Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 02.07.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Споделете за фитнесанови [re: bluefan]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано22.01.08 19:23



имаше един турски на малки хапчета-с клизма се намира от него.
Тее нали го преместиа в листата с наркотиците(ударение на О)



Тема Re: Споделете за фитнесанови [re: te3is]  
Автор bluefan (ял сладолед)
Публикувано22.01.08 19:34



е точно за тоя става дума - турския ше назоби и кон !!!!!!!!!!!!!!!

точно заради шибаните наркомани го забраниха. От ефедрина се прават дроги и за тва сега натуралните спортисти като мен са преебани



ти баце у коя зала помпаш ? аз в младост съм бил в няколко ама не знам как да ти ги обясня. Едната е като караш лява лента на цариградско с 140 и на завоя за младост рязко в дясно след това ти се пада ТОЧНО от дясната страна. Имаше некакви плазми и рибки в аквариум ама уредите бяха крайно слаби, макса беше срамно лек и ми се видя некакво излишно снобарско. Другия беше по натам по пътя първия светофар на дясно и после си пред некакво даскало, там имаше една зала дето беше яко първобиитна, но имаше много яки животни вътре и предразполагаща атмосфера



Тема Re: Споделете за фитнесанови [re: bluefan]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано22.01.08 19:36



одим в дружба на дескрима
Там ги знам всичките и ми е некво яко,щото там у спортното учих на времето
ТТия лъскавите са ми тор,а иначе тая1 на академик си беше ебати залата.



Тема Re: Споделете за фитнесанови [re: bluefan]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано22.01.08 19:39



Ахахаха,сетих се..Ебати гадното.Все едно съм отишъл там да гледам рибки или официалните анцузи на некви кучки. Тва фитнес ли е или место за релакс на изтерзани нерви?Рибките успокояват-ще си зема вкъщи!

Герап У! Герап У!
Я сом ДИДО МАДАФАКА...

редактирано от ХЕИ (една Мими)


Тема Re: Споделете за фитнесанови [re: XEИ]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано22.01.08 19:43



на такива места е яко се ходи 1 път у седмицата
Палиш си Же-то , слагаш ланеца,като задължително посредством щипка си закачаш джи ес ема на ланеца,спираш,обличаш си екип Евърласт за 1000 евро
правиш две леки вдигания колко да се види напрасканото ти с химия тело и след като вземеш 94 телефона и обясниш къде ти е резервирано сепарето,влизаш да се къпеш като в оставяш вратата отворена.За да те коментират-пример тор като ходеше у Ялта.



Тема Re: Споделете за фитнесанови [re: te3is]  
Автор bluefan (ял сладолед)
Публикувано22.01.08 19:51



Аааа да, епа то ти е близо аз там също съм бил като се увличах по кикбокса ама си останах при Вальо щото китайския е по-близо. Имаш най-ценното образование в България - спортно такова! Аз искрено ти завиждам,защото мене ме пратиха навремето в гимназия и не ми позволиха да остана в спортното у Самоков. Комунисти, кво да говорим.



Тема Re: Споделете за фитнесанови [re: te3is]  
Автор bluefan (ял сладолед)
Публикувано22.01.08 19:54



АХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАА



Тема Баце аз един път бех в Дескрим са се сещамнови [re: te3is]  
Автор bluefan (ял сладолед)
Публикувано22.01.08 20:02



и май в съблекалнята се засекох с един, дето отговаря на описанието на тор.
Това ли му беше пред шкафчето?





Тема Re: Баце аз един път бех в Дескрим са се сещамнови [re: bluefan]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано22.01.08 20:04



ахахахаххахахахахахахаххахахахахахахаххаа
тор е





Тема Re: Споделете за фитнесанови [re: te3is]  
Автор cardigans (новак)
Публикувано22.01.08 23:16



за мотокросо мноо фитнес не ти требва , виж пастрана , само сухожилия е няма грам сланина.Всичко е въпрос на психика , физиката е за животните






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.