Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 29.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Тема за всеки един от нас..нови  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано28.01.08 17:53



Бихте ли се представили с няколко думи..какви са ви мечтите..за какво си мислите в момента..в кой град искате да живеете..защо..
Тенкс



Обичам те!:)


Тема Re: Тема за всеки един от нас..нови [re: ШEMET™]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 18:03



Предлагам ти да започнеш.





Тема Re: Тема за всеки един от нас..нови [re: ШEMET™]  
Автор ФENlKS ()
Публикувано28.01.08 18:04



Се муа: ФЕНИКС-преносно, буквално, всякак;
Мечти- тривиални: бяла спретната кЪщурка с две коли отпред, голяма градина с рози, куче, котка и две дечица в басейна-аз на верандата -пиша поредният бестселЪр, докато мЪжа ми рита задници нейде навЪн.

Мечтан град:всеки, който гледа кЪм океана, потЪва в зеленина и кипи от живот;
Толкоз засега.





Тема Моята мечта за света/мен/България...нови [re: ШEMET™]  
Автор Aняили_ (човек)
Публикувано28.01.08 18:38



Ще копирам тази за света от друг форум, 'щото ме мързи да я пиша пак... (малко я попромених) :

Ще ви разкажа за какво мечтая.., макар да ме сметнете за луда...

В моите мечти бъдещето е страхотно. Хората са поумнели и всички градове са екологични.. Къщите са направени от специални материали (такива къщи вече съществуват по около 100 хил. долара), колите също.. (също съществуват - водородни и други хибриди.. по от 10 хил. до около 45 хил. съм виждала в интернет -сигурно има и много по-скъпи) ; дрехите са универсален размер (такива също гледах измислени в едно предаване, само че бяха прототипи)- за да стават на всички хора.., ние сме усъвършенствали техниката и мисленето си.. (в това число медицината, надявам се и.. малко сме ошлайфали егото си- станали сме по-добри..), гладът е спрян.. направили сме генофонд на животните и възстановяваме постепенно популациите им...(в момента има американска програма с подобен проект.., но не включва всички животински видове).. дори не е нужно да имаме телефони, защото си говорим мисловно.., а заместителите на месо са направени вкусни, колкото него.. и вече никой не избива животните... накрая се научаваме да говорим мисловно и с тях... (скоро измислиха машина, която може да разпознава лая на кучетата какво значи) , както и да караме растенията да растат.. И парите са излезли от употреба...

За мен всичко е възможно.. Искам да мисля, че такова бъдеще очаква света..



Това са моите мечти за свети... една част от тях вече започват да стават възможни...


Сега- за мен...

След 5 години се виждам завършила университет... със сериозен приятел .. Слаба съм, защото ходя на уроци по плуване... (плуването развива всички мускули, но все още не съм тръгнала на уроци).. и , ако се справя с ужасния си страх от готвене- значи умея и да готвя.. Имам си една хубава колекцийка от книги и дискове... Гаджето е малко хахаво като мене и се влачи нанякъде- я на катерене., я другаде... И много ме обича.. А, и живееме заедно... (ако може да си имаме и собствено местенце ще бъде направо връх, но не го очаквам- по скоро свободен етаж.. или стайче у нечии родители). Имам и куче... и много.., много цветя... , които съм се научила да садя сама... А, да.. и никой от нас няма проблем с никакъв вид пристрастяване (в това число включвам : храна, телевизия, алкохол, кафе, цигари, трева , дрога , интернет, пазаруване, мода)

Ами... това е бъдещето, което искам за себе си...




Моите мечти за България ...

Виждам една България - чиста от групировки...и корупция, с хубави пътища..., с ясно съзнание за миналото и бъдещето... , с чисти и нови бази на училища, школи и стадиони... ; с условия за живот и развитие , и добра интеграция на хората от всички видове инвалидности... ; с добър закон срещу иманярите и тези, които палят гори.... и бракониерстват; с жестоки глоби срещу тези, които замърсяват.. ; с високи присъди на тези, които посягат на деца... или на човешки живот... ; с улеснена и бърза процедура за осиновяванията... ; с високи помощи и пенсии за възрастните, майките и инвалидите... ; с едни съзнателни политици, които посещават работните си места..., не са замесени с групировки.. негласуват с чужди карти.., неприемат подкупи и мислят , и действат за доброто на народа и държавата... ;с един народ - щастлив и съзнателен.., който кара внимателно.. и си изхвърля боклука в кофата.. , който има добри отношения с братята македонци (вече осъзнали корените си) .., независещ от Америка, Русия и ЕС и нелизещ техните задници и др.

Ами .. това е моята мечта за България.


Това са в голяма част моите мечти за света, за мен.. и за България... Дано да са ви харесали...

Усмихни се! Усмивките лекуват.

Редактирано от Aняили_ на 28.01.08 18:45.



Тема Re:Москва/уфологиянови [re: ШEMET™]  
Автор File99= (Рицар )
Публикувано28.01.08 18:49



На мен ми се живее в Москва. Искам там да се занимавам с полева уфология и заснемане на НЛО. Без майтап това ми е истинското желание.




Първо гледай, после мисли!Възприятието стои преди разумът и е неговият естестен център!



Тема Re: Тема за всеки един от нас..нови [re: :)]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано28.01.08 18:51



:)
аз съм обикновена жена, която се старае да обича, да се весели, да направи нещо добро за хората..
мечта- щастливо семейство с деца, приятели, пътувания в чужбина, реализация в професионална сфера..
установяване на място, където е далече от хорска злоба, суета и завист..предпочитам да е в планина..до река..

искам да творя красиви неща! да радвам хората! нещо добро да дам на този свят!



Обичам те!:)


Тема Re: Тема за всеки един от нас..нови [re: ФENlKS]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано28.01.08 18:51



имаме общи неща:)

Обичам те!:)


Тема Re: Моята мечта за света/мен/България...нови [re: Aняили_]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано28.01.08 18:55



твоите мечти са добри и ги споделям:)
нека се сбъднат..)
и някой ден да ме поканиш в къщичката с много цветя и любов в нея..:)

Обичам те!:)


Тема Re: Тема за всеки един от нас..нови [re: ШEMET™]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано28.01.08 18:56



Нормален мъж , доволен от постигнатото в живота, но гледащ напред.

Мечти -построяването на индивидуалния , ако не комунизъм то поне социализъм. Т.е. да имам възможност да не работя или поне да работя толкова колкото аз искам , като при това имам добър стандарт на живот.
Да живея извън големия град - но достатъчно близко ако ми се прииска да се потъркалям в тинята

.
да имам любяща съпруга , две чавета и целокупното семейство да е задоволено.
И още 1345 думи....
ай файрум

Si vis pacem,para bellum.

Тема Re:Москва/уфологиянови [re: File99=]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано28.01.08 18:56



Хубаво желание, защо не заминеш още сега..?

Обичам те!:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.