и Бистришките такива.
Единствената жена,успяла да се домогне до митичният ъндърграунд мотокрос клуб МРК Стайл и приета единодушно в него.Картотекирана там като Болното Иве.Но стига повече приказки -убедете се сами.В колебание съм дали заслужавам да карам с нея за Златното руно.











На тази снимка държа да прочетете какво пише на състезателната фланелка на Ивето




Ива - шампион!!!







Тема Re: Най-красивата женанови [re: te3is]  
АвторKura (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 18:22



тва с фанелката не ми стана ясно , тор ебал ли я е ?



Тема Re: Най-красивата женанови [re: te3is]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано14.03.08 19:24



ебал ли си я? Как е? бива ли?



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Най-красивата женанови [re: Kura]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано14.03.08 19:26



ти женско ли си? щех да забравя...да те еба!



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема най-красивата е:нови [re: te3is]  
Автор tor (Бранко)
Публикувано14.03.08 20:50



сестра на известен ресторантьор, изградила кариера на сервитьорка в заведението на брат си. жената, която никога не ме е сваляла, не ме е поглеждала(а сме били на милиметри ближина), не си е помисляла и дори, че съществувам и най-абсурдното е, че даже не ме е и обслужвала, а освен това хода, когато даже не е на смяна, а е ясно, че го посещавам заради нея. и кво като кажа, че е най-красивата жена на галактиката сички рипат да ми обесняват колко е надебеляла!!!!





Тема Re: най-красивата е:нови [re: tor]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано14.03.08 20:53



к'во стана с Ани?



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: най-красивата е:нови [re: мapдyk]  
Автор tor (Бранко)
Публикувано14.03.08 21:08



няма такава



Тема МНОГОнови [re: te3is]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано14.03.08 21:40



е готина и лъчезарна!

Не разбрах, за какво точно трябваше аз да си взема поука?





Тема Re: Най-красивата женанови [re: te3is]  
Автор tor (Бранко)
Публикувано14.03.08 22:21



[22:20:40] Gabriela says: ENYO?



Тема аре бенови [re: te3is]  
АвторПyтин (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 22:48



Пич, свери си часовника. Това не е "Най-красивата жена", а жената-мъж. Ръцете й са на 80 годишна бабичка, никакви цици, сенки на вампир и венци на кон, огромно чело и коса метла. Това, че кара мотори е нищо повече от мъжкарана, но не жена. Представям си какъв дървен клитор има от друсането, а за скулите горещо й препоръчвам пластична.
Снимал си с сони DSC-W5, но с дата 2007:06:03 14:18, стегни се наистина.
Плюенето е лесно, критиката - не винаги. Критиката е нужна, защото без нея страда развитието на даден продукт. Сещай се, моето е критика, иначе хептен ще започнеш да ни търкаляш по тръните с историите си.
С здраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.