Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 13.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: полицията ше ни следи ко си говоримнови [re: The Fallen Angel]  
Автор _69_ (***)
Публикувано31.01.08 20:33



Мани майтапа, ама ако си запознат със "Хемус" - магистралата де и ако си идваш да кажем от Ботевград има едно много забавно място, на което спокойно се влиза в насрещното. Пробвал съм го ... бива





Тема Re: Ама как да им се ненарадвашнови [re: ШEMET™]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано31.01.08 20:35



спират ме преди 1 седмица през деня-
Той: Дукименти за проверка, фааровете Ви що не светят?;
Аз: Е как да не светят, я погледнете по-добре;
Той:Ми не светят-слезте да видите:
Аз: Как да не светят, какво ще ги гледам, виждате ли това копче тук, като е на "ауто"-значи светят/естествено на "ауто" фаровете светят, ама само като сЪм в тунел/, но това са подробности, с които той не е наясно;
Той: Еми казвам Ви -не светят;
Аз: А сега светят ли, бихте ли погледнали /завЪртам копчето на кЪдето си трябва да светнат/-;
Той: Ами да, сега светят /радвайки се като Христофор Колумб на Америка/;
Аз: Еми значи колата ми е с дефект --ще оплача в представителството;
Той: Добре-документите /избягвайки вЪобще повече подробности/
Аз: Ровя в голямата си чанта и изтрЪпвам-няма ги, слагам засрамена усмивка и се ядосвам на глас: Леле, забравила сЪм ги в другата чанта- гледам го в очите мигайки на често с дЪлгите мигли.


Той: Ама така е то-не е лесно с една чанта;
Аз: Ми да не е -ето постоянно нещо забравям;
Той : Добре де-поне лична карта и шофьорска книжка
Тези двете слава Богу ги намерих и след около мин.ровене, през която музиката не спира да дЪни му ги подадох, полицаят ги погледна и на свой ред усмихнато попита Ваша ли е колата и какво работите?
Аз си знам това какво означава и почвам: Ами .бла-бла.....10кинта за по едно кафе...бла.........бла......бла;
Той : Е на такива очи как да откаже човек, само ми ги подайте така че да не се вижда
И да не забравяте повече фаровете и документите, че колегите вече са много строги. Хайде лек пЪт, всичко хубаво, секси усмивка.


Така е откакто сЪм взела книжка. С тази разновидност, че на магистралата им се карам много повече/особено като почнат да ми се лензат и лигавят/ и плащам по-рядко- стряскат се на висок тон и намрЪщена физиономия в сЪчетание с подаваща се случайно визитка на г-н НЯКОЙ СИ - е понякога се е случвало да дам някой лев-все пак и те сем. хранят.
Единственият пЪт, когато са ми писали акт е било, когато са ми вдигали колата отнякЪде, на място нито веднЪж, вЪпреки многобройните спирания за нарушения.



Тема Re: Ама как да им се ненарадвашнови [re: ФENlKS]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано31.01.08 20:41



бе ние жените минаваме метър, това си е предимство:)

Обичам те!:)


Тема Re: Ама как да им се ненарадвашнови [re: ФENlKS]  
Автор bluefan (ял сладолед)
Публикувано31.01.08 20:41



Да си жена е много по-добре в такива ситуации. Винаги можеш да се направиш на малоумна, а в много случаи няма нужда да се правите - просто бъдете себе си


нас с Доспеецакато ни спират на Лебеда или другаде първият въпрос вместо добър вечер е: "Криминално проявени в колата има ли?", следващия е отваряне на багажника и чак след това обсъждаме защо сме минали пешеходната пътека със 120 катоограничението е 40. Ние отговаряме,че в 6 сутринта е малко вероятно някой да пресича. Куките са впечатлени от логиката ни и за 20 кинта ни пожелават приятна вечер.
Един път на един ушев щях да му премажа пръстите щото имаше наглостта да тръгне да рови в багажника и аз директно го затворих...добре,че си махна пръстите. Чел съм правилника, знам го на изуст- немат право да ти роват в багажника да знаете !!!!!!!

Който лапа захарна пръчка - кара Мерцедес по поръчка. Ех,че сладка захара пръчка !!!

Тема Re: Ама как да им се ненарадвашнови [re: bluefan]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано31.01.08 20:48







Тема Re: Мдаа едно отнови [re: ШEMET™]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано31.01.08 20:50



многото предимства да си жена.





Тема Хахахаххаха, днес бях в същатанови [re: _69_]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано01.02.08 01:23



ситуация, не знаех, че и други го правят! Хмм вече ще се оправдавам с теб

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Ама как да им се ненарадвашнови [re: ФENlKS]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано01.02.08 01:35



И аз пари мнооого рядко давам, когато има сериозни нарушения

. Но редовно си плача пред тях, заслужавам Оскар за представленията ми пред служителите на КАТ. Ейй ама много се връзват хората на женските сълзи хахаха.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: На сЪлзи просто се шашардисватнови [re: Ginger.]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано01.02.08 03:20



един единствен пЪт-нещо се бях разядосала много яко и карам и рева- и веднага на тунелчето -чичко полицай с палката-ограничението там е 80 -аз сЪм 120- спрях и този като дойде и ме видя, а аз не мога спра да цивра/рядко го правя, но като почна няма спиране/-и той: Ама какво се е случило, какво има? Аз какво да му обяснявам-освен да погреба вече покойната си баба-друго не остана. Този миличкият като се засуети-само кЪрпичка не извади, не ме глоби, не ми писа нищо, само ми пее-"успокойте се и на там по-лекичко, обещайте ми, да не стане беля"-някакЪв сЪстрадателен излезна човекЪт-после като трЪгнах като ме напуши един смях -през целият пЪт се смях самичка всеки пЪт когато се сещах за шашнатата му физиономия и опитите му да ме успокоява.





Тема Re: На сЪлзи просто се шашардисватнови [re: ФENlKS]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано01.02.08 03:25



Аз съм плакала истински няколко пъти в живота и все сама, никой да не ме види. Майка ми от малка все ми повтаряше, че само слабите хора плачат и аз от тогава....няма реване!
Обаче за цирка и за пред тези лумпени, като пусна едни сълзи, като започна да подсмърчам, става голям майтап....после и аз си се смея като ненормална, като мине номера (действа винаги!

).
Моята приятелка има друг номер, започва "ама вие колко сте сипматичен и сте интелигнетен човек", направи ме разбива, аз такива не мога да им ги говоря.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.