Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 01.07.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пак лексотан в детската градинанови  
Автор ФENlKS ()
Публикувано01.02.08 22:32



Значи никой не може да ме убеди, че второ натравяне с лексотан в сЪщата детска градина е чиста случайнност или пЪк, че някое дете го внася тайно с цел да изтрови няколко дечица, които са го погледнали накриво, изяли са му следобедната закуска или не са си играли с него на криеница-така че по методЪт на елиминирането остава какво?
1. ВЪзпитателка-извратена, изкукала и уморена от живота в опит да получи малко спокойствие следобед по време на задЪлжителният следобеден сЪн, за да изгледа замечтано 223435серия на "ДЪрзост и красота" или "Богатите сЪщо плачат" приспива по-буйните дечица с лексотанче;

2. Зазлобяла лелка има зЪб на някои от майките, в резултат на недемонстрирано достатЪчно уважение кЪм нейната изветряла персона и в заслепението си решава да си го вЪрне тЪпкано като тЪпчи тайно децата с лексотанче, вместо тя самата да си лекува нервите с него;

Както ще видите в текста има вЪзпитателка , която е присЪствала по време и на двете натравяния, но вЪпреки това тя е извЪн подозрение с пошлото й алиби и обяснение, че "никой в детската градина не ползва лексотан"-ама естествено-оставаше някой да си признае, че го ползва и даже от добра душа го споделя с дечицата.





За мен тази детска градина не трябва да сЪществува / трябваше да я запечатат още при пЪрвото натравяне/ , а на случаят да се обЪрне особено внимание, персоналЪт да се рАзпне на крЪст, докато не се открие виновника, а това стане ли -да получи особена тежка присЪда - опит за масово и предумишлено убийство на деца.





Тема Re: Пак лексотан в детската градинанови [re: ФENlKS]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано01.02.08 22:39



Не знам дали знаеш, че именно тази детска градина е доста апетитна за някой инвеститори, мястото е уникално за София, където се намира, доста скъпо струващо. Целта е да се затвори градината, то е ясно, въпрос е дали наситна някой умишлено може да трови малките с успокояващи. което би било доста жалко, но не и нереално

.

А миналият път цели 18 ги бяха надрогирали, срам, срам и ужас!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Мдааанови [re: Ginger.]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано01.02.08 22:47



бях забравила, че кой каквото ще да ти говори винаги става вЪпрос за пари. Много логична теза е твоята.

въпрос е дали наситна някой умишлено може да трови малките с успокояващи. което би било доста жалко, но не и нереално.
-еми явно може -тук всичко може -дори и това -да дрогират децата, за да лапнат мястото-интересно все пак, ако и сега нещата се претупат и градината не се затвори и този, който толкова силно я желая, не я получи-какво очаква тези деца в бЪдеще: пожар, отравяне, грЪмотевица, стрихнин...............


Ако моето дете е в тази детска градина- с 300 го отписвам и повече крачето му няма да стЪпи там.



Тема Re: Мдааанови [re: ФENlKS]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано01.02.08 22:53



Иначе детска градина си е една от старите елитни такива, жалко ще е ако се подадат на тази провокация. Мисля си, че има и вътрешен човек, защото възпитателката как пък не заподозря нещо. Бдителност и постоянно полицейско присъствие, макар че те са такива лумпени и "неподкупни", дори не знам дали и това е вариант.

Ужаса е за децата!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Мдааанови [re: ФENlKS]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.02.08 22:56



Съветвам те да прочетеш Екстази (дано не те подведа със заглавието) на Ървин Уелш... Там един тип разрешава масовото производство на обезболяващо лекарство, което обаче въпреки ефективността си нанася поражения върху детеродните органи на бъдещите родители... Резултатът е, че се раждат много уродливи деца на тия, дето са пиели въпросното лекарство, като масово уродливостта им се е състояла в това, че им липсват крайниците... Главната героиня е много красиво момиче, но няма ръце... На финала тя и неин приятел - с подобен недъг, затварят отговорния тип, разрешил производството на въпросното хапче, в един гараж и тя му реже ръцете с една дърворезачка, която, разбира се, държи с краката си... Преди това му изпращат детето му в колети - на части...

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Re: Мерси, но тазинови [re: acid948]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано01.02.08 22:59



смятам да я пропусна- не си падам по психотрилЪри стил "Елена в кутия" /ако си го гледал-един влюбен психопат отряза крайнниците на любимата си, която го отряза, само и само да не се среща с никой друг и да остане с него доживот/.



Тема Моля, ама аз и без това почти ти я разказах...нови [re: ФENlKS]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.02.08 23:01



Аз това за елена в кутия съм го гледал... дано да не го е гледал файла...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: :)))))))))))))))))))))..нови [re: acid948]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано01.02.08 23:02



прочете ми мислите.





Тема Re: :)))))))))))))))))))))..нови [re: ФENlKS]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.02.08 23:05



От окултно семейство съм.

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Re: Личи ти по цвета и ника.нови [re: acid948]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано01.02.08 23:06








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.