Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 16.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Сериозна тема- Косово  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано16.02.08 18:57



Какво мислите за признаването независимостта на Косово?
Какви са преположенията за последствията? Русия ще се намеси ли? България ще склони ли отново глава?
Много жалко, ако отново се увеличат и без това в БГ онкологичните заболявания в резултат на един не добър развой на нещата от опитните "бомбички"!

Ще цитирам един от коментиралите новината:
"С това САЩ и Европейския съюз показаха антихристката си същност и презрението и омразата си към православните народи. Бездушието и оглупяването на народите от Западна Европа и САЩ също го виждаме наяве. На Косово поле св. княз Лазар води последната битка срещу турците - това е исконна християнска земя завинаги. Тъжна ирония и тежък грях за Запада"

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Сериозна тема- Косовонови [re: Ginger.]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.02.08 19:02



Според мен трябва да има мир. Русия няма да се намеси, Сърбия няма да рискува да атакува. Все едно да земем пак да си искаме Македония - да мрът в чукарите! Аман вече от политика на едро





Тема Re: Сериозна тема- Косовонови [re: Ginger.]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.02.08 19:06



Категорично съм против създаването на Кокосово - още една мюсулманска държава на Балканите. После ще разделят и макетата на две, пък някой ден може помаците из Родопите да решат и те да си правят република.
А нашите дупедевци ще ги признаят, по същия начин както отрекоха да е имало арменски геноцид.


А запада ще си сърба попарата, когато мюсулманите се наплодят и станат мнозинство, но вече ще е късно.

Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Сериозна тема- Косовонови [re: The Fallen Angel]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано16.02.08 19:10



Хахахаха, точно Сърбите няма да стоят мирно! Явно не ги познаваш. Върни се назад в историята.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Сериозна тема- Косовонови [re: Last Roman]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано16.02.08 19:12



Мислиш ли, че Русия ще позволи това?

За тази малка земя, ще има големи поражения, дано не съм права. Косово е важна историческа част от Сърбия все пак.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Сериозна тема- Косовонови [re: Ginger.]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.02.08 19:13



Ми като не седят мирни ще им бият главите в стените! Изобщо - боли ме фара какво става в съседските нам държави - добро от тях не сме видели! Ако има мир - чудесно, ако се трепат - дреме ми!



Тема Re: Сериозна тема- Косовонови [re: Ginger.]  
Автормapдyk (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 19:15



Косожо е бугарска земя.





Тема Re: Сериозна тема- Косовонови [re: мapдyk]  
Автормapдyk (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 19:16



косово да го еба





Тема Re: Сериозна тема- Косовонови [re: Last Roman]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано16.02.08 19:16



Ако в България тръгнат да се отделят - аз съм от първите дето ще почне да ги гърми!





Тема Още един интересен коментар:нови [re: Ginger.]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано16.02.08 19:19



Алекс (16.02.2008 г. | 15:36ч.)
"Прави ми впечатление, че винаги при конфликт между православни и мюсулмани, независимо къде, САЩ, Великобритания и Германия са винаги срещу православните, независимо дали са сърби, както сега в Косово и Босна, арменци в Карабах, руснаци в Чечня или гърци в Кипър. Тази тройка също винаги е подкрепяла мюсулманите от Пакистан в конфликта им с мултирелигиозна Индия. Да се учудваме ли, че в тези страни джамиите никнат като гъби след дъжд.

Великобритан и Германия също преди повече от 100 години играеха срещу православието на Балканският полуостров в полза на Високата порта.

НИщо ново под слънцето - идеологията е расистка и религиозно фундаметалистка.
никой не пожела да чуе един френски войник, който в далечната 1995 година дезертира от френският контингент в Босна, за да се приседини към сърбите. Думите му бяха:”Ще се воюва с исляма. Това е неизбежно. По добре да го правиме ние и тук на Балканите, а не нашите деца по бреговете край Марсилия.”

Според мен, нашият интерес е да се окаже пълна подкрепа на Сърбия за смазване на размирната провинция. "

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.