Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема разработка на програма  
Авторltkash (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 23:16



Трябва ми програма за склад. Но тя трябва да има две мерни единици - да следи стоките и да прави отчети и в двете мерни единици. Трябва да има и бар-код, работа в мрежа, синхронизация през нета. а по възможност и през GSM модем. Има и още изисквания, но тези са най важните. Ще съм благодарен за помощ, но ако има решение съм готов за заплатя за разработка.



Тема Re: разработка на програманови [re: ltkash]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.12.06 01:15



Имай предвид че разработката е скъпо нещо.
Мерни единици, мрежа, бар код - не са сложни неща. Ама да се изясни заданието, да се направи и най-вече да се изтества - отнема време а труда е доста скъп.
По добре се огледай за готови продукти - по евтино ще ти излезне.
Разработката като нищо може да ти излезне 3000 - 5000 долара.

Bеer? Mоre?




Тема Re: разработка на програманови [re: bira_more]  
Авторltkash (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 19:07



До сега не съм намерил подходяща програма. Всички следят само една мерна единица. Ако някой може да ми посочи нещо подходящо....? Иначе 3000 $ е сума която не мога да си позволя.
Даки пък не може да се преправи съществуващ продукт?



Тема Re: разработка на програманови [re: ltkash]  
Авторkiril (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 22:21



Az imam edna programa deto e napravena da raboti s 3 merni edinici za vseki artikul ako iskash pishi mi na freedev@abv.bg kakvo tochno iskash.



Тема За да се "преправи съществуващ продукт"нови [re: ltkash]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано07.12.06 11:02



За да се "преправи съществуващ продукт" почти сигурно е, че трябва да се обърнеш към разработчика му и той специално за теб да напише липсващите модули (например връзката с GSM), което също няма да е евтино.
Но готовият продукт ще е с много по-широка функционалност (защото е универсален)

А каква сума можеш да си позволиш?



Тема Re: За да се "преправи съществуващ продукт"нови [re: NikB]  
Авторltkash (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 21:48



Разбирам те NikB. Наясно съм но немога да си позволя разходи за повече от 1000-1500лв. Ако си разработчик, може да говорим по-конкретно през e-mail. При определени условия може да се повиши сумата. За сега сондирам мнения, нали разбираш. Ако се намери сериозен човек, се започва и работа.



Тема Re: разработка на програманови [re: ltkash]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано08.12.06 12:54



е, ти пък... хайде сега...
съвременните ERP-та, следят стоките с няколко мерни единици + маса други неща...



Тема Re: разработка на програманови [re: ltkash]  
АвторMarto (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 14:30



Имам нещо готово, което може да ти свърши работа след известна преработка, ако те интересува artoma@yahoo.com !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.