Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 02.07.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: lullaby]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано09.02.08 14:26



Ми бягай да учиш - какво се занимваш с мен - аз имам само за билярд с приятели да уча за довечера



А не-то ми е стимулиращо, защото знам, че като приключа с университета ще имам страшно много свободно време което ще прекарвам предимно гледайки, четейки, слушайки и забавлявайки се



Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: The Fallen Angel]  
Автор lullaby ()
Публикувано09.02.08 14:31



е то аз точно защото имам да уча се занимавам. всичко различно от тухлата, която трябва да прочета /едва ли ще е възможно повече от 1 път

/ за 2 дена.... готова съм да гледам Duel Monsters отново и отново.... даже понеже има почти 2 години откакто ги даваха 1вите епизоди по foxkids сега като изгледах последните ми се върти в главата да прегледам първите... 100-тина

боже, с всичко съм готова да се занимавам, само да не трябва да чета нз защо така, ама наистина не ме свърта на 1 място и НЕ МОГААА сякаш, като се оплаквам правя нещо.... еми не искам, пък. искам да изляза, искам да говоря по тела, искам ако трябва да стоя вкъщи и само ю-ги-о да гледам.....денонощно, ако трябва, само не да уча.... защо не може изпитите да са по анимета? и защо като бях свободна тооолкова време правех всичко друго ми не да уча?! и защо никога не си взимам поука и решавам, ако ще е гадно - да е последния ден вместо от всеки ден по малко.... никога няма да се науча да уча, аз даже като кандидатствах импровизирах...да не повярваш, че се справих. супер зле съм - гледай как се оплаквам


'Have you completely lost your mind?'
'Well yes, where have you been all night?'

Редактирано от lullaby на 09.02.08 14:34.



Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: lullaby]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано09.02.08 14:36



Ако бяха по анимета нямаше тоя семестър да имам 8


Наложи си да четеш и ще се получи... При мен става ама не ме кефи и за това рядко си го налагам
А като трябва да учиш си е закон, че дори зяпането в една точка е по-интересно... За пример - най-хубавите ми следобедни дрямки са когато уча за изпит



Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: The Fallen Angel]  
Автор lullaby ()
Публикувано09.02.08 14:46



ама ти остави... на мен и художествена литература като чета се задържам примерно час, макс. два... като бавничко чета, нищо, че ми е интересно....


като бях по-малка повече можех да чета, сега искам екшън /т.е. действие/, представяш ли си да почна да си го правя интересно като чета на глас... еми така няма да стигна доникъде освен да почна да се лигавя и да се хиля на разни интонации трябва да съм сериозна, но като малка някак повече го можех... защо вече не мога?

аххххахаха - мога така 2 часа да ти пиша едно и също - колко не искам да уча но не - аз знам, че го правя, за да се измъкна, не може така... уфф, и без това как ще прочета /камо ли науча/ 400стр за 2 дена? че аз по 100стр някъде максимум худ. литература /разбирай Паулу Коелю/ ми е лимитът на ден.

еми освен да си пея: - това, защото в едно представление "Женско царство" в МГЗК я дават тая песен и е много яко да гледаш Стоенчо как гледа при "и аз страдам, и аз страдам, и аз страдам още". неее, край - искам пак да го гледам /поне 20 пъти сме ходили/



'Have you completely lost your mind?'
'Well yes, where have you been all night?'


Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: The Fallen Angel]  
Автор lullaby ()
Публикувано09.02.08 14:48



сори, че се хванах за теб.


трябва да уча, трябва да уча, трябва... не трябва да учаа.......



'Have you completely lost your mind?'
'Well yes, where have you been all night?'


Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: lullaby]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано09.02.08 14:54



Аз уча по следния начин - прочитам веднъж лекциите или учебника без да се тормозя да помня и отивам на изпита


Ако го прочета по този начин 2-3 пъти изкарвам 5-ца без проблем



Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: lullaby]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано09.02.08 14:55



Рекорда ми е една книга на Стивън Кинг - 190 страници за 3 часа





Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: The Fallen Angel]  
Автор lullaby ()
Публикувано09.02.08 15:03



е, и аз това правя - не си давам шанс за време да го прочета повече от 1 път. т.е. обикновено 1 ден /надявам се в този случай 2 дена/ да прочета нещата. като целта ми е да съм прочела всичко поне 1 път - така имам шанс да е някъде в главата ми и да се сетя и отивам супер уверена /щото съм го прочела поне цялото, нищо че 1 път

/
ама сега нз дали ще успея да го и прочета. не е като уроците в началното училище 1-2 страници с картинки искам в 1ви клаааааааааааааас
а този предмет точно не съм ходила на лекции - страшно скучни са понеже, т.е. в момента нз абс. нищо тест 120 въпроса за 2 часа. някакви подвеждащи ще бъдат, което е провокиращо, ако си учил - иначе малшанс. не е честно такаааа

уф, мога цял ден така да продължавам - 10Х, че изгледа еп. на "Царя на игрите" /по известен катооо Yu-Gi-Oh! -ужас, толкова се забавлявам като го пиша....хайде още веднъж - Yu-Gi-Oh! на възклицателната е най-забавно. впрочем споменах ли, че като имам да уча и съм затворена и ставам олигофрен, та да не ме четеш?!.

та, уфф, може би една разходка....преди да....офффффффффффффффф сори, и на мен не ми е лесно с мен си понякога ъъ, винаги.



'Have you completely lost your mind?'
'Well yes, where have you been all night?'


Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: The Fallen Angel]  
Автор lullaby ()
Публикувано09.02.08 15:07



божее.... аз 100стр ги чета за 3 часа, при това супер рядко.... някак имам нужда да спирам и да оставям за друг ден /понякога за след 3-4- дена дори, да ми отлежи ли докато продължа....нз

..... и чета бавно, иначе не го осмислям..... сигурно, защото като ми харесва нещо, се възползвам дълго време от него начасти но като чета за изпит чета по-бързо, за да минава така че да видим мога ли или не мога тия четири стотин страници.....или ще ги прочета, или ще го унищожа учебника - голям бой ще изяде


редакция: леле, аз почнах емотикони като файла да слагам - ужас, той с неговите 700 стр на ден да не се е от това побъркал

'Have you completely lost your mind?'
'Well yes, where have you been all night?'

Редактирано от lullaby на 09.02.08 15:09.



Тема Re: върти ми се един въпроснови [re: lullaby]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано09.02.08 15:10



Как каза, че се казва личния ти лекар?


И предупрежденията за това, че не трябва да те чета ги слагай в началото на темата, че си губят смисъла
И стига си нервничала - ако толкова не ти се учи - не учи... Аз като видя, че е безнадеждно вдигам ръце и си пускам 10-тина епизода от това което гледам в момента и забравям за реалния свят

А сега вече съм на 3-ти урок по японски... Икага-дес ка? Анатава булгариа-джин-дес ка? Нихонго-га вакаримас-сен ех? Ваташива нихонго-га скоши вакаримасен. Джоджудза аримасен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.