Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 09.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Днес на осми като на Св. Валентин.нови  
Автор ФENlKS ()
Публикувано08.03.08 19:30



Днес мЪжовете се сещат за букетчета, подарЪчета и ресторанти и приемат като лична обида отказа на жената да празнува с репликата: "Добре, де няма угодия-все пищиш, че не излизаме, сега като излизаме-не ща." Естествено подобно неуместно поведение е рядкост, повечето женки очакват точно днес както на Св. Валентин благоверните им половинки да засвидетелстват любовта и уважението си и ако това не се случи-оревават орталъка с вЪзгласите :"Господи, защо на мен, защо точно аз трябваше да имам такЪв дебил за мЪж, ето виж на сЪседката мЪж като слЪнце даде"-скубе си косите вЪпросната жена, докато гледа от балкона как сЪседа извежда наконтената си жена на вечеря-втори пЪт за тази година.
КрЪчмите са фул, пЪк аз някак си отказвам точно днес да се изтЪпанча празнуваща с останалите-кЪф зор, като мога да го направя когато си поискам. Иначе и аз си получих букетче и подарЪчета и смс-и с поздравления, вЪпреки, че нито сЪм ги искала, нито сЪм дЪржала на подобни жестове и най-вече не считам този ден за мой празник. Да се издокарам и да празнувам, само защото така трябва-ноу уей.
Зареждам се сега пред лаптопа да пиша или да гледам ТВ и си се чувствам екстра. Който си няма работа - да празнува.
Замислих се дали наистина комунизмЪт си отиде-днешният ден е живо доказателство за обратното. Тогава така с нетЪрпение са чакали всеки празник, за да крЪшнат от работа и да отпуснат душичките-като гледам голяма разлика-няма.



Тема Re: Днес на осми като на Св. Валентин.нови [re: ФENlKS]  
Автор lullaby ()
Публикувано08.03.08 19:57



абе да си се радват хората. щом го считат за празник и му се кефят и им разнообразява ежедневието, значи е нещо хубаво.

иначе аз лично много ме е страх да не дойде момента, когато някоя година някой ме поздрави за 8-ми март, че ще му я върна тъпкано тая обида





And I find it kind of funny, I find it kind of sad

Тема Re: Днес на осми като на Св. Валентин.нови [re: ФENlKS]  
Автор tor (Бранко)
Публикувано08.03.08 20:10



Тая лекция трябва да се изнесе на стериотипното недоразумение-жена ми!



Тема Re: Днес на осми като на Св. Валентин.нови [re: ФENlKS]  
Автор Жopo Xyбaвeцa ()
Публикувано08.03.08 20:26







Тема Re: Днес на осми като на Св. Валентин.нови [re: ФENlKS]  
Автор cardigans (Deux ex machina)
Публикувано08.03.08 20:33



всички жени се разгонват през март





Тема Re: Днес на осми като на Св. Валентин.нови [re: cardigans]  
Автор Жopo Xyбaвeцa ()
Публикувано08.03.08 20:58



Вървя из Керкера днес... куцо и сакато продава китки розички и зюмбюлчета в целофанчета.... мъже вървящи с дебълна физиономия и стиснали по един изпотен зюмбюл в ръка и нахилени щото се надат да им пуснат довечера след като се натряскат за здравето на половинките си....
нахилени цветари спекулативно вдигнали цените... (преди 3 дена подарих роза на приятелка... без повод... помня цената... 3 оеро... днес от същото място същата роза бе 8...)

ако цяла година не си си уважавал половинката.... кажи и днес честити празник... тя ще се разтопи и ще ти каже къв си пич...

много приятелки са ме питали учудени - какъв е повода като им подаря цвете ей така като се видим през годината... и изпадат в недоумение какъв съм селянин че не им подарявам на 8 ми...

явно е от фашисткото ми възпитание на баба ми лежала в лагер хвърлена от комунистите защото е имала по-аристократична кръв и явно не си е падала по слугинския цеткинов празник....



Тема Re: Днес на осми като на Св. Валентин.нови [re: Жopo Xyбaвeцa]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано09.03.08 10:48



Страхотно е да ти подарят цвете без повод.. много е хубаво....

Браво !

П.С. Не е лошо да ти се подаряват цветя и на празника.... знаеш ли колко ми беше кофти - като на всички съученички им подаряваха..- само на мене не.. и почваха да ме гледат отвисоко и със съжаление ....

----------
Усмивка !

Тема Re: Днес на осми като на Св. Валентин.нови [re: Beчep]  
АвторФeниkc (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 11:14



знаеш ли колко ми беше кофти - като на всички съученички им подаряваха..- само на мене не.. и почваха да ме гледат отвисоко и със съжаление ....

-е точно така не трябва да мислиш-да искаш да си като всички и да се терзаеш, ако не е така.



Тема Re: Днес на осми като на Св. Валентин.нови [re: Фeниkc]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано09.03.08 11:26



Права си :)

----------
Усмивка !


Тема Re: Без думинови [re: Beчep]  
Автор Жopo Xyбaвeцa ()
Публикувано09.03.08 15:06








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.