Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 16.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Мойта фаворитка се доказа като  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано07.03.08 21:07



НАЙ-ГОЛЯМАТА МАНЕКЕНКА ИЗ ЦЕЛИЯ MUSIC IDOL.

Невероятната Гинка
Ужасно много се изкефих , че видех жена , най-близко до идеала ми и съществуването на подобен индивид осмисля моята почти загубена кауза да срещна идеалната жена.Макар и израстнала в сиропиталище и възпитана да бъде куче, а не няква разглезена лигла,дето 6 семейства се занимават с пубертета и , тая има индивидуалност,класа и ДОСТОЙНСТВО.Вдигната на горе глава,вярна е най-вече на себе си и отстоява мнение,позиция и характер.Знае че може нещо-да пее и го прави.няма кокетничене,поза,евтини свалки и куп други гадости възпитавани у съвременната лигла.Седи далече от събитията, в изпълнения си с мъка свят и се надява да си легне сама , но не и гладна.Разтърсващ образ.
Макар че не даде да я навеждат-нещо от което трябва да се поучат бая жени и мъже и се сдърпа с Есил Дюран(бивше гадже на Тор) и отговори пренебрежително на Фънки:Ми квото става го пише в държавния вестник спечели баси респекта.Гласът и летеше навсякъде и цепеше.Няма кляканици,няма компромиси с никого.За разлика от 50 плашипутарника,дето се разреваха, хленчеха :Боже мой,родителите ми и подобни,неприсъщи за мъж реакции.Тая личност е много запомняща се.Това беше моят шампион , още щом я видях.Непринудената красота на ъндърграунд шампиона.
Днес , обаче вече направо ме разтърси-каза че се отказва от очертаващата се бляскава и кариера на звезда, в името на любовта си и семейството,което иска да изгради.А е на 20 и е израстнала без родители.Великолепна,100%това уникална жена.Жена с главно Ж, от която съвременния образ на свлачището, дето кисне по дискотеки кокетничи и какви ли още не гадости,трябва да наведе покорно глава и да се учи!!!



Тема Re: Мойта фаворитка се доказа катонови [re: XEИ]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано07.03.08 21:17









Тема Re: Мойта фаворитка се доказа катонови [re: XEИ]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано07.03.08 21:20



точно точно-гома личност.



Тема Re: Мойта фаворитка се доказа катонови [re: XEИ]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано07.03.08 21:30



Един път и ние с тебе да можем да кажем нещо добро за жена





Тема Re: Мойта фаворитка се доказа катонови [re: XEИ]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано07.03.08 21:35



Дано останалите боклуци се научат нещо,деба.

Представям си как разни богаташки гъзове, верващи че събрената им с лъжичка семенна течност може да пее,са хвърлили хиледарки за уроци,тая изкочи от никъде и ги попиля.
Покланям се пред нея.



Тема Re: Мойта фаворитка се доказа катонови [re: XEИ]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано07.03.08 21:42



Ахахахахахаххахахахахахаххяахахахахаа!!!!

Оф бих изритал хиляди само жена ми да има качествата на Гинка.



Тема Re: Мойта фаворитка се доказа катонови [re: XEИ]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано07.03.08 22:31



Абсолютно
Виж колежката Заибне пък е нов човек.
Преди разказваше как сваля мъже за секс от нета,сега-ехеее страда за някой господин.



Тема Абсолютно си прав.нови [re: te3is]  
Автор *Жap-птицa* (пиле на грил,бе)
Публикувано08.03.08 16:29



И мен ме впечатли това момиче.

Изпъкна на фона на един икарус тъпи курви.





Тема Болшинствонови [re: XEИ]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано08.03.08 20:46



Естествено, "болшинство" не идва от там, от където ти си посочил. Мъкааа!!!

Махнах си сигнатурата, щото май изглеждаше сексистка (не се знае за кой пол)


Тема Re: Абсолютно си прав.нови [re: *Жap-птицa*]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано08.03.08 21:00



Ако някой се е доближил до представите за идеална жена в моето съзнание,тва е тя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.