Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 11.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Проект за телевизионно предаване.  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано10.03.08 15:11



Поради голям интерес към темите на тор,тетрис,ХЕИ,Блуфен и Генади обявявам новият проект - а именно телевизионен сутришен блок със заглавие "НЕ Е НУЖНО ДА ГИ БИЕМ. Предаването ще започва точно в 12 на обяд и ще продължава до 18.00.Просто по-рано не е възможно никой от ръководството да стане , камо ли да е адекватен.Предаването ще включва редица рубрики,гости и обсъждането на наболели проблеми.
За сега проекта включва лайф излъчване , като самата шапка на шоуто ще е взаимствана от централните новини,но в место баналното "По света и у нас" , ще се изписва "Не е нужно да ги бием.Веднага след това ще бъдат опоменати спонсорите - застрахователна компания "ВИС2", верига бижутерни магазини "Домишлярски",анцузи "Евърласт" , старата ЕС класа, Малборо - червено без бандерол.
Стартови водещи ще сме аз-барон тетрис и ХЕИ , облечени с традиционно шопско облекло-анцунг на национален отбор,джапанки тип 'Бумеранг",два ланеца по 459 грама турско злато.Когато влезнем в кадър ще се чуват аплодисменти,подсвирквания,стонове на възхищение,удари от припаднали от вълнение женски глави по подиума,които ще продължат 10 минути.Креслата на двамата велики водещи ще са предоставени сепарета от бар "Домби" , като на всяко ще се е гушнала котка с 23,5 см опашка-леко мокра по козината от сълзите на някой дребнопишковец.След кратък обзор на нощните събития,криминалната хроника и включване от НАСА, с цел къде през нощта в Бистрица е пробвало да кацне НЛО и изпратена ли е мобилна група да ги пребие, в студиото ще бъде поканен актуалният гост.За пилотното предаване се борим той да е Фаил 099.С него ще бъдат дискутирани актуалните проблеми:"Къде е Бебка?" , "Българската жена - генетически обременена курва";"Брак с чужденка и други.Наместо разни кучета в долния десен ъгъл на екрана , ще се появява Канибала от Младост 2 , и когато е нажежен дебата ще се провиква в Ефир:Чичоооо Кенииии и Любакамадафака.Ще има разбира се СМС игра и най-долу на вашите екрани ще тгече следното предложение:Дразни те лонгура мръсен - с СМС го изгони-на тетрис на номера пращай -ЯЖ МИ КУРО,СИМИТЛИ.
Следва прекъсване за реклами . като в този блок ще рекламират различни софийски дилъри и фабрики за синтетични наркотици.
Веднага , след това в студиото ще се включат Генади и Блуфен, с рубриката "Тунинг и спорт и мода"Те ще ви въведат в света на съвременното автомобилостроене,кратки репортажи от мотокрос трасетата,Божурище и фитнес център Да Джим.Ще бъдат канени представени световни тунинг преспективи,актуална информация в коя морга има катастрофирали Пасати със здраво табло,тънкости в монтирането на тъмни стъкла и веждички на фаровете и други.Самият Генади ще удари 2(два) чимбера на Крум Савов.Ще се демонстрират техники , като каране на затворени прозорци лятото-имитация на климатик и въртене на ръчка за стъклата само от китката ,с цел симулация на ел.стъкла.Първи гост Джинджър с темата:"Мода и лайфстайл в Червило',която ще ви напътства в тънкостите на това как да преминете през фейс контрола.
Женската рубрика "На моливи" с водеща Никтеа ще се занимава с проблемите на дамите-например "Защо е нужно преди предстоящ анален секс , да ядем домати без люспи", ""сервитьорката-нихиалистична язва на София"; беседи по темата "Мога ли да спечеля сърцето на тор и коя съм аз че си го помислям".Гости в рубриката ще буъдат жени жертви на домашно насилие,като разбира се , за да чуем и двете страни ще се канят и техните половинки.Фолин енджъл ще се появява за кратко ,като ко-водещ на Никтеа,като той ще укорява биячите и ще показва техники на самообвинението.
Поснедната рубрика ще е нова и поради големият интерес , решихме да я включим пилотно.Тя ще бъде взаймствана от легендарното предаване "Нощен магазин" с водеща Сесил, но ще носи името "Мощен нагазин" с водеща Станислаа.
Да ви е честито-оставям темата отворена за коментари и разработки.



