Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kade e problema acces  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 14:32



imam edni blanki koito mi se otvarqt na ednoto PC a na drugoto ne.I na dvete imam edna i sushta versiq na officeXP daje si e slagana i ot edin disc.kade moje da e problema.Na ednoto PC ne se otvarqt korektno a na drugoto vsi4ko si e nared./ Stava duma za edni blanki ot pozemlenata ako slu4aino ste gi polzvali/



Тема Re: kade e problema accesнови [re: new]  
АвторVlB (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 14:44



Виж как са ти настройките на принтерите, не разбрах къде точно е проблема, но това ми хрумва на пръв поглед.



Тема Re: kade e problema accesнови [re: VlB]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 15:44



problema e spored men neshto makrosa ne se startira korektno. otvarqt mi se edni malki prozor4eta v koito mi iska danni a netrqbva da e taka.bi trqbvalo da se otvori tablica za vuvejdane na danni po obrazec koito e zadaden / ne e obiknovennata tablica na acces/



Тема Re: kade e problema accesнови [re: new]  
АвторVlB (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 11:21



Най-вероятно проблема е във формата на данните (обикновенно това се случва с датите, валута и т.н - погледни всичко еднакво ли е в regional settings на windows-a). Това да е причината като не може да форматира правилно изискваните полета, да не ги намира данните и заради това да ти се отварят допълнителни прозорчета, които да искат.



Тема Re: kade e problema accesнови [re: VlB]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 13:51



Tova sum go proveril. gledah dali razdelitelq e . ili , i kakuv standart za cirilicata. ednakvi sa si nastroikite tam. Produljawa uporito da me kara da vuvejdam stoinost za formata





Тема Re: kade e problema accesнови [re: new]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 15:44



Balodarq ti za vnimanieto koeto mi oburna:)) Okaza se 4e problema e v cirilizatora slojih druga versiq i vsichko e OK.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.