Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 12.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема с риск да бъда намразен,  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано30.01.08 00:24



но поради огромната си саможертвеност в името на другите и да осъзнаят нищожеството си и пошлата излгация ще си дам мнението по едно доста често споменавано клише-копи пейст е с малки промени от мен ,но напълно отговарят на вижданията ми.

Какво е комплексар???
Следствията са различни при различните индивиди - комплекси имат всички в по-малка или по-голяма степен, особено ако се вземе предвид злободневната употреба на думата, чието значение е толкова широкообхватно и е по-скоро вече напълно клиширано... хм... сетих се за един пич, който казва, че "Това е клише, което се употребява от истинските комплексари" и май е така - типичен пример другаря Цайко.
Комплексар и комплекс - това е когато нещо (липса на качества, възможности, притежания) те тормози и възпрепятства естественото развитие на личността, отразява се и в общуването. Това НЕ означава злоба, доказване и т.н. - може да е точно обратното - ч-во за ненужност, безполезност, безплодност на усилията, за трайно безсилие, омаловажаване на постиженията...
В и-нет, а и в живота "комплексар" се употребява към човек, на който сме открили някакъв "дефект", защото знаем, че малко или много и той знае за него без да е необходимо да е проявил т.нар. комплексарщина; също и когато човек (а при всички е така) е неудовлетворен от нещо (най-често непроменими физически качества). Това обаче не означава, че в действителност говорим за комплексар - за да бъдеш такъв на лице трябва да са компенсаторно поведение или деформации в реалната оценка на собствените и чуждите качества и постижения, от което следва и неадекватността в поведението. Както казах - типичен пример е другаря Цайко.



Тема Re: с риск да бъда намразен,нови [re: sula_lucky]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано30.01.08 00:35



Можеше да не казваш ника на потребителя, тези, които са прочели темата му щяха сами да се досетят. Остави го да живее не си струва друже, няма да те разбере. Някои хора имат още много да учат.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: с риск да бъда намразен,нови [re: sula_lucky]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано30.01.08 00:40



давай направо-казвай всички,които смяташ за комплексари,и да получават бан по IP за целия дир.бг,че да ти е мирна главата


със споменаване на никове наистина рискуваш да бъдеш намразен...



Тема Re: с риск да бъда намразен,нови [re: out of touch]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано30.01.08 00:44



Имам такъв бе баткаама пуста крастаи през китай ке минем ,пак ке пишем



Тема Re: с риск да бъда намразен, [re: Myth]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано30.01.08 00:44



темата в гзс за ученичките и чичковците ли?



Тема Re: с риск да бъда намразен,нови [re: Myth]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано30.01.08 00:47



Еми освен да се надяваме,че наистина ще се научат,но едва ли.Поне на мен да ми е забавно като не ми се спи



Тема Re: с риск да бъда намразен,нови [re: sula_lucky]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано30.01.08 00:47



поради огромната си саможертвеност в името на другите и да осъзнаят нищожеството си и пошлата излагация-абе,не си прав,ама пусто сЪмочуФствие



Тема Re: с риск да бъда намразен,нови [re: out of touch]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано30.01.08 00:48



не приемай всичко буквално





Тема Re: с риск да бъда намразен,нови [re: sula_lucky]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано30.01.08 00:53



аз не,но много хора....
сега се сетих за една случка,как накърниха достойнството на един мой приятел преди време,и той го прие много надълбоко-ако бях аз,щях да се изсмея и на другия ден да съм забравил-ама повечето хора не биха...



Тема Re: с риск да бъда намразен,нови [re: out of touch]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано30.01.08 00:59



Ами именно за подобно нещо става въпрос в тая тема, споменатият по-горе ник ако не си прочел си позволи уж да критикува и раздава морал за това, кой, как се отнасял с Файла, като в същото време, го обиди, много повече и накърни личното му достоинство много повече от всички останли. Е за какво става въпрос?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.