Тема Re: Одобрявамнови [re: te3is]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано10.03.08 15:34





Ако позволите следното предложение- рубрика "Капка по капка Любов-вир става"- с подзаглавие -"Феникс Ви го говори", в която да се четат писма на зрители с проблемни врЪзки, които да се обсЪждат в ефир. ще се разискват вЪпроси като "Той спа с приятелката ми", "Хем сЪрби, хем боли- хем патки пасе" и прочие, може даже да е нещо като клуб "Запознанства" с оферти на зрителите-най-добрите сЪвпадения ги срещаме на живо в студиото-като всеки от двамата трябва на живо да демонстрира уменията си. Все пак предвид това, че има модна, секс, авто, и прочие рубрики-може за разнообразие да има и нещо като Д-р Любов с цел абсолютно покриване и информационно затЪмнение на най-актуалните тематики.



Тема Re: А като рубрика-репликанови [re: ФENlKS]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано10.03.08 15:46



на моята романтично-мистична еклектика -предлагам :"часЪт на проф. Кучков- времена и нрави" с подзаглавие-" що е то бг кучката и има ли почва у нас"-професорЪт по кучките следва да залива зрителя с своите размисли, страсти и прозрения, вдЪхновени от недостатЪците на бЪлгарската кучка, предлагайки безплатни сЪвети за нейното опитомяване и дресировка.



Тема Re: Освен това предлагам и рубриканови [re: ФENlKS]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано10.03.08 16:05



"Пълна промяна", в която ще се показват "преди" и "след" различни длЪжници, отворковци, битници, мекерета, прелюбодейци и прочие порЪчки и заявки на уважаемият зрител.





Тема СутрЕшен блок до 18 ч.?нови [re: te3is]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано10.03.08 16:30



Ейиии, ма голЕми сте!





Тема Re: И ощенови [re: ФENlKS]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано10.03.08 16:37



рубрика "Калеко Алеко в София" с подзаглавие "До София и назад" , в което главно ще се критикува, осмива и наказва всяка проява на селяния в милата ни столица, като за всеки показан случай ще се иска официално обещание от кмета Бойко Борисов-вЪпросният субект да бЪде изселен в друго населено място без право на обжалване.



Тема Re: СутрЕшен блок до 18 ч.?нови [re: Bambi*]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано10.03.08 16:38



Така де-после ще започне нощният блок от 18:00 до 12:00ч.





Тема Re: Проект за телевизионно предаване.нови [re: te3is]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано10.03.08 17:13



Приветствам гениалната идея !!!

Часови пояс 12.00-18.00 е много подходящ за сутрешен блок защото така ще съберем огромна зрителска аудитория,а и нека не се лъжем: никой не гледа сутрешните блокове,които започват тогава,когато нормалните хора си лягат-между 6.00-7.00.

Мисля,че ще е добре да включим и някоя телевизионна игра, в която на зрителите ще се обещават баснословни суми равняващи се на техни заплати за 5 години напред. Искам да я води някой уважаван авторитет и човек спечелил могократно уважението на публиката: Боби Цанков.

Дпбра идея е да имаме не само гости в студиото, но и такива по телефона, които да се вклщчват с коментари по темата. Като този:



Доспееца ще прояви голям интерес към предаването и няма да спира да набира с мобифона си номера. през цялото предаване ще пита джинджър дали иска да я черпи пчелен мед от Доспей, по оригинална рецепта.

На всеки 3 минути от предаването ще се пуска рекламата,чийто сценарий лично аз измислих преди време. Тази на ЗЛАТНО ЧУДО с участието на азис ! Сигурно съм споменавал,че доктор Мангалджиев е най-голямото светило във фармацевтиката и когато Богдан синът му (момчето на чийто капак на ЕС класа играхме на канадска борба и аз победих) ме помоли за оригинални идеи за промотиране на мегапродукта, аз веднага измислих сценарий и текст!



Мисля,че кулинарните вериги Лебеда, Окото и Трибуните също заслужават реклама. Например: куверт за 2ма за победителката в играта "Кючек на Седмицата"

Изобщо идеи много, всеки може сам да развие собствената си рубрика. Аз предлагам преди нашата да тече Интро клип, в който Генади с бясна скорост от най-лява лента на цариградското прави обратен завой със своя Голф 3 с оптичен тунинг на окръжна болница, спира до млада девойка с минижуп и високи токчета и и казва небрежно: "Коте, днеска пак си се резнала" !


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Проект за телевизионно предаване.нови [re: te3is]  
Автор .Фeя (новак)
Публикувано10.03.08 17:14





Само моля ви без азис под каквато и да е форма



Тема Re: Одобрявамнови [re: ФENlKS]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.03.08 17:34



Някой май е гледал скоро "Изкуствен интелект"


Може ли и аз да участвам в рубриката?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.