Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 01.07.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за всеки един от нас..нови [re: ШEMET™]  
Автор sula_lucky (МногоГамен)
Публикувано28.01.08 19:41



Ми с няколко думи -съвсем обикновен човек.
Живея в прекрасно селце в полите на Родопите на 6км от Пловдив.В това отношение няма какво повече да желая.
Мечти-Може би да имам толкова пари,че да работя само за удоволствие и да живея в Чепеларе-Заради прекрасната природа,чистия въздух и прекрасните хора.Ама това май е химера

.
В момента мисля какво мезенце да си заформяИййй сетих се ,отивам в кухнята



Тема Re:Москва/уфологиянови [re: Aняили_]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано28.01.08 19:42



май искаш да замеениш станислава





Тема Re: Тема за всеки един от нас..нови [re: ШEMET™]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.01.08 19:43



Живот, пътуване, работа по цял свят, ще ми се да обиколя всяко кътче на планетата, да опозная всякакви видове народи и култури, да наеба най-различни екзотични мадами (а може и да създам семейства с някои от тях)...

Това са ми скромните мечти... а щях да забравя - искам и да дам своя принос в борбата с глобалните проблеми като например глада, болестите, войните, потисничествата, замърсяванията на околната среда и т.н.



Тема Re:Москва/уфологиянови [re: File99=]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано28.01.08 19:44



ох, разбирам те..стискай зъби, още малко остана в такъв случай..да не вземеш да не се явиш на изпитите с тия неща дето ти се случват напоследък и ти допускаш да ти се случват..не искам да ставаш за присмех..а за пример..мисля, че си добро момче, което ще успее да бъде щасткив с една жена в брак..разбира се, че те обичам..като брат..

Обичам те!:)


Тема Re: Тема за всеки един от нас..нови [re: The Fallen Angel]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано28.01.08 19:45



бе ти си душичка златна, аз духовната ти я усетих:))))))чакай сега да ти прочета и материалната:))))

Обичам те!:)


Тема Тц...нови [re: te3is]  
Автор Aняили_ (човек)
Публикувано28.01.08 19:46



Обещала съм на Джими... , че ако с това момче не потръгне.... и след 4 години и двамата сме свободни - ще се пробваме заедно...

Усмихни се! Усмивките лекуват.



Тема Re: Тц...нови [re: Aняили_]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано28.01.08 19:48



ама и жените сте си ебало майката-навирате се и после ама той ме преследва.
Я пусни една снимка в темата за снимки да те видим каква толко желана жена си?



Тема Re: Тц...нови [re: te3is]  
Автор Aняили_ (човек)
Публикувано28.01.08 19:52



Кога съм казала, че съм "желана жена" ...
Навсякъде разтръбих, че съм дебела и очилата...

а за навирането- верно на много места се навирах и днес и вчера.., ама само ... приятелски... знам ли.. Явно все не оцелвам подхода..



Усмихни се! Усмивките лекуват.

Тема Утопична мечта :)нови [re: The Fallen Angel]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано28.01.08 19:52



Да завърша унито след 2 години, като през това време сме завършили къщата в Храбрино, където ще се отдегля за една година почивка и ще напиша роман и ще го издам едновременно със сериала на най-добрият ми приятел. Ще станем известни и богати, ще мога да си построя съвсем сам(почти съвсем сам) къщата мечта, която трябва да е някъде в България, защото нямам много мечти които да я изключват


Междувременно ще водя бохемски живот и няма да ми се налага да мисля за нищо и може би един ден ще се сблъскам с любовта отново и този път ще имам финансовата основа, която да я издържи... нея и 5 деца(по договореност)
Къщата мечта пък ще е средно голяма и цялата от стъкло, ще има растения и красиво обзавеждане, като ще се набляга на свободните пространства. Прозорците ще могат да се затъмняват до степен да не пропускат светлина а всичко в къщата ще се контролира чрез гласови команди, като мечтата ми е да има вграден изкуствен интелект сходен с човешкият за да може общуването максимално да се доближи до общуването с човек.
Двора ще е огромен, като точно пред къщата ще има голям басейн и беседки и мнооого зеленина а зад него ще започват алеи оградени с огромни дървета. Една от алеите ще стига до кътчето за чеверме и луди купони на открито. Друга алея ще стига до ръба на дълбок каньон където ще може да се седне и да се наблюдава цялата тракийска низина(справка има такова място)
Апартамента в града искам да е последните 3 етажа от 7 етажна кооперация някъде около Гладстон, като там вече не ми се обеснява с какво ще е обзаведено



Тема Re: Тц...нови [re: Aняили_]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано28.01.08 19:53



после да не мрънкате на Фаил що ме преследваш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.