Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: друга е целтанови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.01.09 00:14



Ама хич не се отнася да знаеш.
Въобще. Виждал съм как скрипта докато плейва някакво късо съобщение - 2 - 3 секунди и губи връзка със сървъра.
И аз ровя по моите скриптове, докато накрая огледах БД.
Въобще няма нищо общо - прав си.

Bеer? Mоre?




Тема Re: друга е целтанови [re: bira_more]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано07.01.09 14:02



тва май е няква ирония описана неясно като заданието на задачата

значи ако системата при вас е боза и се държи странно това не значи че такова поведение е нормално

като гледам твоето отношение и като каза че вашите шефове се чудят как да минат по евтино е логично системата ви да е зле поддържана и за това се държи странно ...

добре идея ми се вижда да направя класация на най големите глупости в тази тема ...



No pain, no gain

Тема Re: друга е целтанови [re: bira_more]  
Автор wqw (АзСъмЖив)
Публикувано08.01.09 12:50



На твое място не бих се хАбил да му "отварям очите", а вместо това да получавам обяснения какво било положението в нечия фирма или някакви класации -- пълни детинщини!

За съжаление когато става дума за бази данни, индустрията е пълна с

. В случая по-скоро става дума за разбеснял се трол, но линка е релевантен относно липсата на знания и най-вече липсата на опит.



Тема пак бъркаш със себе синови [re: wqw]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано08.01.09 14:48



определено не отговарям на точките които си описал:
1. Lack of knowledge and understanding of, and appreciation for data fundamentals in general, and relational concepts, principles and methods in particular

тука не става за Lack of knowledge а по скоро са ми ясни неща които са извън обхвата на твоя мозък, тоест знам че нормалния и препоръчителен начин на работа е да няма съществени забавяния, тоест може да се разчита че тва в масовия случай: простите заявки се изпълняват за милисекунди(когато приложението е проектирано добре и когато е настроена базата)

2. Unwillingness to let 1 stand in the way of pronouncing extensively on the subject

това се отнася за теб а не за мен щото си търсиш тъпи оправдания за глупостите

3. Inability and/or unwillingness to address evidence/proof of 1, and/or to reason

това се отнася за теб а не за мен щото си търсиш тъпи оправдания за глупостите

4. Lack of interest—often admitted—in truth and correctness

опредлено имам интерес и даже питам за мнения а ти си този дето си търси тъпи оправдания за глупостите

5. Primary focus on self promotion and appeasement of the industry by riding fashion fads, or telling (uninformed) audiences what they want to hear

това пак се отнася за теб ....

забележи че и индийката от статията и тя си вярва на глупостите подобно на теб, ама за 11 години в затвора може успее да разбере за какво става дума

теб като те гледам 11 години може да не ти стигнат ама може да пробваш



No pain, no gain

Тема Re: пак бъркаш със себе си [re: wiz]  
Автор wqw (АзСъмЖив)
Публикувано08.01.09 15:49







Тема пак бъркаш със себе синови [re: wqw]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано08.01.09 16:59



пак ме бъркаш със себе си

разбирам те за такива като теб е нормално



No pain, no gain

Тема Re: друга е целтанови [re: wqw]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.01.09 17:06



А бе моята цел вече е да схвана за какво се бори. Щото явно не си търси работа.
По скоро е чисто тролене вече.

Bеer? Mоre?




Тема за забавлениенови [re: bira_more]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано08.01.09 17:12



тва за което се боря е за забавление, не го ли написах ясно?

като гледам нивото този форум за друго не става

между другото що ми изтриха темата? щото не можете да разберете че съм прав или щото не ви стига куража да признаете че съм прав?



No pain, no gain

Тема Re: за забавлениенови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.01.09 19:40



А стига бе - ти не си наясно на кого трябва да поставиш този въпрос....

Bеer? Mоre?




Тема Re: за забавлениенови [re: bira_more]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано08.01.09 20:00



ми рядко пиша и почти само чета и не съм обърнал внимание на подробностите

сигурно трябва да поставя въпроса на дакота или на вълк

ама дакота е замесен и сигурно като не му изнасят фактите ще увърта а вълк ще го подкрепя

така или иначе не ми се занимава да споря, като нивото тук не е подходящо има много други форуми



както ти писах много по големи глупости съм виждал и една повече няма да я забележа



No pain, no gain


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.