Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: с други думинови [re: wqw]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано18.12.08 19:59



ми да се прави цяла постановка за тестване, наблюдение и покриване на всички възможни проблеми може да излезе задача която отнема доста време

по добре дай да видим колко биха предложили шефовете на бирата за research&development

или шефовете на salle от mysql/sun



No pain, no gain

Редактирано от wiz на 18.12.08 19:59.



Тема Re: "собствен екзекютив "?нови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.08 20:05



Аз понеже съм проЗ лекар (по образование) ще избера това което съм избрал и толкоз.
Мерси за препоръките.

Bеer? Mоre?




Тема Re: с други думинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.08 20:28



А ми така като гледам, си overqualified и за моите шефове, и за шефовете на salle.
Доста усилия положих за да мога да работя с хора с които се разбирам. Трябва да съм пълен олигофрен, за да разваля това което съм постигнал.
Някой ден ще разбереш, може би, че когато някоя твоя идея не се възприема, или приемаш това което се възприема, или намираш място където възприемат твоите идеи. Е това са само клубове.

Bеer? Mоre?




Тема в къв филм ме сложи?нови [re: bira_more]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано18.12.08 23:01



хахаха от къде го измисли този филм в които ме сложи?
само ви показвам как стоят нещата щото е забавно
тва май е някъв шаблон на които някой те научил и сигурно сега пробваш да го приложиш за мен
май ме бъркаш с някои, как ги измисли тези:

А ми така като гледам, си overqualified и за моите шефове, и за шефовете на salle.
Доста усилия положих за да мога да работя с хора с които се разбирам. Трябва да съм пълен олигофрен, за да разваля това което съм постигнал.
Някой ден ще разбереш, може би, че когато някоя твоя идея не се възприема, или приемаш това което се възприема, или намираш място където възприемат твоите идеи. Е това са само клубове.


No pain, no gain



Тема Re: "собствен екзекютив "?нови [re: bira_more]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано18.12.08 23:09



а да и разбира се че сте свободни да избирате и да правите каквото решите

както вече писах няма лесно да ме изненадате

само показвам как стоят нещата понеже имам добро сърце



No pain, no gain

Тема Re: в къв филм ме сложи?нови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.08 23:09



Ти сам си се сложи в този филм:
по добре дай да видим колко биха предложили шефовете на бирата за research&development
или шефовете на salle от mysql/sun

Това са твои думи. И аз ти обеснявам че явно си overqualified и за моите и за шефовете на salle.
Или казано с други думи - моите шефове няма да ти направят предложение за research & development.

Bеer? Mоre?




Тема Не можеш да покажешнови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.08 23:11



как стоят нещата.
Можеш да покажеш как стоят нещата според теб. Но не и как стоят нещата в действителност.

Bеer? Mоre?




Тема Re: в къв филм ме сложи?нови [re: bira_more]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано18.12.08 23:16



ми обяснявах на wqw че не ми се занимава току така да му обяснявам нещата

за твоите шефове може да съм overqualified щото вероятно са малка фирма

ама няма начин да съм overqualified за шефовете на salle щото имат доста ресурси в mysql/sun, нещо се бъркаш за това както бъркаш и за другите неща които писа за базата данни

No pain, no gain



Тема Re: Не можеш да покажешнови [re: bira_more]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано18.12.08 23:20



и що така реши че не може да покажа как стоят нещата а само съм можел да покажа как стоят нещата според мен?

тва че вас с wqw ви мързи да прочете 10-20 пъти какво съм писал и да го разберете а вместо тва предпочитате да се правите на много важни аз не съм ви виновен, не ми е работа да ви давам безплатни уроци и да ви обяснявам безплатно и подробно как стоят нещата, такива неща като безплатен обед няма, още малко ще кажеш че съм виновен че не съм ти решил задачата безплатно, я не ме разсмивай с такива



No pain, no gain

Тема Re: в къв филм ме сложи?нови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.08 23:29



Overqualified си ама не го разбираш.
Останалите вероятно ще ме разберат по добре.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.