Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 29.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Альоо Бюргаснови  
Автор ФENlKS ()
Публикувано20.02.08 11:27



що сЪ овапцахтчи тЪй с рИфИрйендумЪ бря?



П.С. На вЪпросЪт защо няма гражданско общество в БГ- една гумена глава отговори: "щот от селяни Гражданско общество ни стаа". /хвАла, хвАла/.



Тема Re: Альоо Бюргаснови [re: ФENlKS]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано20.02.08 11:40



К'ъф рифирьендум?





Тема Re: E този да си имаме линови [re: The Fallen Angel]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано20.02.08 12:05



гЪзопровод или да, на който естествено иначе вечно недоволният гласоподавател реши да пасува-обаче пак правителството е виновно-много добре знаят, че броят на бюлетините обикновено се равнява на броят раздадени безплатно кебапчета и чалга безплатни концерти- та без такива резултатЪт е повече от предвидим-как да гласуват без тройка кебапченца с лютеничка - на гладно какво да ги мотивира-едната сЪвест ли?





Тема Re: E този да си имаме линови [re: ФENlKS]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано20.02.08 12:15



За това съм твърдо зад изборите по задължение!





Тема Бе какво да ти кажа..нови [re: ФENlKS]  
Автор *Жap-птицa* (пиле на грил,бе)
Публикувано20.02.08 13:46



Щото, то беше ясно на всички, че референдума няма ЮРИДИЧЕСКА стойност.
И аз като юрист го знаех.
Друг е въпроса, че гласувах, и се надявах хората да гласуват , именно, за да се покаже, че бургазлии имат отрицателно мнение за тръбата.
Ма..прав е твоя познат - че гражданско общество от селяни не става.
Простотията ме ужасява.И се очудих много от тоя референдум от бургазлии.






Тема И до Жар птицата:)нови [re: ФENlKS]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано20.02.08 13:55



Не е газопровод, а петролопровод, но за някои газификацията на Бургас е същото, така че да не изпадаме в досадни подробности



Независимо от това, което казва Жар птицата, и което си е вярно, над 51 000 хиляди ГРАЖДАНИ показаха,че могат да гласуват без агитации с кебабчета или др....облаги Лошото е, че лошите неща не са само за бургазлии (кой ли идва в Бургас на почивка,я..т.е.колцина), а ако стане издънка....всички горко ще плачат от Дуранкулак до Резово!
А нека така уважаваната Жар птицата да каже защо всички се именуваме граждани

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.

Тема Ами ние сме гражданя по месторождение.нови [re: Фиш]  
Автор *Жap-птицa* (пиле на грил,бе)
Публикувано20.02.08 14:01



Ама иначе сме си селяни по душа.
Е тва е.
Пък и кви гражданя сме ние, като почти всички имаме корен от село.
На - и мойта едната баба беше раждана на село.
И язе съм си селянка .





Тема Re: АнджЪк де ..нови [re: *Жap-птицa*]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано20.02.08 14:05



иде реч за сЪзнание и национална принадлежност- вЪпреки че няма юридическа стойност този референдум беше изконният войс попули-например как може едно пишлеме в СЪрбия на 14-15 да обаснява с патос по новините, че няма да си даде Косово, защото е земя на дедите му, как можаха гЪрчолята да кажат "не" на НАТО, а ние не можахме да покажем, че имаме собствено мнение и си го отстояваме? Овце-ето как ще наричам вече бургазлии и като ми се наложи някой ден да зареждам на ОМВ в Бургас-ще си наема една овца за преводач-задЪлжително.
Евала на теб, но за сЪжаление факт е- селяните са повече от гражданите и така.....до края на света.





Тема Re: Ами ние сме гражданя по месторождение.нови [re: *Жap-птицa*]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано20.02.08 14:07



По конституция сме граждани..иначе кой как се чувства..свобода


Аз съм си бургазлийка по дух- имам и произход- в бургаските гробища имам роднини,които са ми пра-пра-пра баби и дядовци

Все пак да не забравяме,че Бургас чак към 1950 се ококорва да става важен град.Къде е Поморие, къде е Несебър или пък Обзор?

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.

Тема Re: Добре денови [re: Фиш]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано20.02.08 14:08



какво е твоето обяснение на случката? ОК-защитаваш една малка част от стадото, която мисли-ми евала и от мен, а останалите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.